Наказание за хранение оружия вместе с патронами в сейфе...

Тема у розділі 'Закони, накази, постанови, листи, судові рішення', створена користувачем Optimum, 1 бер 2018.

 1. Optimum

  Optimum профі надійний помічник

  Казнить нельзя помиловать............
  Или принять закон?????
  Дозвільна в Херсонській області вирішила покарати власника зброї за (увага) "зберігання мисливської гладкоствольної рушниці разом з набоями". Очевидно вважаючи, що для набоїв повинен бути окремий сейф.

  Власник зброї, будучи добропорядним громадянином, допустив працівників дозвільної до огляду свого помешкання. Хоча ми наполегливо рекомендуємо до прийняття закону про зброю в жодному разі без окремого судового рішення не допускати працівників "дозвільної" в своє житло.

  Так, стаття 30 Конституції гарантує кожному недоторканість житла "не допускається проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду чи обшуку інакше як за вмотивованим рішенням суду. У невідкладних випадках, пов'язаних із врятуванням життя людей та майна чи з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину, можливий інший, встановлений законом, порядок проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду і обшуку."

  Як відомо: інструкція - не закон, а обов'язок громадян дотримуватися лише Конституції та законів (ст. 68 Конституції).

  Маразм ситуації полягає не лише в тому, що положення про дозвільну систему - неконституційне, а профільний наказ 622 - незаконний, а швидше в тому, що працівники дозвільної навіть ту інструкцію 622 толком не читали, бо п. 12.12 встановлює лише вимогу зберігати набої і зброю в металевих ящиках в розрядженому стані. Жодної вимоги щодо окремого сейфу для зброї і окремого сейфу для набої немає (є лише певні виключення для відомчої зброї, щоб ММГ зберігалися окремо від вогнепальної).

  Надіємося, що місцевий суд в Херсонській області якнайшвидше поверне зброю законному власникові.

  Доречі, завтра, 01.03.2018, чергове судове засідання в 14.20 в Окружному адміністративному суді м. Києва щодо скасування положення про дозвільну систему.

  Тож боротьба триває і ми дякуємо всім фундаторам, хто продовжує підтримувати юридичну боротьбу за право на збройний захист.


  https://zbroya.info/uk/partner/law-ok/blog/14954_chergovi-marazmi-dozvilnoyi-sistemi/
   
  Mechanik, миклован, Ohotnik_V та 3 іншим подобається це.
 2. Safari
 3. север

  север ветеран форуму надійна команда

  Был и у меня такой прецедент с участковыми с опорного пункта-тогда еще милиции. Сказали, что на первый случай выносим устное предупреждение в связи с хранением патронов в одном сейфе с оружием. Но чтобы впредь ни-ни! Иначе-штраф.
   
 4. CheshireCat

  CheshireCat Мисливець

  ДБЛ, БЛД
   
  markel081 та стасооныч подобається це.
 5. Optimum

  Optimum профі надійний помічник

  Херсон город контрастов, что тут сказать там возможно все.
   
  artbez888 подобається це.
 6. MORETHAN

  MORETHAN Новачок

  Это перебор. Каратели еб***е.
   
 7. Hovarf

  Hovarf Мисливець

  Наша колишня міліція тепер називається поліцією, але напевне через отаких її "представників", в народі їх ще довуго будуть називати "ментами".
   
  colaborador подобається це.
 8. CheshireCat

  CheshireCat Мисливець

  На мєнта ще треба заслужити.
  Поки що рівень мусорков.
   
  colaborador, OSIPOV81, Metis та 7 іншим подобається це.
 9. okhorly

  okhorly Слідопит

  продлевал разрешение. В Херсоне. Разрешитель новый, но умный. Делал все что бы я просрочил сдачу документов и я таки просрочил. Намекал на необходимость оплатить штраф. После дружеской беседы от этой идеи отказался. Так что не удивлен этой новостью - очередная компанейщина.
   
