Некачественные патроны которые не надо покупать

Pvaleriy

Мисливець
Тепер патрон Ріо:
-дріб 35грам з 36 заявлених ідеально круглий розміром 3,5мм тобто відповідає номеру 3
-порох дуже схожий на порох тахо вагою 1,88 гр
-пиж котейнер практично випав з гільзи, обтюрація нульова. Вставив в гільзу без капсуля, подув легенько з сторони капсуля а пк просто випав.....
-капсуль з білою плямою ( виробник мені не відомий).
Також виклав фото двох капсулів може хто впізнає виробника і вид!? Капсуль покритий чорним лаком з STS патрона.
 

Вкладення

INTER

ветеран форуму
надійна команда
фото двох капсулів
З білою цяткою -капсюль UEE-G (йде в РІО, легкo сплутати з NS 684, бо майже однакові), з чорною скоріше за все CX-2000, бо турецькі STS комплектуються CHEDDITEовскою начинкою.
 
Останнє редагування:

Грищенко

Снайпер
виклав фото двох капсулів може хто впізнає виробника і вид!?
З білою цяткою -капсюль UEE-G (йде в РІО, легкo сплутати з NS 684, бо майже однакові), з чорною скоріше за все CX-2000
Совершенно верно,-слева испанский UEE-G1000(белая точка),справа итальянский Cheddite CX-2000(черный лак).
 

Pvaleriy

Мисливець
Сьогодні потестував вищевказані патрони STS і RIO.
Рушниця12К ІЖ27 , напічок.
На днях купив хрон, такщо тест получився досить показовим і інформативним!
Спочатку про патрон STS №3/34 грами:
Перший вистріл через хрон і шок швидкість 191м/с.....
Кучність 140 дробин і різкість в міліметрах на правій стороні мішені з цього пострілу є на фото. Може хто знає як порахувати % співвідношення!
Віддачі не відчув практично.
З собою мав також ще один патрон який показав трохи кращу швидкість 320м/с .......
Так як в мене залишилось ще патронів 5-7 то прожену їх ще можливо завтра через хрон для визначення середньої швидкості ну і дощечок візьму для заміру різкості....
Попередньо можна сказати що турки явно "зливають" на низькосортний патрон ......
Патрон Rio №3/36грами показав протилежний результат.
Початкова швидкість 400м/с що є супер!
Різкість також чудова (справа на фото), а от по кучності є питання!
Завтра також думаю візьму ще парочку RIO для виведення середньо-статистичної інформації по показникам!
Ще маю аналогічний тест по Італянських патронах шеддіт і клевер №3/32грами.Підскажіть куди викласти тест?
 

Вкладення

Грищенко

Снайпер
в мене залишилось ще патронів 5-7 то прожену їх ще можливо завтра через хрон для визначення середньої швидкост
Хрона у меня нет,но даже до меня дошли смутные слухи,что его нужно затенять от солнца,чтобы не получались дикие разбросы в показаниях.
і дощечок візьму для заміру різкості
Хорошая мысль.
 

Pvaleriy

Мисливець
Знаю що він не любить сонце! У нас сьогодні пасмурно, сонця взагалі не бачив.Показники повинні бути точними!
 

Remix

Новачок
"По вазі все супер а от по формі і розмірах явно не номер 3, якість жахлива!!!
-пиж типу діана з двох сторін ніби проклеєний плівкою не поганої якості як на мене
-прокладка на порох відсутня..."
Я уверен причина низкой скорости в этом - нет прокладки на порох(отсутствие необходимой обтюрации).

Порох скорее всего B&P.
По пластиковому пыжу в РИО - пластик во время выстрела давлением прижимает к стенкам гильзы,
так что с обтюрацией все нормально,что и показал отстрел.

 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Вчера покупал патроны RIO,в пачке три штуки с явным браком(2шт-перекос стеклопрокладки на 45 градусов,1шт стекло-прокладка стояла поперек дульца гильзы),и около пяти с незначительным перекосом стекло-прокладки.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Фото кину позже,но пачка как всегда. В магазине обменяли без проблем,но тоже очень удивились.
 

Грищенко

Снайпер
Фото кину позже,но пачка как всегда
Посмотрел на фото,сразу вспомнилась история.
Покупал когда-то очень давно за немалые по тем временам деньги фирменные батарейки "Варта",-ВЕЩЬ,пару лет верой и правдой отпахали.Через несколько лет вижу точно такие на рынке(а курс совсем уже иной),цена вполне приемлемая,взял,-недели не отходили.Шо за дела?:confused:
Только позже случайно обнаружил одну батарейку из первой партии и положив рядом с новыми сравнил,-при внимательном рассмотрении стали видны всего два незначительных различия,которые, если специально не рассматривать при покупке(причем заранее об них зная), увидеть ну практически невозможно.Подделка:(.
На счет патронов,-думаю,отстрел расставит все по своим местам.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Макс, на копыто картечью затарился?
Шалом. Не , сотоврищам брал(хотят немного почистить угодья,бродячих псов развелось,просто мрак). А так как в Бердичеве выбора нет совсем,а я в Житомир часто мотаюсь,вот и попросили. Да и на копыто ,думаю все же успею Ежика в ,308-м взять.
 

рак44

Новачок
а хто це тут у нас копитних картеччю полювати зібрався? знаючи Максима, то явно не він.
Шалом. Не , сотоврищам брал(хотят немного почистить угодья,бродячих псов развелось,просто мрак)...
Ну, а если серьёзно ( это на счёт бродячих вредителей ), то иногда в угодьях встречаются такие мелкие особи, что картечь их просто обносит. Поэтому по ним у меня, дробь с крахмалом, двойка и нолик работают превосходно.
 
Останнє редагування:

Pvaleriy

Мисливець
Сьогодні відстріляв остаток STS патрона хрон не міяючи кучність і різкість а просто ддя визначення швидкості. З 6шт була і швидкість 66 і 190 і 230 і ще проміжні і навіть 317м/с !!!!!!
 

Грищенко

Снайпер
З 6шт була і швидкість 66 і 190 і 230 і ще проміжні і навіть 317м/с
Хорошо что отправили их в утиль
відстріляв остаток STS патрона
там смело можно было игнорировать "кучность" и "резкость"...при ТАКОМ разбросе скоростей:confused:.
 

KFoR

Зброяр
Брав стс фельт #5 минулого сезону по перу. Патрон показав себе комфортним пострілом і чистим стволом. На різкість і кучність не тестував. Цього сезону я перейшов на самозаряд і правильно зробив. Стс фельт в знайомого ціж проблеми. Розрив гільзи і клини його мр 155. Я так розумію з патронами які закатані шести променевою зіркою проблем не було, а з восьми один гемор.
 
Зверху