Мінімальний вік для придбання гладкоствольної зброї 18 років

SAB

Мисливець
Та шоб тому депутату жить на одну зарплату ( мою). Він би з верховної ради втік би. І довго ховався.
 

WadimHunter97

Новачок
Ви зрозумійте таких як Ви ОДИНИЦІ! А вийняток ніхто не зробить. А надання дозволу в 18 років- це надання зброї багатим та моломозгим людям, яким хочеться лише постріляти. Я сам був такий як ВИ , довго чекав. Зверніть увагу зараз у 21 рік в магазині хапають 5ти зарядки , а звичана двох стволка не воно, не те. І стріляє позайцю стільки його баче! А от якби були якісь навчальні центри при УТМР - то для випускників ( членів) можно б було зробити й вийняток! А ле посвідчення куплять і тут! Так що маємо що маємо! Моя думка! А Вам побажаю лише терпіння, бо знаю як це чекати! З повагою до колеги... Олександр.
Я все розумію, тому буду чекати. А двухстволку я ніколи не проміняю на 5 зарядку тому, що вважаю що це просто для понтів
 
  • Like
Reactions: SAB

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Я все розумію, тому буду чекати. А двухстволку я ніколи не проміняю на 5 зарядку тому, що вважаю що це просто для понтів
молодий ти ше. буде всього. і це все треба пережити з правильним висновками.
 

SAB

Мисливець
Уважуха Вам колего! Я радів мц 20-01 ! мені було байдуже що треба смикати затвор. А перший рік я заряжав латунні гільзи на качку. та приходилось стріляти як з одностволки ( маю на увазі перезаряджати кожен раз) ,бо топив гільзи , і я був радий! Навіть якщо була б у мене шомполка , я б усе одно радів би .І заряджав би порох міркою , а дроб жменею! Я б однако радів би! бо воно мабуть в крові було . батько в мене в 16 років уже полював. Я поважаю таких людей дво стволка супер! Мої Вам співчуття ! Чекайте!
 

andremon

Мисливець
наше действующее шоколадное "божество" к сожалению не чем не лучше.. а на мой взгляд даже и хуже...
Спроить не буду, и отсутствие судимостей у нынешнего "госпидара" похоже единственное отличие к лучшему...
 
Зверху