Накол капсюля - чи повинно так бути?

Ведьмачок

Новачок
Їздили з товаришем на полігон, тренувались. Я маю таку звичку, збирати після себе гільзи завжди. Прихопив і його, щоб проаналізувати вдома) Ліворуч - моя, праворуч - товариша. В мене переломка від Ати, в нього Мосс 500 помпа. Підкажіть, в нього це нормально? Чи може підсісти якась пружина від неправильного зберігання, наприклад в зведеному стані? Бо є деяке занепокоєння, осічок ще не було. Дякую завчасно за відповіді.

изображение_viber_2022-02-12_18-09-19-083.jpg
 

Ведьмачок

Новачок
Нет, не должно. Накол слабый, имхо. Странно, что осечек не было.
Дякую, він вистріляв пачку 24 грамових нобелів, і 4 штуки Ріо 32 грамових. Осічок не було, я не знайомий з системою напівавтоматів інерційних та помп, думаю може так треба, але вирішив що щось не так все таки от і думаю запитаю. Зараз зателефоную до нього, запитаю як він зберігає свою помпу... Моссберг 500.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

Altay1972

Снайпер
Странно, что осечек не было.
С таким наколом, осечки будут на патронах с Жавело... еврокапсюль относительно мягкий и поэтому пока там все работало, но очевидно или боевая пружина подсела или боек загрязнен и нет его полноценной работы...
 

Ведьмачок

Новачок
Короче говоря я выяснил! Помпа последние три года стояла в сейфе с открытым патронником и НЕ СТРЕЛЯЛА!!! Я так понимаю взведенная? Наверное дело в пружине. Общий настрел помпы - две пачки патронов за 5 лет. Интересно пружина немного вытянется или придётся ему в оружейную мастерскую обращаться...
 

виктор 15

Снайпер
на жевело може давати осічки, я так розумію для моссберг 500 норма,лікується заміною пружини яка підтримує ударник,хай Ваш товариш розбере моссберга і він буде здивований яке зусилля потрібно зробити на ударник щоб він зробив накол капсуля(пружина там підібрати без проблем,таку операцію робили не один раз.один раз на абсолютно новому моссберга для чого туди таку туга пружину ставлять?..)
 
Останнє редагування:
В капсульованих, нових гільзах НС, не ремонтний.
Не тиражуйте чутки.
У кожного виробника свій діаметр капсуля. Зазвичай в районі 6,11-6,15 мм.
До речі - найбільший діаметр серед серійних капсулів має G1000 - аж 6,17 мм.
Таку продукцію випускають усі виробники - десь 97%(це навскидку!) від всього виробництва.
Бувають і "ремонтні" партії - зі збільшеним діаметром до 6,20-6,21 мм. Але їх просто мізерна частка, яку випускають навіть не знаю для кого, яких країн.
І те, що вони потрапляють до України - дуже малоймовірно.
 

Mech

Новачок
В мене так само жвл через раз наколює на маверіку. Не знаю тепер що з ним робити з цим капсюлем.
 

Інтер

Мисливець
В мене на тоз 34 така сама проблема верхній бойок робе такі самі наколи. Кожний 4-5 патрон дає осечку. Хотя коли курки спущені бойки виглядають з колодки одинакової довжини. Підскажіть що потрібно зробити?
 

Di_Stepano

Мисливець
Це така партія капсулів від Нобеля. В мене теж такі є.
Паміняйтеся набоями, гляньте чи буде те саме. Бо в Вас капсуль не Нобель
 
Останнє редагування:
В мене на тоз 34 така сама проблема верхній бойок робе такі самі наколи. Кожний 4-5 патрон дає осечку. Хотя коли курки спущені бойки виглядають з колодки одинакової довжини. Підскажіть що потрібно зробити?
Скоріш за все прослабла бойова пружина.
Це легко перевірити.
Взвести курки на рушниці, відділити стволи.
Поставити ложу вертикально, на місце бойка пусту гільзу з капсулем. Стріляним!
І стріляти)
Гільза повинна підлетіти не менше ніж на метр.
Буває і більше.
Якщо ні, то точно прослаблена пружина. І потрібно її замінити.
Ще може бути, що з середини попало сміття чи мастило загусло. Але це чим треба мазати - солідолом? Перевірте, стане ясно.
 

Інтер

Мисливець
Скоріш за все прослабла бойова пружина.
Це легко перевірити.
Взвести курки на рушниці, відділити стволи.
Поставити ложу вертикально, на місце бойка пусту гільзу з капсулем. Стріляним!
І стріляти)
Гільза повинна підлетіти не менше ніж на метр.
Буває і більше.
Якщо ні, то точно прослаблена пружина. І потрібно її замінити.
Ще може бути, що з середини попало сміття чи мастило загусло. Але це чим треба мазати - солідолом? Перевірте, стане ясно.
Дякую за пораду. Перевірю відпишусь
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Дякую за пораду. Перевірю відпишусь
Проверяют, по классике, на стрелянной латунной гильзе. Высота полета- не менее 50 см.
Не слышал, чтобы на ТОЗ-34 проседали боевые пружины. На ТОЗ-34 они сразу ломаются.
 
Зверху