Мушка оптоволоконна, тунельна, низькопрофільна.

Khilko333

Мисливець
Доброго вечора. Думаю придбати таку мушку на тоз-34,але річ в тому, що стандартна мушка дуже низька,а стріляю я в основному кулями.Стандартна мушка вистою в 1.5мм,а якщо я правильно зрозумів,то у вас мінімальна висота мушки 2.5мм.Як різниця в 1мм вплине на стрільбу?P.S стріляю з закритою планкою
Добрий вечір. Нижчу мушку зробити не можемо…
Якщо закритою, то критично вплинути не має. Але, це буде залежати лише від того, куди мушку будете нацвлювати….
 

Rostyslav_dentist

Новачок
Добрий вечір. Нижчу мушку зробити не можемо…
Якщо закритою, то критично вплинути не має. Але, це буде залежати лише від того, куди мушку будете нацвлювати….
Якщо я правильно зрозумів,то коли мушка приклеюється на планку то її висота буде 2.5мм.Якщо це так,то я візьму з меленького болтика виточу мушку,щоб вона на 2.5мм була вища чим планка.Таким чином провірю як вона впливає на стрільбу
 

Khilko333

Мисливець
Якщо я правильно зрозумів,то коли мушка приклеюється на планку то її висота буде 2.5мм.Якщо це так,то я візьму з меленького болтика виточу мушку,щоб вона на 2.5мм була вища чим планка.Таким чином провірю як вона впливає на стрільбу
Так.
 

Roman22.04

Новачок
Доброго дня,чи є можливість придбати самий світловод(оптоволокно)діаметром 2мм?Дуже потрібно
 

Valerich

Мисливець
Мушку получил.
Хоть заказ был нестандартный, изготовили и отправили очень быстро. Впрочем,как всегда.
Спасибо!
 

скворцов

Мисливець
Доброго вечера,нужна мушка,без тонеля,красная,длиной 50мм.волокно 1,5мм.,ширина планки 6,2мм.Спасибо.
 

servi

Мисливець
Вопрос по мушке - в личке.
 
Зверху