Нерухомість Вінниці

Cabua

Новачок
Чи моніторить хтось ринок нерухомості Вінниці?
Наразі склалася наступна ситуація
Мінімально можна придбати 1-кімнатну "хрущовку" за 20 тис дол.
Двокімнатна - 30 тис дол.
40 тис дол. - можна дивитися у сторону 3-кімнатної.

Цікаво було би, можливо, кому цікава ця інформація, та хто може її доповнити. Наразі в Інтернеті немає інформації про забудовників, які будують нове житло.

Можу сказали, что у концерна Поділля підросли ціни. Ще весною телефонував, мене запевняли, що на літо ціни зростуть, звісно, що не повірив. Тим не менше, вони підросли. Раніше 2-кімнатну квартиру можна було взяти за 28 тис. дол., тепер - від 30.

Такі справи. Доповнюйте, хто що знає.

Також цікавий прогноз на наступні півроку-рік.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Чи моніторить хтось ринок нерухомості Вінниці?
Наразі склалася наступна ситуація
Мінімально можна придбати 1-кімнатну "хрущовку" за 20 тис дол.
Двокімнатна - 30 тис дол.
40 тис дол. - можна дивитися у сторону 3-кімнатної.

Цікаво було би, можливо, кому цікава ця інформація, та хто може її доповнити. Наразі в Інтернеті немає інформації про забудовників, які будують нове житло.

Можу сказали, что у концерна Поділля підросли ціни. Ще весною телефонував, мене запевняли, що на літо ціни зростуть, звісно, що не повірив. Тим не менше, вони підросли. Раніше 2-кімнатну квартиру можна було взяти за 28 тис. дол., тепер - від 30.

Такі справи. Доповнюйте, хто що знає.

Також цікавий прогноз на наступні півроку-рік.
Это Вы конечно ляпнули что трусами об асфальт...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
так чого непрофільну тему не видалити? затрахали ці приховані рекламщики. так по всіх розділах як не в"єтнамські труси то ще якась херня.
Нордик, я по-вьетнамски - ни бум-бум! :)
Что-то коллеги убирали, но вьетнамская навала продолжает наступление! Их американцы с французами победить не смотгли! Да и, кроме тебя, все равно никто ничего не понял (что речь - о трусах, а не об охоте ;) )
 
Зверху