Мушка оптоволоконна, тунельна, низькопрофільна.

MEZZ@

Слідопит
Тоже получил свои , все в лучшем виде, спасибо !!! Вот задался вопросом- не смог определиться какой цвет взять - взял оба, а можно сделать что бы оптоволокно было сменное?
 

Pavel1988

Снайпер
Отримав сьогодні свою мушку. Що можна сказати, упаковка надійна
IMG_20180827_122423.jpg

IMG_20180827_122440.jpg

Товар прийшов цілий, що немало важливо з'явился спиртові серветки
IMG_20180827_122540.jpg

І кінцевий результат
IMG_20180827_124616.jpg

Вся процедура зняття старої та встановлення нової мушки зайняла не більше 10 хв.
Руслане ще рез дякую за розуміння та небайдужість!
П.С. Фото не дуже тому сувороне судіть
 

Sashok Hunter

Мисливець
І я в черговий раз отримав від Руслана мушку,та ще і "підсадив" товариша,який не розумів навіщо на свій П/А я вчепив "кусок лєски:D",але коли на вечірньому льоті я запропонував вскинути свій ружик і мій,та подивитися на мушку,то іронії поменшало,а коли я сказав що буду замовляти ще таку на нову свою рушницю,то попросив і йому таку замовити.:D:D:D
Як результат поставив і собі,і йому.Процедура дуже проста,то і не зайняла багато часу,ну і результат,його не фоткав бо не було під рукою телефону,а в мене вийшло так,жду СУБОТИ ;) для випробовування в польових умовах.
IMG_20180828_142416.jpg
IMG_20180828_142434.jpg
IMG_20180828_142536.jpg
IMG_20180828_142608.jpg

Руслану ще раз ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ,за якість та швидкість виконання замовлення !!!
 

Pavel1988

Снайпер
І я в черговий раз отримав від Руслана мушку,та ще і "підсадив" товариша,який не розумів навіщо на свій П/А я вчепив "кусок лєски:D",але коли на вечірньому льоті я запропонував вскинути свій ружик і мій,та подивитися на мушку,то іронії поменшало,а коли я сказав що буду замовляти ще таку на нову свою рушницю,то попросив і йому таку замовити.:D:D:D
Як результат поставив і собі,і йому.Процедура дуже проста,то і не зайняла багато часу,ну і результат,його не фоткав бо не було під рукою телефону,а в мене вийшло так,жду СУБОТИ ;) для випробовування в польових умовах. Переглянути вкладення 401029 Переглянути вкладення 401030 Переглянути вкладення 401031 Переглянути вкладення 401032
Руслану ще раз ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ,за якість та швидкість виконання замовлення !!!
А всеж пасують вони СПішкам;)
 

Sashok Hunter

Мисливець
А всеж пасують вони СПішкам;)
Так,з такою мушкою та КОМ ЧОКАМИ вигляд не хуже іменитим брендам,та й так нічогенько,а мушку поміняв бо як і писав в умовах близьких до сутінок чи рано раненько краще цілитися,та що я Вам буду розказувати,я думаю хто попробував той пойме ;)
 

Охотник 3

Мисливець
Добрй вечір! У мене МЦ 2112, ширина планки 5 мм (міряв рулеткою, штангеля під рукою немає). Можна заказать коротку мушку довжиною 5 см, висотою 1,5 мм, колір червоний, безтунельна? З пов.
 

Охотник 3

Мисливець
Доброго дня! Мушку отримав, встановив, все чудово! Продавцю велике дякую! Після випробовувань відпишусь.
 

Khilko333

Мисливець
а можно ли придумать так чтобы менять волокно разных цветов?
Поменять можно. Но один раз.
Волокно фиксируется эпоксидкой, на переднем кольце.
Повторно вернуть высверленное сложно. Оно станет короче...
Нужно думать о другом способе фиксации.
 

Stas_Lutsk

Новачок
доброго дня!!!! ціна не змінилася??? Якщо ні то скиньте реквізити!!! ширина планнки 8мм колір знлений без тунелю!!!! дякую!!!
 

Stas_Lutsk

Новачок
ДЛЯ НОЧНОЙ ОХОТЫ можно оснастить мушки люминофорной подложкой. После непродолжительной подсветки фонариком,мушка будет светиться с плавным затуханием( що можите порадити для ваших мушок)????
 

formatpwnz

Новачок
Получил от Руслана мушку на свой ИЖ 27, 1.5 диаметр, 5 см общая длина,тоннельную, высота мушки такая же как и родная на ИЖаке. Сделано все аккуратно,четко. Спасибо Руслану. Буду тестировать в полевых условиях)
 

Pavel1988

Снайпер
ДЛЯ НОЧНОЙ ОХОТЫ можно оснастить мушки люминофорной подложкой. После непродолжительной подсветки фонариком,мушка будет светиться с плавным затуханием( що можите порадити для ваших мушок)????
А ночна охота ЗАБОРОНЕНА ЗАКОНОДАВСТВОМ І ЯВЛЯЄТЬСЯ БРАКОНЬЄРСТВОМ. Ви на офіційному сайті УТМР і такі несенітниці пишете!
 

Stas_Lutsk

Новачок
А ночна охота ЗАБОРОНЕНА ЗАКОНОДАВСТВОМ І ЯВЛЯЄТЬСЯ БРАКОНЬЄРСТВОМ. Ви на офіційному сайті УТМР і такі несенітниці пишете!
В нас качка летить на вечірньому льоті вже темно!!!!!! тому і хочеться собі кращого!!!!!
 
Зверху