  Кот буян та OSIPOV81 подобається це.
 10. Михал Михалыч

  Михал Михалыч Мисливець


  иногда и так надо учить!:D
   
 11. cisayna222777

  cisayna222777 Новачок

  По истечении месяца просрочки ( был в другом городе, на море ,за границей...) только тогда, наступает админ. ответственность.
   
 12. okhorly

  okhorly Слідопит

  Все по ситуации. До войны просрачивал ( был в море) - даже не оштрафовали. Сейчас , видно, по строже стало.
   
 13. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  1. Приказ МВД № 622:
  "12.12. Зброя, бойові припаси до неї, основні частини зброї, пристрої та патрони до них, що належать громадянам, мають зберігатися в металевих ящиках, сейфах, спеціально виготовлених для зберігання зброї, за місцем їх постійного проживання або в місцях тимчасового перебування власників (дачних будинках тощо), про що повідомляються органи поліції. При цьому зброя, пристрої мають бути в розрядженому стані".

  2.
  Приказ МВД № 622:
  "12.5, части 9 и 10:
  Для перереєстрації зброї, пристроїв (продовження терміну дії дозволу на їх зберігання та носіння), які придбані відповідно до законодавства, до органів поліції власник подає:
  заяву про продовження терміну дії дозволу;
  медичну довідку;
  платіжний документ (платіжне доручення, квитанцію) з відміткою банку, відділення поштового зв'язку або коду проведеної операції про внесення коштів за надання відповідної платної послуги.
  Також власник зброї пред’являє договір страхування".

  Если все это подал до просрочки, а разрешитель не успел, то надо наказывать его за неисполнение своих обязанностей. При чем тут власник зброї?

  Но если подаешь позже срока действия разрешения, то наступает правонарушение по статье КУоАП:
  "Стаття 192. Порушення громадянами строків реєстрації (перереєстрації) нагородної, вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і правил взяття її на облік

  Порушення громадянами встановлених строків реєстрації (перереєстрації)
  нагородної, вогнепальної мисливської чи холодної зброї, а також пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду або правил взяття їх на облік в уповноваженому органі Міністерства внутрішніх справ України у разі зміни місця проживання -
  тягне за собою попередження або накладення штрафу від п’яти до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".
   
 14. 1gena73

  1gena73 ветеран форуму надійна команда

  Но зачастую "просрочка" по перерегистрации заканчивается предупреждением нарушителя и профилактической беседой с участковым.
   
 15. okhorly

  okhorly Слідопит

  В моем случае: пришел за месяц - иди проходи медкомиссию. Прошел, принес справку - иди плати. Оплатил, принес квиток. Иди к участковому - пошел. У участкового свои сроки, жду. А часики тикают.
   
 16. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Cам виноват! В пункте 12.5 приказа 622 четко сказано, что должен принести для перерегистрации, в том числе и медсправку! А вот участкового должен озадачить разрешитель, не надо было к нему ходить вообще! Пусть он ходит сам, получив распоряжение от разрешителя!
   
  Останнє редагування: 18 бер 2018
  colaborador та 1gena73 подобається це.
 17. okhorly

  okhorly Слідопит

  Ну да, ну да:)
   
 18. 1gena73

  1gena73 ветеран форуму надійна команда

  Владимир Алексеевич полностью прав - владелец оружия обязан ДО определенного срока предоставить требуемые документы, а дальше не его дело.
   
 19. Trigal

  Trigal Снайпер

  ДО - это какой промежуток времени? День? Месяц? Год?
   
 20. 1gena73

  1gena73 ветеран форуму надійна команда

  Взгляните в ваше разрешение на оружие, там стоит дата. И приплюсуйте 3 года :) Вот не позднее этого дня.
   
 21. okhorly

  okhorly Слідопит

  До даты указанной в Вашем разрешении.
   

Поділитися цією сторінкою

Графф