Незвичайний ружик 12/70

валентин 65

Мисливець
Что-то берут сомнения, что 5см прямых нарезов бросят точно пулю на 200м:rolleyes:. Этож сколько электроники надо таскать, траектория вообще п...ц. Но надо пострелять,дробью разумеется. С ув.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Попробую підкаліберну кулю в контейнері,це безпечно,або 3 шара,ніколи ні один руж так не хотів спробувати,як цей
 

томка

Снайпер
12 кал. Ця рушниця.
Приведена выдержка из статьи с 20к.,но я её привел как пример...и понятно,что у Т/С 12к...О чём рассуждать. По моему я предложил нормальный вариант...Промерять тщательно как по нарезам,так и между них. Будет понятно сужение. (для уверенности и сверловку уточнить в гладкой части). Разве мало пуль для стрельбы чоком? Таже Полева...ну и отстрелять,как пулями так и дробью. Результаты сюда. Потом обсудить. А так урывки из контекста...
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Приведена выдержка из статьи с 20к.,но я её привел как пример...и понятно,что у Т/С 12к...О чём рассуждать. По моему я предложил нормальный вариант...Промерять тщательно как по нарезам,так и между них. Будет понятно сужение. (для уверенности и сверловку уточнить в гладкой части). Разве мало пуль для стрельбы чоком? Таже Полева...ну и отстрелять,как пулями так и дробью. Результаты сюда. Потом обсудить. А так урывки из контекста...
Обов’язково попрошу свого товариша,який працює інженером у авіаремонтній сфері,проміряти канали ствола і тд,і буду підбирати кулю,набоі
 

gaudi

Слідопит
на мою думку то дробовий ствол.маю у свому арсеналі класичний трійник у якого в гладкому 16к. парадокс 7см.довжини і кулелійка до нього.але нарізи гвинтоподібні.а тут прямі.тому і висновок такий.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Все з моїх ружиків продається
Я,правда,ніяк не можу знайти такого плану рушниць на європейських сайтах
А на Американських дуже мало,лише горизонталки і то,80% Holland&Holland де ціниo_O,
Хотілося б побачити щось таке в Європі,тим більше німчика,але поки що безрезультатно
 

Alego

Слідопит
Интересен результат стрельбы дробью особенно исходя из длины ствола крупной.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Все не доходять ,,ручки,,до цього
Так що поки що ставлю цей момент на паузу
 
Зверху