Мц 21-12 или Ata Neo???

Статус
Закрита.

Трофей

Новачок
Здравствуйте,захотелось мне пяти зарядку приобрести и тут я столкнулся с таким вопросом!
Знакомый продает Мц 21-12 1993 года,настрел пачка патронов,нульцевое состояния 8000 грн хочет за нее!
Или может ату взять новую ну цена кусаеться 20000 грн
Что посоветуете?
 

Корнилов

Снайпер
Здравствуйте,захотелось мне пяти зарядку приобрести и тут я столкнулся с таким вопросом!
Знакомый продает Мц 21-12 1993 года,настрел пачка патронов,нульцевое состояния 8000 грн хочет за нее!
Или может ату взять новую ну цена кусаеться 20000 грн
Что посоветуете?
АтУ за 10-12)))БУ.
 

Тарас_Когут

Мисливець
Ата нео- інерційна рушниця. Якщо я не помиляюсь. Мц і ата не сопоставимі ні у чому. Так, ціна хіба що переважає у мц. Колись хотів собі придбати мц 21-12. Подивився, покрутив в руках і перехотів. Не шкодую що не придбав мц. І більше не хочу ні купляти ні навіть її дивитись.
Сказати автору хочу лише одне, так мц перевірена зброя, але зі своїми недостатками, тому я б радив попросити постріляти з АТА нео- 12 та з мц 21-12. Думаю автор зрозуміє що йому потрібно. З повагою!
 

barbos6

Слідопит
В мцшки не найкращий рік випуску...
В мене багато пострілів які запам'яталися були з мц21-12, була перша рушниця.
В мене більшого дробу як #1 не любила ніяк, але основним був #3 як на перо так і на пух, з цієї зброї були реальні трофеї на 70 метрів+...
Зброя важка, але приклад ста майже усім, комфортна віддача за рахунок відкату ствола.
Ата гарна легенька, але не завжди має хорошу кучність при гарному каналі...
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Вам лінь прочитати профільні теми, розглянути відгуки на інших форумах?
Вивчіть та проаналізуйте досвід та матеріали інших власників, зробіть свої виводи, обидві ці рушниці бюджетні та дуже популярні, інфи по них повно!
Я розумію як би ви питали поради про якісь рідкісні моделі.
 

Arsenfresh

Мисливець
Ати не мав, не скажу нічого, а МЦ21-12 в мене була 5 років, в сезон випалював не менш як 500 патронів, купляв з розрахунку ціни і того що роботу механізму і всі капризи на ній давно відомі, рушниця в мене 1972р. і так як на перший п/а не дуже хотів тратити великі гроші з розрахунку що може не сподобатись, сподобалось. За весь час ніяких капризів не було, патрон тільки самокрут на станках МЕК і докрутка Гаеп, поміняв лише пружину повороту ствола бо просіла і перезаряджала 24гр. не влаштовував кучний бій, тобто відсутність д/з і патронник 70мм. магнум не користую але є багато патронів з магнум тиском. Рушницю переписав на батька бо шкода добру річ продавати а собі купив Франкі Афініті, за МЦ тільки позитивні відгуки, рушниця супер якщо розуміти ї автоматику і гарно доглядати в комплексі з якісним патроном ніколи не підведе, а бій її просто чудесний!!!
 

Dusk Hunter

Мисливець
Ати не мав, не скажу нічого, а МЦ21-12 в мене була 5 років, в сезон випалював не менш як 500 патронів, купляв з розрахунку ціни і того що роботу механізму і всі капризи на ній давно відомі, рушниця в мене 1972р. і так як на перший п/а не дуже хотів тратити великі гроші з розрахунку що може не сподобатись, сподобалось. За весь час ніяких капризів не було, патрон тільки самокрут на станках МЕК і докрутка Гаеп, поміняв лише пружину повороту ствола бо просіла і перезаряджала 24гр. не влаштовував кучний бій, тобто відсутність д/з і патронник 70мм. магнум не користую але є багато патронів з магнум тиском. Рушницю переписав на батька бо шкода добру річ продавати а собі купив Франкі Афініті, за МЦ тільки позитивні відгуки, рушниця супер якщо розуміти ї автоматику і гарно доглядати в комплексі з якісним патроном ніколи не підведе, а бій її просто чудесний!!!
Але є одне але! 1972 і 1993 то зовсім різна зброя...можна сказати оригінал і підробка.
 

Trigal

Снайпер
Статус
Закрита.
Зверху