Наказ користувача та ЗАКОН!!! - як бути???

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
При отсутствии отстрелки на пушного? Тогда и куницу и всех пушных вплоть до кабана?)))
Не пересмикуйте!
В межах статті 17 БЗ:
Стаття 17. Дозволи на добування мисливських тварин,
віднесених до державного мисливського фонду"
Добування вовка, лисиці, єнотовидного собаки та шакала
дозволяється здійснювати також за наявності у мисливця ліцензії
або відстрільної картки на добування інших мисливських тварин.
Про кабана та куницю в цій статті жодного слова.
Вони обидва добуваються виключно за ліцензіями, так що взагалі не зрозуміло, як Ви так перекручуєте написане..
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
От якраз маючи ліцензію на кабана чи куницю, якщо на дворі дозволені строки полювання на лисицю згідно наказу КМУ, я маю право відстріляти лисицю, вовка, шакала і є-собаку!
Інших ні! Зайця ні!
Куріпку ні! Якщо звісно в мене нема ще разової відстрілки на неї, або загальної відстрілки на перо і за наказом КМУ вона підпадає під відстріл за цією відстрілкою.
А ще куницю чи кабана! :D:p в залежності від того, на кого в мене ліцензія. :p
 

Genry

Снайпер
Стаття 17. Дозволи на добування мисливських тварин,
віднесених до державного мисливського фонду"
Добування вовка, лисиці, єнотовидного собаки та шакала
дозволяється здійснювати також за наявності у мисливця ліцензії
або відстрільної картки на добування інших мисливських тварин.
Вже добре що обмежуємося цим... поки що цим
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Саме важливе - не забувати хто ми і що для нас полювання...
Для кожної дичини свій час. Це ж не просто вигадано, а поміркуйте чьому саме так...
Правильно, в законі сказано - "з жовтня по лютий".
В наказі КМУ може бути дозволено полювання на лисицю хоч з 31.12. Якщо в цей день в мене є лише дійсна відстрілка на перо я можу відстрілятися по лису, шакалу, вовку чи є-собаці.
Я про це..
Інше мені і нафіг не потрібно.
30.12. маючи на руках таку ж дійсну відстрілку я не буду стріляти ні лиса, ні вовка, ні шакала, ні є-собаку.
Не треба приписувати мені того, що я ще не зробив чи маю намір зробити.
Ви як наша поліція.
"Ви ще нічого не вчинили, але чисто гіпотетично можете це вчинити, тому Вас потрібно пакувати!" :D
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Чи не про добування звіра говоримо? Можливо не вірно перечитав і тут мова як куріпок добавити в угіддя, чи фазанів чи чи... _законно_ і для покращення чисельності. Та щоб відбулося в рамках чинного законодавства це......
До речі, про рамки чинного законодавства і випуск в угіддя..
Випуск це звісно справа гарна і дуже.. Але є одне але!
Отак от просто набрати десь в інкубаторі яєць чи вже курчат фазана чи куріпки, потім підростити їх десь у себе в сараї, а потім вивезти в ящику і тупо викидати з нього в угіддях це теж порушення законодавства. І досить значиме. Вважайте на це.
 

Genry

Снайпер
До речі, про рамки чинного законодавства і випуск в угіддя..
Випуск це звісно справа гарна і дуже.. Але є одне але!
Отак от просто набрати десь в інкубаторі яєць чи вже курчат фазана чи куріпки, потім підростити їх десь у себе в сараї, а потім вивезти в ящику і тупо викидати з нього в угіддях це теж порушення законодавства. І досить значиме. Вважайте на це.
Чи не про це я?)
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Нашого вірно писати. Нашого!
Вашого... Нажаль Вашого..
Це раніше відкриття було в один день по всій країні на одні й ті самі види дичини.
А зараз кожен КМУ як хоче , так і др.. пише )) свій наказ.
У Вас в Київській області це може бути в один день, а в нас на Харківщині в інший. Або і зовсім вона заборонена до добування.. я не цікавився, бо тут не полюю..
Краще повернемося до наших баранів :D
А точніше тепер пройдемося по бродячих собаках..:) точніше ми по них іти не будемо, бо нас тут ще притягнуть за жорстоке поводження.. :) ми про них розберемо ситуацію.. змоделюємо :D
 

Genry

Снайпер
Краще повернемося до наших баранів :D
А точніше тепер пройдемося по бродячих собаках..:) точніше ми по них іти не будемо, бо нас тут ще притягнуть за жорстоке поводження.. :) ми про них розберемо ситуацію.. змоделюємо :D
Често кажучи не цікава тема для мене... товканина води в ступі.
Краще зберусь та в чт. на полювання. Перепел вже закрито в нас, а отже...
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Често кажучи не цікава тема для мене... товканина води в ступі.
Краще зберусь та в чт. на полювання. Перепел вже закрито в нас, а отже...
Я не виключно для Вас...

