Непорядочный Михайло1992

Тема у розділі 'Кидали, шахраї на форумі', створена користувачем XXL, 20 лис 2018.

reloader
Статус теми:
Закрита.
 1. XXL

  XXL Снайпер

 2. Safari
 3. Михайло1992

  Михайло1992 Мисливець

  Що тут непорядочного я написав продавцю за чий рахунок примірка відповіді він не дав.Так як костюм за великий я відмовився від покупки і поповнив йому рахунок на 70гр 3гр пішло за поповнення половину я заплатив а якщо він продає товар і хоче щоб покупець за примірку платив в чому тут його порядочність.клієнт весь час правий .
   
 4. XXL

  XXL Снайпер

  Я описал ситуацию.А форумчане пусть решают сами иметь с Вами дело или нет.
   
 5. Михайло1992

  Михайло1992 Мисливець

  А пану Кальяну скажу цілу приказку ..пана видно по халявах співака по глосу курву видно по цицьках їбаку по носу. Домовленості ніякої про оплату примірки не було і я міг нічого не платити перш ніж писати добре все зважте
   
 6. Михайло1992

  Михайло1992 Мисливець

  На мою думку я все сказав а форумчани нехай рішаютьть хто тут більш непорядочний я можу так само вас в цю рубрику помістити і написати як ви на мене ви хочете продати а затрати повинна понести одна сторона ..ліс рубають щепки летять.. ..де пють там льлють..
   
  Behmen подобається це.
 7. XXL

  XXL Снайпер

  Вы знаете,мне Ваших денег не надо.Я привык доверять людям-почитайте мою тему о продаже Тоз 34.Пусть эти деньги принесут Вам счастье.Все точки над И расставлены. На сим тему закрываю!!!!!! А пан Кальян очень порядочный человек,дай бог встретимся и выпьем с этим человеком по чарочке.
   
  мр 153 12 76.. подобається це.
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою