Мц8-03 (ЦКИБ СОО) ЕКСКЛЮЗИВ.

Normanmen114

Новачок
МЦ8-03
1973р.в. зроблено під замовлення для титулованного спортсмена збірної СРСР. Ексклюзивність данної зброї полягає у каналах ствола(18,45) та збалансованності. Оздоблення теж нарівні найвищих градацій Браунінга Б25.
Все відповідає клеймам.
Реєстрація Київ.
Ціна 10 000у.е.
 

Вкладення

Normanmen114

Новачок
Без реставрацій, 12/70, дов.стволів750,
Звуж.1/1,2 ТРАП. Все згідно клеймування, підгонка стволів до колодки тугіша від нової "рядової" МЦ8, КАНАЛИ 18,45, р.в. 1974.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Ему бы в комплект еще отвертку "правильную"... Поспешил титулованный спортсмен со шлицами, поспешил...
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

Normanmen114

Новачок
В смысле флуда в теме продажи, "титулованым" форумчанином со званием "ветеран".
З повагою до ветерана. Запрошую на огляд, якщо цікавить данний зразок. Можна буде, для розуміння, розібрати та зібрати (якщо справитесь) на відеокамеру, ну і порівняльний відстріл з "рядовою" МЦ8, 1/1.2(теж моя), моїми набоями, промір каналів(пробки є), штангель беріть свій(для перевірки пробок).
Пропозиція дійсна для всих, хто хоче ПРИДБАТИ данну зброю.
Тел. вказаний вище в темі.
Нікого не хотів образити, якщо образив, вибачаюсь. "Не користі ради, а по примусу Князя Милославського".(жарт)
Нагадую: тема про продаж, а не обговорення. ДЯКУЮ, за розуміння.
 

Normanmen114

Новачок
Для чого зроблено, не знаю. Сфотографовано, навмисно.
Зацікавлена людина повинна мати чітке уявлення, що вона їде оглядати і на, що витрачає свій час.
З повагою до вашої уваги до зброї( не сарказм).
 

Altay1972

Снайпер
флуд, щоб зайшло "знаючим колекціонерам".
Это же поддерживает тему в топе...
Могу сказать за себя, я до этого не видел ружик за 10 косых зеленых с приклеенными вставками в дереве, сорванным кривой отверткой шлицом винта и с нереально легендарной историей...
Никак не обсуждаю и никак не осуждаю, а то что разговаривают - так на то и форум, и тема в топе висит в первом ряду...
Вас просто все поддерживают на плаву, а так бы вы уже были на второй или третьей странице данного раздела...
На том и спасибо за понимание...
 

Normanmen114

Новачок
Спасибо, за поддержку, если "это" поддержка. А на 2 и 3 странице стоят МЦ 8 и 108, кому интерестно, найдет и там. На цевье с обеих сторон есть вставки, для чего, не знаю. Покажите какой винт дать, Вам, крупным планом после "кривой отвертки". Историю ружья можете не рассматривать, писано не для поднятия цены. Фамилии гравера и кому делали, знаю. Для меня лично, определяющим, состояния ружья есть три показателя: конфигурация каналов, диаметр каналов, максимально плотная сборка. Все остальное менее важно(для меня лично). Ценообразование не уменьшится, сколько бы не оказывали поддержку, именно из-за описеных выше причин.
Спасибо.
 

gaudi

Слідопит
МЦ8-03
1973р.в. зроблено під замовлення для титулованного спортсмена збірної СРСР. Ексклюзивність данної зброї полягає у каналах ствола(18,45) та збалансованності. Оздоблення теж нарівні найвищих градацій Браунінга Б25.
Все відповідає клеймам.
Реєстрація Київ.
Ціна 10 000у.е.
доброго вечора.по перше рушниця вся кручена.видно по фото...чого кручена то вже інше питання.далі на останньому фото при входженні ствольного блоку в колодку мае місце дуже великий зазор зліва.можливо не вдале фото.....по друге якщо не секрет і знаете кому робилась рушниця і хто робив то дайте відповідь.предмет від того тільки виграе.якщо секрет то не давайте......нехай буде інкогніто.....
 

Normanmen114

Новачок
Реальному покупцю - не секрет, хто робив, а для кого, потрібно поцікавитись у родичів людини, якщо будуть не проти, теж скажу. Я вже писав у постах вище, що розібрати і зібрати данну рушницю важко із-за якості підгонки.Мої фото дають тільки загальну уяву про зброю, я не є проф.продавцем, фото робити не вмію, але запрошую на огляд, для повного розуміння про зброю. Виставлено 3 одиниці МЦ , всі можна оглянути і зробити висновки.
Доречі, маю ще повнозамкового Меркеля 127е, теж продаеться, але при особистому огляді.
 

Normanmen114

Новачок
Благодарю, "Север". Вот это, подержка, для новичка и тема в топе. Достойно "ветерана форума" с титулом "надежная команда". ЧЕЛОВЕК не поленился, нашел и выложил, теперь стволу легче "обтекать" от брызг.( без обид)
От души, СПАСИБО, за поддержку!
 

Normanmen114

Новачок
День добрий!
Повернувся з підготовки до відкриття(скрадки).
Пост коректності про "криві викрутки", зазори та " ушатані шліци". 20210802_095650.jpg IMG-f0f7b111181429016a2349409ea03fc9-V.jpg 20210802_095547.jpg 20210802_095733.jpg 20210802_095514.jpg 20210802_095436.jpg 20210802_095400.jpg 20210802_095330.jpg
 

Normanmen114

Новачок
Забув додати.
Людині котра захоче придбати виставлені мною на форумі зразки зброї, можна буде(опціонально) вибрати запчастини(при потребі ;) ).
Шановне товариство, всім: Ні пуху, ні пера...(ДОТРИМУЙТЕСЬ ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ, ВЖИВАЙТЕ, ВІДПОВІДАЛЬНО!!!)
 

Вкладення

Зверху