Ні пуху, ні пера.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
А бродяча собака відноситься до мисливських тварин?
:)
мисливські тварини - дикі звірі та птахи, що можуть бути
об'єктами полювання;

Это с Закона. Следуя логике - если б.собака или одичавшая бежит по угодиях, то это все лишь б.собака или просто одичавшая, так как охотничьей ценности не представляет :D А если вам захотелось по ней стрельнуть и больше того - стрельнул и добыл, то это уже объект охоты. Так? :D
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Тепер про законодавчі моменти... Нажаль всі ці законодавчі казуси в нас відбуваються тому, що пишуться закони десятьма абсолютно різними "профільними спеціалістами" третьою лівою задньою ногою..

Перше, що наказ не може суперечити закону. В ньому навіть чітко це прописано.


Що ми бачимо?.. А бачимо ми те, що користувач МУ має право встановлювати якісь обмеження та норми лише в межах визначених цим законом!
Лише в межах закону!
Крок вліво, крок вправо - розстріл!
По суті не так вже багато прав і віддано користувачу МУ встановлювати обмеження в своїх наказах.
Вони можуть визначати строки полювання, дні полювання (дні тижня), норми добування (але знову ж таки лише в межах, визначених наказом Мінагрополітики про ліміти і норми добування, чи хто там видає цей наказ..) та порядок проведення полювання, тобто чи дозволити полювання з нарізною зброєю, чи ні; чи дозволити полювання на певний вид дичини лише в присутності єгеря і таку іншу фігню.
Все!!!
Більше наказ не може містити нічого зверх тих положень, що прописані в законі!
Повторити, продублювати може, а додати щось чи зменшити ні!
Не може наказ ні збільшити повноваження з інших питань ні зменшити!
Далі...

Як розумію я..
Якщо в законі прописано, що полювання на лисицю дозволено з жовтня по лютий включно, то КМУ у своєму наказі може як дозволити полювання з 1 жовтня по 28 лютого, так і з 1 по 3 січня, чи будь які інші часові рамки в цих межах. Або взагалі не відкривати. У зв'язку з низькою чисельністю :D
То з початку враховується цей момент, а вже потім наступний, що визначений в статті 17 БЗ і ст.19, а саме:

Отже виходячи з вищенаведеного, я так собі рахую, що маючи відстрілку на качку можу вистілити по лису, який на мене вискочив, якщо згідно з наказом КМУ в межах БЗ вже дозволено полювання на нього! Так само я можу відстрілятись по лису маючи на руках разову відстрілку на фазана, чи слукву, чи куріпку, якщо строки полювання на нього згідно наказу КМУ вже розпочалися..
Можливо я помиляюсь...
Але поки що бачу це саме так..

Дякую, за пояснення.

Значить так
УРОК №2:D

Наказ
upload_2019-10-1_17-35-51.png

upload_2019-10-1_17-36-20.png


upload_2019-10-1_17-36-46.png

Тобто 10 листопада при полюванні на пернату дичину ( в мене відстрілка тільки на пернатих - на хутрових -немає!!!! ) я не маю права стріляти (добувати, попутно і тп...) лисицю через це :
upload_2019-10-1_17-41-30.png


Я все вірно зрозумів ???.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Дякую, за пояснення.

Значить так
УРОК №2:D

Наказ
Переглянути вкладення 514908
Переглянути вкладення 514909

Переглянути вкладення 514910
Тобто 10 листопада при полюванні на пернату дичину ( в мене відстрілка тільки на пернатих - на хутрових -немає!!!! ) я не маю права стріляти (добувати, попутно і тп...) лисицю через це :
Переглянути вкладення 514911

Я все вірно зрозумів ???.
Нє.. читайте сусідню тєму, там, дякувати, Володимир Олексійович все розклав "по полочках" :)
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
А воощє хватить різать, давайте сюди скрін всього наказу.
Щас ми його розберемо до кісточок.
 
Зверху