Мц21-12,1981року,"Юбілейна"

Статус
Закрита.

Серж Іванович

Мисливець
Втому і справа що мц 21-12 специфічна і йй беруть ті хто толк знає кому дальній постріл треба. Хароша муха 28 грам як семічки щолкає ця зброя не під лягаву собаку.
 

Серж Іванович

Мисливець
Ви мені краще скажіть а чомуце форум турками завалений рік людина полювала чи два і продає. Значіт є бока
 

VVik1312

Новачок
Шановні колеги, товариші по зброї, які я так розумію, в полюванні полюбляють сам процес, кого хвилює яка у когого зброя????
Мені наприклад, байдуже у кого яка рушниця, якби були кошти можливо хотілось би кращу...., але не знаю яку...
Але в мене їх 3:
МЦ 20-01
ТОЗ БМ
ТОЗ-34ЕР
3 калібри зовсім різні,
20
16
12
Кожна по своєму унікальна.
Є мисливці яким подобаються турки(АТА), якщо їх вже заділи в цій темі , є поціновувучі МЦ 2112, які їх ремонтують до останнього, в надії що буде працювати ще, і не хочуть з ними "прощатись", "розлучатись", здавати як вже відпрацьовану.
Можливо для них це найкраща рушниця..., і вони маючи змогу придбати кращу, все одно беруть їх і ремонтують, або реставрують, щоб ще послужила для їх.
Що скажу на останок: Ми в цьому світі, гості тимчасові, якщо в кого є, подібні рушниці, їх потрібно залишити нащадкам, якщо їх вже виставляють на оцінку, можливо воно вже в нащадків, які не розуміють їхню справжню цінність, або продають бо потрібні гроші. Можливо десь щось висловив не в тему, чи не так.
Вибачте!
З повагою, та порозумінням до ВСІХ присутніх на цьому форумі, і не тільки.
 

sergo 771

Снайпер
Как же я Вам фото сброшу, если они "были во владении", да уже сплыли? :)
А если честно, то ни одного не было :)
Но, если позволите, то я сакцентирую Вам, что в данном тезисе я все же делал основной упор на сравнение в весе между МЦ и туркоПА :D
Вы, конечно, логично спросите, к чему тогда вот та дописка "и не только".
Знаю многих владельцев (бывших владельцев) МЦ у которых после них были туркПА, а то и во время МЦ появились турки и ни от кого не слышал, чтобы жаловались, что бой какой-то не тот, что у МЦ, а многие даже говорят и наоборот.
Опять же много читал и на этой площадке и не только красочных прозаических произведений эротической наклонности о попытке настроить сбоящий механизм МЦ. :)

Не спорю, что человек с немножко мозгами и руками, разобравшийся, как и что там работает, в этой швейной машинке :D может все это отладить, настроить и привести в порядок.
Но поскольку я от ПА, всех этих их механизмов, поршней и прочего весьма далёк и душа не лежит, то я особо глубоко в технические перипетии не вникал.
Мне было достаточно литературной ценности произведений :D
Вы, конечно же, спросите откуда же я тогда знаю о весовой прямо таки пропасти между этими объектами сравнения. Отвечу - мая, многа-многа форуми читай, картинка смотри, картинка - вай-вай! - бальшой тяжесть гавари.. и так многа-многа сматри
Как бывший владелец 10 ти зарядного МЦ 21-12 скажу ,что после некоторых манипуляций с пружиной в прикладе оно у меня кушало не только 36 грамм ,но и 28 и 32. После нескольких охот на зайца ,когда еще ходили в раскисшую пахоту и не ныли - купил себе итальяшку с весом 2.8 кг.Бой у МЦхи на дальняк шикарный ,главное еще ведь нужно попасть...и когда пришел к тому что " зенитчик " - это карточная игра - продал и не жалею....хотя в таком исполнении купил бы ..."абы було "!!!Ружье именно для любителей этой модели ,а по практичности средние итальянцы даавно оставили позади сссровский ширпотреб.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Ви мені краще скажіть а чомуце форум турками завалений рік людина полювала чи два і продає. Значіт є бока
Так и Ижами да Тозами форум завален..
Вопрос!
Почему продают?
Значит есть бока..
И что люди берут в замен? Сплошь итальяшек? o_O

Так что это не довод..
 

ПэГэСник

Мисливець
Я всегда считал, что мц-2112 это приспособление для гребли на дальние дистанции. На короткие дистанции у меня иногда с одного зайца получалось либо два трофея, либо половина...
Я про то, шо гребсти ним 15+...км по пересеченной местности, ещё тот секс. На любителя короче.
 

Володимир0504

Слідопит
Я про то, шо гребсти ним 15+...км по пересеченной местности, ещё тот секс. На любителя короче.
Російські і совєтські дводульні і ПА рушниці 12-го калібру всі важкі. Хто знає виключення дайте знати буду вдячний.
 

север

ветеран форуму
надійна команда

Корнилов

Снайпер
Ви мені краще скажіть а чомуце форум турками завалений рік людина полювала чи два і продає. Значіт є бока
Російські і совєтські дводульні і ПА рушниці 12-го калібру всі важкі. Хто знає виключення дайте знати буду вдячний.
ТОЗ-87;)
 

Володимир0504

Слідопит
залишити нащадкам
По простому напишу. Дід мій жив у селі. Зрозуміло що чимало залежало від "підсобного" господарства. Були роки, що як то кажуть у селі свині не велися, в той час дідова БМ-ка буквально годувала сім"ю в діда було 4-ро дітей. Ясно що така рушниця продаватись не буде правда вона вже і в стані не дуже. Була ідея відновити.
 
Статус
Закрита.
Зверху