Нова чи б/у гільза

Нова чи б/у

  • нова

    Голосів: 32 56,1%
  • б/у

    Голосів: 25 43,9%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    57

KFoR

Зброяр
Все равно потихоньку подтягиваются новые молодые охотники. Кто "за компанию", а кто и сознательно, так сказать "идейные", правда по-молодости пока не всегда "правильные" :) Т.е. по молодости пытаются гнаться "за количеством", но так и должно быть по-первах, главное чтобы побыстрее переросло "в качество" :)
Гена я в сім'ї перший мисливець. І з моїх знайомих ще троє таких як я. Так що все добре :)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Т.е. по молодости пытаются гнаться "за количеством", но так и должно быть по-первах
Не согласен. Начинать нужно не со стрельбы и количества добытого мяса, а хотя бы с чтения приключенческих книг о путешествиях, животных и т.д.
Расширять постепенно свой кругозор, изучать повадки животных, историю охоты и т.д. Поговорите с молодыми о видовом составе фауны их региона: многие ли отличат малиновку от варакушки, или серую утку от кряквы летом? Да и не только, увы, молодые... А вот о видах ночников, марках тепловизоров и проходимости внедорожников заливаются, как соловьи-только слушай...
 

Mykola STARyy

Снайпер
Mykola STARyy думає,що я глузую і ставить "лайки" в повідомленнях.
Нічого я не глузую. Мені справді подобається така ціна. Я би купив нормальних гільз, але виглядає шо ви тільки потрусили повітря.:(
Ну не знімати ж мені тепер ті лайки.
 

КДН

Слідопит
Нічого я не глузую. Мені справді подобається така ціна. Я би купив нормальних гільз, але виглядає шо ви тільки потрусили повітря.:(
Ну не знімати ж мені тепер ті лайки.
Скільки Вам потрібно гільз для полювання? Пишіть адресу НП,Вам відправлять.
 

Mykola STARyy

Снайпер

север

ветеран форуму
надійна команда
Скільки Вам потрібно гільз для полювання? Пишіть адресу НП,Вам відправлять.
Я не підбираю що подадуть!
Просив уже, викладіть фото, гляну чого варті ваші гільзи.
Да не ругайтесь вы! Нормальные, ведь, все люди: консенсус достигнут- чего еще желать? Перейдите в ЛС, обменяйтесь телефонами - думаю, все у вас получится: удачной сделки!
 

Mykola STARyy

Снайпер
Перейдите в ЛС, обменяйтесь телефонами - думаю, все у вас получится: удачной сделки!
1 вересня цього року:
Ви продаєте? Скиньте фото в приват, може і візьму кілька сотень.
Це вже без смайлів, на повному сер'йозі.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Да купiть лiтом пару сотень нових капсульованих, вiдстрiляйте по перу, до вiдкриття на пушного залиште сотню
раз стрiляних, другу сотню продайте i буде все по нулям:D:D:D
Сергій, є в мене достатньо гільз. І продавати я не збираюся. Були би у пана гільзи гарного виробника за спокусливою ціною, я би іще купив. Але бачу що тільки бла-бла. І "барські" замашки.
З мене цеї теми досить.
 

КДН

Слідопит
Я не підбираю що подадуть!
Просив уже, викладіть фото, гляну чого варті ваші гільзи.
Гільза ОДНОСТРІЛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! САМ ТАКОЮ СТРІЛЯЮ! (Ріо)
Вам все не так,"гільзи треба","фото треба",ціну треба".Так може Вам ще і спорядити пару тисяч по 50 копійок???
 

Mykola STARyy

Снайпер
Гільза ОДНОСТРІЛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! САМ ТАКОЮ СТРІЛЯЮ! (Ріо)
Ну, якщо "САМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!", це ж зовсім інша справа! Чого ж ви зразу не сказали?
В чім тоді проблема з фото?
Не конче, але могли би бути.
Обов'язково, а як ви думали?
Треба.
Так може Вам ще і спорядити пару тисяч по 50 копійок???
Не треба! Патрони від незнайомих "майстрів" не візьму, хоч би ще й приплачували.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Мене особисто ця тема утвердила в тому що я і практикую уже 37-й рік.
Не купувати жодних уживаних гільз!
Перебрав свої, негодяще в утиль. Різнобой - туди ж! Мінімальна партія яку варто лишати 50 шт.
Дешевку пропонують ті хто розраховують що за сотню ніхто піднімати шум не буде.
В нас кажуть "Танє м'ясо пси їдять".
Дякую всім хто висловився, особливо пану КДН.
 

КДН

Слідопит
Вчора відкрився! Стріляв самокрутом на б/в гільзах.
Лис не встиг зрозуміти,що сталося" )
З відкриттям всіх
 

Dmitrriy

Мисливець
Блин, читаю и прозреваю- а ещё взрослые люди)))
Всегда бу. Единожды, года два назад взял новые-звезда вышла не ахти. Завтра приедут опять новые- попробую. Но кручу уже не УПСом, а ЛИ
 

Mykola STARyy

Снайпер
Блин, читаю и прозреваю- а ещё взрослые люди)))
Всегда бу. Единожды, года два назад взял новые-звезда вышла не ахти. Завтра приедут опять новые- попробую. Но кручу уже не УПСом, а ЛИ
Тобто ви не вмієте спорядити нову гільзу і тому зневажаєте тих хто вміє? Чи як вас розуміти?
 

Dmitrriy

Мисливець
Да понимайте как хотите, если вы увидели в моих словах неуважение, то страшно представить что вы ещё сможете рассмотреть)))
И я много чего умею, и с новыми гильзами тоже, но проще когда она бу, да и стреляю много и часто- мне актуальнее и в разы дешевле бу. Ни когда не мыл и не чистил их , на не одной тысяче может пару раз осечка - из-за выгнутого донышка. Пользуюсь только Нобель- ни каких тахо или крук. (Теперь, следуя вашей логике, я выразил неуважение к пользователям других порохов?)))))
 

Mykola STARyy

Снайпер
...то страшно представить что вы ещё сможете рассмотреть)))
Не лякайтесь, ви ж уже великий хлопчик.
Теперь, следуя вашей логике, я выразил неуважение...
Просто змиріться з тим, що моя логіка вам недоступна.
 

KFoR

Зброяр
Зверху