НЕРЕСТ-2014

Статус
Закрита.

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Вот ссылка на сайт органов рыбоохраны, по которой можно открыть приказы по областям о весенне-летнем запрете лова рыбы в период нереста в 2014 году:

http://main.golovrubvod.kiev.ua/2011-08-04-12-16-54/66-2012.html

Всем удачи и не нарушать законодательство и правил рыбалки!
НХНЧ!
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Шановний Яковлев В.Я. у мене до Вас запитання. Чи може 2-3 чоловіка зарибнити озеро без оренди і без будь-яких дозволів???
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Нишком можна й батька бити!..
А взагалі - не можна зариблювати так, як Ви спитали.
Як мінімум, необхідно (окрім оренди) розробити біологічне обгрунтування та режим рибогосподарської експлуатації водойми.
Я давно таким не займався, краще сходіть до рибінспекції, вони точніше розкажуть.
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
Как вам уровень воды в этом году, честно я в шоке меньше чем в прошлом году в конце июня :( - говорю о Суле, ходил со спинингом 2 недели назад очень много зелени в воде ощущение что рости начинает с зимы,а чему удивлятся при таком уровне вода отлично прогревается, видя всё это начинаеш задумыватся сколько рыбы не дойдёт до мест нерестилища, павучатников на 100м 12 человек и это днем, а ночью речка вообще гудит, если не будет дождей а это врятли то на перо даже не знаю куда и податся - ПЕЧАЛЬНО!!!
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
TOZ-34ER;183088 сказав(ла):
Шановний Яковлев В.Я. у мене до Вас запитання. Чи може 2-3 чоловіка зарибнити озеро без оренди і без будь-яких дозволів???
Можливо я не поняв питання але в мене товариш "підводник" то вони своїм клубом кожного року скидуються і зариблюють водосховища по черзі! Вроді ніяких дозвлів на те не беруть і не питають нікого!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
AndriyJaremko;183775 сказав(ла):
Вроді ніяких дозвлів на те не беруть і не питають нікого!
Андрійко, спитай у злодіїв, чи отримують вони "дозвіл на свої дії перед пограбування!..
Трошки різке порівняння, але, сподіваюся, зрозуміле!
 

Шаман

Новачок
Нерест 2014. На рынке в Кременчуге рыба нерестится полным ходом.Не ужели всем по???
 

Шаман

Новачок
Не рыбинспекция,не вод.милиция не работают.Может они не нужны в таком ракурсе?
 
Статус
Закрита.
Зверху