На чому готуємо!

Bishop

Новачок
Якщо на тривалий час і на велику компанію , то використовую
нержавіючу чудо-пічку .
IMG_1846.jpg IMG_1845.jpg
А якщо недалеко , на короткий час і сам , то такий "малюк")
IMG_1847.jpg
 

Bishop

Новачок
Це найбільший-на 15 літрів, а на 8 літрів глибоко сидить, вистачає кілька полін для приготування більшості страв ...
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Доброе утро. Вот так прошли выходные в этот раз. К сожалению не все, что планировалось выполнили, помешал дождь. Но кое что успели.
Якщо будете мати час то розкрийте дану тему ширше. І з розмірами мені цікаво бо я у себе на дачі планую зробити тандир!
 
  • Like
Reactions: kef

OlegSch

Мисливець

Вкладення

OlegSch

Мисливець
Может тандыр нужно было утеплить?
Не можно, а нужно обязательно! На фото видно, что сам тандыр выложен из шамотного кирпича. Затем он обложен красным кирпичом, на расстоянии 3-5 см от шамота. Эта пустота затем заливается смесью глины и перлита, можно заполнить стекловатой, но лучше смесью.
 

Ivankuc

Новачок
Тандир-специфічна "споруда". Традиційний "наш" хліб в ній не спечеш і справжньої піци не зробиш. Я собі зробив традиційну піч. Задоволений.
 

OlegSch

Мисливець
Тандир-специфічна "споруда". Традиційний "наш" хліб в ній не спечеш і справжньої піци не зробиш. Я собі зробив традиційну піч. Задоволений.
.
Мені здається ви трохи не розумієте. Тандир - це та сама руськая пічь (піду язика помию, аж терпко), але яка стоїть вертікально. Та й хліб я не збераюсь в ньому пекти, а піца це дуже банально для тандира))). Для піци будується пампейська піч. Що ви розуміїти під традеційною пічю? Можно фото?
 

Ivankuc

Новачок
Традиційна піч - це піч, як ви виразилися помпейського типу. Ну а на рахунок хліба - ніколи не кажи ніколи. Я після того як напалив піч випікаю дві хлібини по 1 кг кожна, а тоді ставлю якесь м'ясо: качка, голубці.... і до ранку БОМБА! А хліб з дров'яної печі - нічого кращого нема, особливо якщо житній. Всі сусіди на запах збігаються. Фото може завтра.
 

сергей1975

Слідопит
Традиційна піч - це піч, як ви виразилися помпейського типу. Ну а на рахунок хліба - ніколи не кажи ніколи. Я після того як напалив піч випікаю дві хлібини по 1 кг кожна, а тоді ставлю якесь м'ясо: качка, голубці.... і до ранку БОМБА! А хліб з дров'яної печі - нічого кращого нема, особливо якщо житній. Всі сусіди на запах збігаються. Фото може завтра.
И фото и рецепт хлеба пожалуйста.
 

OlegSch

Мисливець
Традиційна піч - це піч, як ви виразилися помпейського типу. Ну а на рахунок хліба - ніколи не кажи ніколи. Я після того як напалив піч випікаю дві хлібини по 1 кг кожна, а тоді ставлю якесь м'ясо: качка, голубці.... і до ранку БОМБА! А хліб з дров'яної печі - нічого кращого нема, особливо якщо житній. Всі сусіди на запах збігаються. Фото може завтра.
Тут я з Вами згоден. Честно кажучі я все гадав, що поставити, камін чи помпейську піч. Вирішив камін. Ну а якщо за хліб, то гарний лаваш і в тандирі виходить, потрібні тільки навичкі.
 
  • Like
Reactions: kef

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Солдатська буржуйка, тринога, кілька форумних рецептів - і перше місце з мисливської кухні на районних змаганнях УТМР. Переглянути вкладення 297165 Переглянути вкладення 297166 Переглянути вкладення 297167 Переглянути вкладення 297168
Может и с нами поделитесь рецептами блюд которыми взяли первое место???:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
Зверху