Начался Суд против закрытия охоты в районах Харьковской области

Закрытие охоты в 10 районах Харьковщины из закрытых 11 районов - НЕЗАКОННО. Харьковская областная государственная администрация выдала решение на основании полномочий, которые в 2016 году были переданы Кабмину. ОДА не хочет это признать и тянет время любыми способам

Опубликовано: 25 нояб. 2016 г.
 

veriovo4ka89@

Мисливець
Та скільки ж нашого брата будуть шпиняти і обдурювати?! А рівно стільки скільки ми будемо відвертатися від проблеми. Бо сьогодні це стосується Степана завтра Петра післязавтра Івана, а до мене може не дійде. Шкода стає тих людей які сидять вдома і думають- Нехай кум їде і відстоює, а я буду по господарству поратися, бо від мене великої допомоги небуде..
 

Mechanik

Снайпер
Давид Маркович, це Ви кому адресуєте Ваш пост?
Може будем, більш вихованими на форумі? Чи Вас це не стосується?
А щодо полювань на Харківщині, відносно теми, то дане питання має відповідь - СИСТЕМА та КОРУПЦІЯ в судах України.
Корумпованість судової системи – не сюрприз для українського суспільства.
Наша держава вже давно є шлягером корупції.
Україна за рівнем корупції перебуває на 134-му місці серед 180 держав світу і поділяє цю сходинку з Гондурас та Зімбабве.
Хабарі, розтрата державного майна, махінації з бюджетними, тобто нашими спільними, грішми.
Чи не щотижня свіжий гучний скандал, арешт, відкрите кримінальне провадження.
Але де серйозні вироки, де мільярдні конфіскації, де справедливість?
Про суд, який так і не відбувається.
Немає і дієвої відповіді від влади...
 
Ни в коем разе не хотел Вас обидеть!!!!!! Я имел в виду это лысое дерьмо...... Не нужно на уважаемом форуме об этих пи.........рах рассуждать!!!! А то куда не зайди кругом эти "КУЛИ В ЛОБ....."
 
Зверху