Мушка оптоволоконна, тунельна, низькопрофільна.

Andrey 777

Слідопит
Доброго дня прийміть заказ на мушки.відправив вам на вайбер.дякую
 

Tommy_Chong

Новачок
Доброго дня! Маю одноствольну рушницю ІЖ-ЗК 16 калібру, на жаль на даній рушниці немає прицільної планки.
Підкажіть, чи є шанс придбати у Вас таку мушку щоб мені підійшла?
Вдень на яскравому сонячному світлі штатну мушку, особливо на темному фоні кущів чи дерев не одразу можу розгледіти. Пробував придбати зйомну мушку Truglo яка тримається на магнітах та обхватує ствол своїм корпусом - все б гарно але на першому ж виїзді десь зачепив стволом гілку і мушка злетіла, і на жаль так і не знайшлась, 900 грн на вітер.
На Вас остання надія в довгих пошуках оптоволоконної мушки на мою рушницю.
З повагою, Олександр.
 

Khilko333

Мисливець
Доброго дня! Маю одноствольну рушницю ІЖ-ЗК 16 калібру, на жаль на даній рушниці немає прицільної планки.
Підкажіть, чи є шанс придбати у Вас таку мушку щоб мені підійшла?
Вдень на яскравому сонячному світлі штатну мушку, особливо на темному фоні кущів чи дерев не одразу можу розгледіти. Пробував придбати зйомну мушку Truglo яка тримається на магнітах та обхватує ствол своїм корпусом - все б гарно але на першому ж виїзді десь зачепив стволом гілку і мушка злетіла, і на жаль так і не знайшлась, 900 грн на вітер.
На Вас остання надія в довгих пошуках оптоволоконної мушки на мою рушницю.
З повагою, Олександр.
Давайте мені зателофонуйте.
0679030996
Руслан.
 

Khilko333

Мисливець
ствола два 51 и 76 см хочу на 76 и поставить стволы с обычной сейчас мушкой.стреляю только на охотах.
На 76-й ствол, нормально стане мушка довжиною 10 см. Тунель 3см, волокно 7 см, діаметром 2.0мм.
 
Останнє редагування:

zrobokv

Новачок
Доброго вечора мене цікавить яку можете порекомендувати мушку на иж-27 ширина планки 7мм і довжина ствола 725мм,ціна .
 

Юрий_84

Мисливець
Замовляв мушку -якістю задоволений на всі 100% в косультаціях по телефону все доступно пояснюють що допомагає замовити саме те що треба.
Товар рекомендую.
 
Зверху