Напівавтомат під лівшу.

Статус
Закрита.

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
В магазині, сьогодні конкретно запитували, бо є така в колективі, непогано працює, відповіли що ліворуких набуває :(
Бродяга,я в своём посте выше,дал две ссылки продажи левосторонних ружей!Звоните и узнавайте,а то сейчас вашу тысячу пятисотую тему выбора превратят в несколько томов энциклопедии лишних и не нужных советов!
 

web2r

Мисливець
Ложе не проблема, виліт гільзи проблема. Тому і запитую бо вибирати мало з чого можна, особливо там де відгуки зашкалюють то нема під лівшу :(
Хоч і правша, але стріляю від лівого плеча, третій рік володію армсан 612 правосторонній, прокладками відрегулював приклад під себе і все нормально. Виліт гільзи ніколи не був проблемою навіть на службі при стрільбі з акс.
 

_brodyaga

Мисливець
Бродяга,я в своём посте выше,дал две ссылки продажи левосторонних ружей!Звоните и узнавайте,а то сейчас вашу тысячу пятисотую тему выбора превратят в несколько томов энциклопедии лишних и не нужных советов!
Дякую, та цей фабарм боюсь колега не витягне по ціні, гроші вроді має ;), та я вже писав, мисливець тільки 2 роки, ще не настільки торкнуло :D , а на рахунок хатсана, вирішив що як буде брати бюджетку, то тільки нову.
 

_brodyaga

Мисливець
Хоч і правша, але стріляю від лівого плеча, третій рік володію армсан 612 правосторонній, прокладками відрегулював приклад під себе і все нормально. Виліт гільзи ніколи не був проблемою навіть на службі при стрільбі з акс.
Є ідея, на стрільбище поїхати і з праворукого напівавтомата постріляти, але це вже як нічого не вийде з ліворуким
 

hnat

Мисливець
Тільки франкі лівостороння на 9000 дорожча від звичайної...
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда

Waldemor

Мисливець
Сам являюсь левшой, если говорим про полуавтомат бросьте эту идею с левосторонним вариантом, купите обычную правшу и все будет хорошо, ничего там не мешает никуда гильзы в лицо не летят, зарядка вообще сказка, проблем нету, являюсь владельцем Беретта а400 экстрим ! Если возьмёте левшупотом ее продать в раз 20 сложнее чем правшу! Так что выбор за вами!
 

Fonex

Снайпер
Сам являюсь левшой, если говорим про полуавтомат бросьте эту идею с левосторонним вариантом, купите обычную правшу и все будет хорошо, ничего там не мешает никуда гильзы в лицо не летят, зарядка вообще сказка, проблем нету, являюсь владельцем Беретта а400 экстрим ! Если возьмёте левшупотом ее продать в раз 20 сложнее чем правшу! Так что выбор за вами!
То, что продать потом сложнее - это в точку, как "праворукий" вариант будет для левши - эээт надо товарищу ТС прикинуть, взять и пострелять где-то с любого полуавтомата "праворукого".А что касается бюджета покупки, то я бы советовал Армсан А612(есть и для левшей и для правшей) или, если со временем подсобирать деньги, то Франки Афинити(но для левши стоит дороже намного, я считаю, чем правша, хотя если найти 15% скидку, то будет чуток больше 1000 у.е.)ИМХО. С уважением!
 

_brodyaga

Мисливець
Армсан А612(есть и для левшей и для правшей)
Дякую. Якраз такий варіант наразі переважає. Колега саме більше схиляється до покупки саме цієї моделі, хоча ще вагається ліворуку, чи все ж праворуку. Знайшли таку модель під правшу в знайомого за тиждень чи два їдемо не стенд, стрільба все покаже.
 

HDC

Мисливець
Шановне товариство прошу допомогти визначитись з моделлю, підказати плюси та мінуси напівавтоматів для ліворуких. Рушниця для друга, колеги по захопленню (він не зовсім дружить з нетом та форумами), 2 роки як став мисливцем, лівша, має Тоз 34, хоче спробувати напівавтомат. В даному випадку я йому не дуже зможу допомогти з вибором, так як ринок напівавтоматів я не моніторив більше 12 років (колись пробував, зрозумів що не моє, незайшло, відповідно не цікавивсь)
І так : Напівавтомат для ліворукого мисливця, бюджет до 600 дол., перевагу віддає новому
Якби у Вас був бюджет 300-400 доларів то була би проблема. А за 600 доларів берете Армсан 612 і буде товаришу щастя. Це в принципі найякісніший турок що продається в Україні.
Я правша, та рушницю скидую на ліву руку ( чомусь так склалось, мабуть праве око більш сліпе ніж ліве), рушниця у мене праворука, через це жодних проблем чи незручностей нема. Принципова відмінність ліворукої рушниці це викидання гільз на ліву сторону, при цьому гільза ніразу мені не влучила ні в око, ні в ніс. Приклад можна підкорегувати проставками що ідуть в комплекті.
В принципі можна і взяти лівосторонній Армсан 612, та привикнувши до нього потім може вилізти багато незручностей ( майбутній пошук теж лівостороннього п.а., а вибір їх чесно кажучи не великий, та і продати п.а. лівосторонній ще та проблема).
 

_brodyaga

Мисливець
Дякую всім за поради та участь в обговоренні, рушниця куплена.
 
Статус
Закрита.
Зверху