В мене до нього питань нема він знає за що має бан і на скільки часу. Його в особисті повідомлено і розяснено про це!
Я хочу почути Вашу думку це нормально виставляти фото без тріщин невказувати це в описі а по факту в телефонні розмові вказувати це покупцям! Дайте Вашу відповідь!
А Ви навіть не припускаєте такого варіанту: як розміщував об'яву - не помітив вад, а коли ретельно готував до очних "оглядин" - побачив, про що відверто повідомив покупця, який виявив реальну зацікавленість і повідомив про візит? Покупець був проінформований, тим не менш приїхав, оглянув і купив! Продавець, якщо я вірно зрозумів, у вигляді моральної та матеріальної компенсації зробив знижку, дав "бонусів"... Мені взагалі не зрозуміло, з чого покупець здійняв галас? Це ж наче було його свідоме рішення? Чи можна пересічним форумчанам дізнатися суть і форму його звернення до Вас, як Модератора?
Як на мене, тема "з душком"...
А з Ігорем я б у розвідку пішов!