Нові розміри штрафів за незаконний вилов риби

Шурави

Снайпер
4 кг. рыб(неустановленого вида, попадающего под штрафные санкции)Как будут считать?
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
4 кг. рыб(неустановленого вида, попадающего под штрафные санкции)Как будут считать?
Извините, вам нечего делать? Ссылку на правила на государственном сайте я дал. Там написан вес улова, это 3 кг или если вес рыбины более 3 кг. Есть таблица, в которой указан минимальный размер рыбы. Если какого-то вида рыбы нет в таблице, значит для нее НЕ установлен минимальный размер, разрешенный к вылову. Можно ловить любого размера, если поймаете, но НЕ БОЛЕЕ 3-х кг.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Может у его не только в мотоцикле " акула " а и дома в гараже такие снасти))). Ведь его с этой снастью при ловле рыбы не поймали. А с удочкой сидел человек. А может рыб охрана ему и сама такие снасти в коляску бросила))) . Нюансов много.
От прочитали б Ви хоч один раз хоч один НПА і багато питань принаймні хоч з одного питання у Вас могло би відпасти...
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Щодо останнього випадку мені не зрозуміло чому на відшкодування порахували всю рибу, адже мали б лише за ту, що понад норму.
 
  • Like
Reactions: kef

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Доповню.
Добова норма вилову 3 кг на водоймах загального користування і 5 кг в комерційній оренді або оренді ГО типу УТМР.
 
  • Like
Reactions: kef

Dedushka

Снайпер
Щодо останнього випадку мені не зрозуміло чому на відшкодування порахували всю рибу, адже мали б лише за ту, що понад норму.
Внимательно прочтите новый закон. Если при ловле рыбы у Вас норма вылова превысит хоть на 100 гр. то будут считать поштучно весь Ваш улов и естественно за каждую рыбку штраф. ;):). Веса на рыбалку берите электронные, точные, как при навеске пороха для снаряжения патронов))). :D
 

HOWA

Слідопит
Веса на рыбалку берите электронные, точные, как при навеске пороха для снаряжения патронов))).
І раз на рік ваги повинні проходити повірку в Центрі стандартизації та метрології (Укрцсм)...Також в наявності повинен бути повірений Укрцсм інструмент (з клеймом!) для вимірювання довжини впійманої риби...
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
І раз на рік ваги повинні проходити повірку в Центрі стандартизації та метрології (Укрцсм)...Також в наявності повинен бути повірений Укрцсм інструмент (з клеймом!) для вимірювання довжини впійманої риби...
А в рибнагляду теж є всі ці засоби вимірювання і теж з відповідною документацією?!
 

kef

Зброяр
Так усі розміри риби є у таблиці . Яких немає у переліку то вони -безрозмірні- але вагові.
Зверніться там у себе до 'риб.інспекції' нехай Вам розяснять що і як. Бо інакше як окуня будете ловити, якщо розмірів незнаєте. ;)
 

HOWA

Слідопит
Я вже запитував, густера (Blicca bjoerkna) відсутня в таблицях розмірів та в таблицях штрафів. Яке буде покарання ?
 

Шурави

Снайпер
Ніхто не забороняє. Мені задали це питання, я його процитував.
....хоча...може й правильно.
Не думаю що ми тут можемо щось змінити в конкретній ситуації.
 
  • Like
Reactions: kef

kef

Зброяр
Ніхто не забороняє. Мені задали це питання, я його процитував.
....хоча...може й правильно.
Не думаю що ми тут можемо щось змінити в конкретній ситуації.
Спілкування.дискусії і пошук істини. З теми можна зрозуміти.кого і що турбує.
 
Зверху