Нива яку обрати?

Мишко К36

Слідопит
Вчера купил шеви ниву... буду расставаться с Тайгой. Цена бюджетная все работает год 1990 ляда переварена прежним хозяином. 1.7; 5 ст. отодвижные окна новая резина . Красит-варить не надо. Харьков.
Доброго здоров'я.
Напишіть мені в приват.ціна пару фоток..
Дякую
 

Александр 59

Мисливець
Подшипник ивеко, усиленные ступици, резина "Форвард сафари 205 75 15, самоблок в мосту
пробег 80 тыс., только плюсы.
 
Останнє редагування:

Mykola STARyy

Снайпер
Поділіться,будь ласка,тим що знаєте. Про плюси та мінуси.
Основний мінус - рідні ступиці ослабляються, їх треба проточувати. Для нормальної роботи потрібні підсилені. І при заміні гальмівного диска підшипник розвалюється.
Почитайте, я ж дав посилання.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Основний мінус - рідні ступиці ослабляються, їх треба проточувати. Для нормальної роботи потрібні підсилені. І при заміні гальмівного диска підшипник розвалюється.
Почитайте, я ж дав посилання.
с 2016 года такие идут с завода?
 

Мишко К36

Слідопит
Основний мінус - рідні ступиці ослабляються, їх треба проточувати. Для нормальної роботи потрібні підсилені. І при заміні гальмівного диска підшипник розвалюється.
Почитайте, я ж дав посилання.
Дякую!
 

КОРСары

Мисливець
Обираючи Ниву, треба буди готовим головним чином до регулярніх ремонтів всього і по колу! В нас Нива 9-й рік: за рік - 20-25т.км. Капіталили мотора з-за лівого бензу. 5-й рік газ. Апетит: 11л бензу, 13л газу. Запчастини раша-кітаяша - лайно рідке, але, на гривню - відро. Рекомендуємо з/ч шукати від брендів аналогічні стоковим... В пана Пью руки - не із сраки, тому робить приктично усе сам. Матюкається, кляне кацапів, але міняти ні я, а ні пан Пью авто не плануємо: довезе-вивезе по рибалці-полюванню завжди і відусіль. Сьогодні Дракон поїхав на два тиждні у малярку...
Фото0725.jpg Дракон шість років тому)))
 

Mykola STARyy

Снайпер
Меня удивило реально, когда я зимой в Австрии, в Альпах, насчитал за день 9 Нив на австрийских номерах. У одного австрийца даже спросил: ПОЧЕМУ??? Почему именно Нива? Ответ был простым до безобразия: "А её не жалко и едет куда угодно" )))
Рим,Італія.
Niva ROMA.png


https://www.autoscout24.com.ua/prop...e8b5b80-5e10-1675-e053-e350040afb78?cldtidx=4
Зєґен Німеччина.
нива нім.png

5-річний Паджеро
в Італії
паджеро іт.png

і в Німеччині
паджеро нім.png



Дивімся правді в очі,.;)
Щось мені пан трутень сильно Ігора Петровича нагадує.
 
Останнє редагування:

Trigal

Снайпер
Дивімся правді в очі,.;)
Щось мені пан трутень сильно Ігора Петровича нагадує.
Вот правда о Паджеро, купленном за цену живой Нивы.
Там много серий, ребята подробно рассказывают и показывают всю правду, начиная с покупки авто и до его восстановления. Описывают все "подводные камни" и разные неожиданные проблемы, возникающие по ходу дела. И параллельно считают бюджет этой авантюры :)
Посмотрите на досуге, будет интересно. Сериал называется "Mitsubishi Pajero Terminator. Вернуть к жизни"

Вот вторая серия:

Ну и дальше по ссылкам ютуба...
 
Останнє редагування:

Mykola STARyy

Снайпер
Я таких серій вживу надивився за роки...
 

truten81

Мисливець
Дивімся правді в очі,.;)
Щось мені пан трутень сильно Ігора Петровича нагадує.
пан мыкола, а почему вы еще не сравниваете ниву и пятилетний гелендваген например или ренж ровер?!
простите, но у вас какое то безглузде порiвняння..
из вашего опуса я вижу, что за 6-8т евро за кордоном можно купить ниву 12-15 года выпуска.
теперь переходим на сайт Германии и смотрим, что мы еще можем купить за эти деньги..
сузуки гранд витара 10год 7т евро

тойоту рав4 11 год 7800 евро

если начнем сравнивать расход, комфорт и комплектацию, то ваши нивы останутся очень глубоко в ...
какой идиот их покупает в Италии или Австрии по таким цена, остается огромной загадкой..

р.s стесняюсь спросить - кто такой Игорь Петрович?
 

Вкладення

Останнє редагування:

Yarik1993

Мисливець
Сьогодні товариш скинув фото зараз знаходиться в Чехії,а ціни там на ниву такі 140тис. чеських корун,а в гривнях це 168тис. гривень.
 

Вкладення

Mykola STARyy

Снайпер
пан мыкола, а почему вы еще не сравниваете ниву и пятилетний гелендваген например или ренж ровер?!
"Микола", на відміну від "трутень", пишеться з великої літери.
Порівнюю з Паджеро тому що на першій сторінці мова ішла саме про них.
Та не вопрос! Паджеро спорт или вагон,лезит везде. Но шишарь будет получше,и в вместительный.
І на цій.

Вот правда о Паджеро, купленном за цену живой Нивы.
І в ваших дописах потертих модератором також.
простите, но у вас какое то безглузде порiвняння..
Порівняння ваше а не моє. Це ж ви писали що німець купить за 5000 п'ятирічного джипа.
Що стосується українця, то за Вітару, з дірами як кулак під пластиком, або "Равлика" в якого права піввісь розлітається в першій же колії, йому ще треба сплатити мито, акциз і ПДВ
нива нім 1.png

Плюс транзитні номери, плюс дорога, 600-800Є,
плюс послуги брокера 300-500Є.
маємо від 3400Є
Додаємо7800
Разом 11200Є, або12200$.
Регламентні роботи не враховуємо, це не для трутнів, їм і так увійде.

А питання, нагадую, було про Ниву 2121, це максимум початок 90-х. Їй красна ціна 2000 долярів. Не морочте реально мислячій людині голову своєю Хлестаковщиною.

А вам з десятирічним Ланосом зовсім не пасує роздувати щоки про Вітари- Равлики, не кажу вже про ґенеральські амбіції.
п.с.Для тих хто не в темі, truten, я впевнений в курсі, Ігор (Йозеф) Петрович Ґебельс - багатолиций Янус, який в профілі пише "вік 17р", а в дописах про 40річні знайомства з видатними людьми.
 
Зверху