Нові розміри штрафів за незаконний вилов риби

huntumy

Зброяр
Скажу одне,нові штрафи складала людина дуже далека від рибалки! Як можна окуня прирівняти до судака? А лина до плотви ??? Хоча в нашій країні це не дивно!
Ці штрафи блукали давно на слуху. Прийшов час запустили. Подібного буде багато.
 

kef

Зброяр
Скажу одне,нові штрафи складала людина дуже далека від рибалки! Як можна окуня прирівняти до судака? А лина до плотви ??? Хоча в нашій країні це не дивно!
Країна тут ні дочого. Але є одне але.
Штрафи і контроль повинні бути . Бо такий бардак твориться на водоймах,що ще декілька років і окрім пічкурів маломірних нічого не буде. Я не розумію тих підводних рибалок які зачищають під нуль раків маточне "поголів'я "та велих порід риб - соми.коропи.амури.щуки.судаки.товстолоби і.т.д від декількох кг.і до десятків кг. вагою кожна . В літку хотів половити раків по норах у річці Горинь. Нуль . майже ... може штук три на палець довжиною дрібноти налапав. Зі слів рибалок місцевих. За тими раками цілі загони пірнальників в костюмах перелапують береги . Бо ціна добра є на тих раків і попит. Не встигають ті раки розплодитися як і риба. "Нарід" дикий та черствий став навіть і серед рибалок любителів. От і майже пусті річки та озера стають. А земля наша "країна" не винна в цьому. А винні її мешканці. Які по максимуму з неї останні соки вичавлюють.
 

Dedushka

Снайпер
К вашему сведению я практически всю рыбу пойманную отпускаю.с картером и линейкой я точно не хожу на рыбалку.но я так понимаю что нормы отстрела дичи вы соблюдаете и вас все устраивает ?Так почему же нельзя соблюдать правила рыбной ловли ? и наверное и правила дорожного движения тоже соблюдаете хотя что там есть сумасшедшие штрафы за ту же скорось и парковку ? И ещё один вопрос вы кода последний раз видели что бы за рыбалку в ставку оштрафовали рыбинспектора ?
Видел как составляли акт о нарушении рыбной ловли во время нереста . В этом году это было на Сумском водохранилище. Рыбаки ловили фидерными снастями с двумя крючками. Но мы с вами так и не поняли друг друга. Я Вам за одно пишу а вы за другое. Я хочу пояснить одно а вы за порядок среди рыбалок. Никто не против порядка . С ув.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
"На Харківщині затримано порушника за ст.85 ч.4, що ловив рибу забороненим знаряддям лову, збиток 12 окунів, 12 верхівок, 8 чебаків на суму 39780 грн. + судовий збір 545 грн.".
"І як повідомили відповідні уповноважені органи, підняті штрафи є обгрунтованими і відноситись будуть виключно до заборонених знарядь та видів лову. Риболовам любителям та риболовам спортсменам боятись нічого, як що вони дотримуються елементарних правил любительсбкої та спортивної ловлі".
 

Vadim1721vadim

Снайпер
"8 чебаків"хотелось узнать откуда у нас "Чеба́к, или сиби́рская плотва́ — подвид плотвы, лучепёрой рыбы из семейства карповых, распространённый в Сибири и на Урале. Чебак широко распространён в реках – Тоболе, Иртыше, Исети — и озёрах Сибири, Урала, Дальнего Востока."эта рыба ?
 

HOWA

Слідопит
За ротана який штаф буде ? І який розмір окуня дозволеного до вилову?
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
8 чебаків"хотелось узнать откуда у нас "Чеба́к
Амурський Чебак, знаю одну водойму не подалік від мене, його там повно, і клює що літом, що зимою.
Скільки туди карася вже запувскали не має діла.
 

Вік71

Снайпер
Амурський Чебак, знаю одну водойму не подалік від мене, його там повно, і клює що літом, що зимою.
Скільки туди карася вже запувскали не має діла.
Володя, амурський чебачок і чебак -то різні риби! Чебачок-маленька "сорна" риба,дуже добрий в якості живця,а чебак доростає до пристойних розмірів, але в нас рідкість!
 

стрелок60

Слідопит
Ждем когда законотворци доберутся и до охотников.Заяц превратится в лося.Лось в динозавра.Но обидно что у нас норма хх уток и весной нини,а бульбаши и кацапы бьют сотнями что весной что по осени.
 

Vadim1721vadim

Снайпер
Но обидно что у нас норма хх уток и весной нини,а бульбаши и кацапы бьют сотнями что весной что по осени.
они не так сильно в Европу хотят как мы вот и охотятся весной.а по поводу что у них штрафы маленькие переведи белорусские рубли в доллары https://www.belta.by/incident/view/dvoe-zhitelej-olshan-rybachili-s-pomoschjju-ostrogi-466168-2021/
 

kef

Зброяр
они не так сильно в Европу хотят как мы вот и охотятся весной.а по поводу что у них штрафы маленькие переведи белорусские рубли в доллары https://www.belta.by/incident/view/dvoe-zhitelej-olshan-rybachili-s-pomoschjju-ostrogi-466168-2021/
Я колись навчався у Вітебську .це був 1990 рік. Так ось там в пресі (назви газети непам"ятаю) була стаття про браконьєрів. Лісник знайшов 7 шт. Задушених у петлях кабанів. І інша стаття про рибу. Коли весною робили загати з лози тим самим перекривали вихід риби з нерестових місць. Про масове браконьєрство і мови немає. Воно процвітало і процвітає як і в Білорусії так і в нас. Та в часи срср було масовим явищем. Часто доводилося бачити в лісі у не мисливський сезон залишки від патрання туш козулі.кабанів.і навіть лося. , ( 80 ті роки).
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Що Ви думаєте по цьому випадку. Посилання на електронну петицію не даю, хто вважає за потрібне, той знайде.

Переглянути не обґрунтовано високі такси за вилов риби! (скасувати постанову від 6 жовтня 2021 року).
6 жовтня 2021 року на засіданні Кабінету Міністрів України була затверджена постанова, якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2011 року № 1209 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення цінних видів водних біоресурсів». Однозначно такси за незаконний вилов риби мають бути обґрунтованими!
Варто зауважити, що рівень життя в Україні як і рівень зарплатні пересічного Українця не зріс у 300 - 500 разів, як зросли такси за деякі види риби. За будь-яке правопорушення має бути АДЕКВАТНА відповідальність!
Такі зміни розміру такси, без збільшення штрафу за незаконний вилов риби, в першу чергу принесе біду в дім простого рибака який випадково не зміг вирахувати 30% прилову, забув лінійку чи вагу вдома!
Прошу скасувати постанову від 6 жовтня 2021 року, провести оцінку, та встановити адекватні (обґрунтовані) такси!
 

Dedushka

Снайпер
Не понятно по новых законах о ловле карасей. То что не более 3 кг. это ясно а вот нужно-ли измерять , или карась как сорная рыба идет как и прежде? Главное не переловить по весу. Кто что знает подскажите. Вообще закон идиотский и штрафы для простого рыбака с удочкой нереальные. ;)
 
Зверху