На Вінничині бешкетують вовки

Panters

Снайпер
А я вам не про те, що хтось говорив, а про те, що є на справді.
Намагалися на принаді спочатку брати вовків із дробового. Та він що - дурний підпускати так близько до себе? Лише із нарізним відстріл стронувся з місця на принаді.
А якщо капкани заборонені, то у разі застосування вами такого для добування вовків, ви не тільки втратите своїх дом. тварин, але ще й штраф сплатите за порушення правил полювання!:cool: Це без жартів!!! Ось тоді й можна сказати, що кого стосується!
Дикі ви люди, хлопці!:eek:
А це те про що й мова, якби не дай боже у Вас корову вовки роздерли (можливо эдину:(), то Ви б не такої співали! А ще питання - в яку пору доби добували вовків на приваді?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
А це те про що й мова, якби не дай боже у Вас корову вовки роздерли (можливо эдину:(), то Ви б не такої співали! А ще питання - в яку пору доби добували вовків на приваді?
Закон є Закон! Навіть якщо у когось через правопорушника загинув (Боже, збережи!) родич, це не надає йому права самому вершити правосуддя!
А корова, до речі, вважається лише майном...
 

Panters

Снайпер
Закон є Закон! Навіть якщо у когось через правопорушника загинув (Боже, збережи!) родич, це не надає йому права самому вершити правосуддя!
А корова, до речі, вважається лише майном...
Запитання без відповіді?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Почитайте Закон, там сказано, як, коли, хто може полювати на вовків! А корову Вашу можуть з'їсти й злодії, а не тільки вовки!
Чи Ви хочете, щоб Вам відповіли: за Вашу корову Ви можете зробити все?.. Відповідь не вірна!!!
 

Panters

Снайпер
Почитайте Закон, там сказано, як, коли, хто може полювати на вовків! А корову Вашу можуть з'їсти й злодії, а не тільки вовки!
Чи Ви хочете, щоб Вам відповіли: за Вашу корову Ви можете зробити все?.. Відповідь не вірна!!!
Уважно читайте! Я спитав в яку пору доби добули вовків (з ваших слів) нарізним ? До чого тут корова?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Вовків (як і нших тварин) дозволено добувати у світлу пору доби (за годину до сходу сонця, або не пізніше години після його заходу). Зазвичай рано вранці чи ввечері.
По-друге, навчиться, будь ласка, ясно висловлювати свою думку, щоб Вас можна було зрозуміти.
По-третє, перечитайте свої запити. Я що у вас прочитав, на те й відповів! Наприклад:
"А це те про що й мова, якби не дай боже у Вас корову вовки роздерли (можливо эдину:(), то Ви б не такої співали! "
 

Panters

Снайпер
Вовків (як і нших тварин) дозволено добувати у світлу пору доби (за годину до сходу сонця, або не пізніше години після його заходу). Зазвичай рано вранці чи ввечері.
По-друге, навчиться, будь ласка, ясно висловлювати свою думку, щоб Вас можна було зрозуміти.
По-третє, перечитайте свої запити. Я що у вас прочитав, на те й відповів! Наприклад:
"А це те про що й мова, якби не дай боже у Вас корову вовки роздерли (можливо эдину:(), то Ви б не такої співали! "
Після "співали "було запитання, яке ви успішно проігрнорували. А на тему висловлювання думок, куди вже ясніше! Важко з Вами спілкуватись, всього найкращого!
 

hnat

Мисливець
І багато є випадків, коли штрафували за капкани? Сумніваюсь...
 
Зверху