Наліт ржі, як позбавитися?

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Микола , знайди фахового маляра , фарбу береш жаростійку матову, людина фахівець тобі все зробе
 

Зверобой 60

Мисливець
Колодка на ИЖ-18Е вытерта до белого.Ржавчины даже после двух дней охоты нет.Перед охотой протираю слегка промасленной салфеткой.Видимо тогда другой металл плавили(1980г.выпуска).
 

kef

Зброяр
Все залежить від складової елементів металу...У мене були такі трубки "ствол" німецької рушниці ,що ні яке вороніння не виходило якісно..Хоть інші виходили як заводські...
А щоб не було іржи ,то в вологу погоду ношу шматку промасляну .Вийняв з пакета .протер металеві частини рушниці .і все..
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму

Sahno_Bogdan

Слідопит
Колиссь я користувався маслом в звичайних масльонках для швейних машин , я ніколи немав проблем з ржавчиной !!!! Як тількі купив брунекс так відразу почалося і шо саме цікаво на всіх моїх рушницях які я чистив брунексом ! Спочатку думав співпало , але коли я попшикав цим гівном станок типу упс і на ньому почала зявлятись іржа я зрозумів , що всі проблеми відцих модних дорогих масел !!!!! Шоб частіше пшикали і купували побільше !!! Хочте мені шо говоріть но ці средства гівнооооо !
 

Микола ARMS

Мисливець
Колиссь я користувався маслом в звичайних масльонках для швейних машин , я ніколи немав проблем з ржавчиной !!!! Як тількі купив брунекс так відразу почалося і шо саме цікаво на всіх моїх рушницях які я чистив брунексом ! Спочатку думав співпало , але коли я попшикав цим гівном станок типу упс і на ньому почала зявлятись іржа я зрозумів , що всі проблеми відцих модних дорогих масел !!!!! Шоб частіше пшикали і купували побільше !!! Хочте мені шо говоріть но ці средства гівнооооо !
Потрібно спробувати замінити брунокс на щось інше! Дякую
 

kef

Зброяр
Для надійної консервації -гарматне "сало" саме те що треба .
Жодна волога не страшна для зберігання в сейфі..
 

Dedushka

Снайпер
Когда у меня было ружье с не хромированными стволами, внутренние каналы стволов чистил авиационным керосином. Только авиационным а не обычным. Протирал после на сухо и смазывал ружейным нейтральным маслом. Коррозии не было.
 
Зверху