Нові розміри штрафів за незаконний вилов риби

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Внимательно прочтите новый закон.

Посилання дайте, будь-ласка.
З задоволенням почитаю цей "новий закон"..
І особливо про:

если норма вылова превысит хоть на 100 гр. то будут считать поштучно весь Ваш улов и естественно за каждую рыбку штраф. ;)
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
А скільки риби можна було купити на ці гроші..
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Ситуація: ловить людина рибу, натягала кілограмів 2 різного і тут витягує рибину вагою кіл 5.

Її дії?
 

HOWA

Слідопит
Додаток 2 (проект)
до Правил любительського
і спортивного рибальства
(пункт 2 розділу ІІ)
НОРМИ
добування (вилову) дозволених видів водних біоресурсів
на одного рибалку за добу: 3кг та + трофей, особина, маса якої становить або перевищує 3 кг. Так було сказанов новому проекті Правил любительського та спортивного рибальства. Запитання, постанова про нові розміри штрафів коли вступила в дію? Дата, номер.
 
Останнє редагування:

Dedushka

Снайпер
С весны рыб. инспекция будут бегать как бешеные собаки вокруг водоемов. Пока обычные рыбаки пи...... не дадут. Доведут они людей своими штрафами и переловом в 10 гр. по весу.
 

HOWA

Слідопит
А когда в Днепре спускают воду что лёд ложится на дно и тонны рыбы задыхаются это не в счет...
А також скидання води під час нересту і після нересту ( бо ж дачки, хатинки на березі затопить)..., то так дрібниці.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Додаток 2 (проект)
до Правил любительського
і спортивного рибальства
(пункт 2 розділу ІІ)
НОРМИ
добування (вилову) дозволених видів водних біоресурсів
на одного рибалку за добу: 3кг та + трофей, особина, маса якої становить або перевищує 3 кг. Так було сказанов новому проекті Правил любительського та спортивного рибальства. Запитання, постанова про нові розміри штрафів коли вступила в дію? Дата, номер.
/////
Вивезення з водойми риби - незалежно від терміну перебування на
водоймі дозволяється в розмірі не більше за добову норму, за
винятком випадків, коли вага однієї рибини перевищує встановлену
норму вилову.////


Ви про це?
З цього речення я розумію, що можна вивезти до 3 кг (добова норма) або якщо трапилася одна така рибина вага якої більша за добову норму, то тоді її одну. Але одну і лише її.
Але я не бачу як з вищенаведеного зрозуміти, що можна і трофей (одна більша за 3 кг) і саму добову норму (до 3 кг дріб'язку) разом.
 

HOWA

Слідопит
Я про те що написано у проекті Правил любительського та спортивного рибальства. З проектом ознайомитись можна тут https://darg.gov.ua/files/20/12_10_proekt.pdf Запитання: він прийнятий, коли і ким ? Дата прийняття, номер постанови. Так само і по новим штрафам: постанова про нові розміри штрафів, коли вступила в дію? Номер постанови, дата. Чи діють ще сьогодні старі Правила?
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Я про те що написано у проекті Правил любительського та спортивного рибальства. З проектом ознайомитись можна тут https://darg.gov.ua/files/20/12_10_proekt.pdf Запитання: він прийнятий, коли і ким ? Дата прийняття, номер постанови. Так само і по новим штрафам: постанова про нові розміри штрафів, коли вступила в дію? Номер постанови, дата. Чи діють ще сьогодні старі Правила?
Це проект. Він ніким не прийнятий і не є діючим НПА.
На сьогодні діють Правила любительського і спортивного рибальства. Тут в темі кілька сторінок вище є посилання.
От ви тут як нарадите..
 

Dedushka

Снайпер
Наразі верхів* я водосховищ Дніпропетровського каскаду відкриті для промислового знищення ікряної риби. зараз в Черкаській обл. відкрита вода і третю ніч тоннами виловлюют ікряного судака і ін. риб. А нам мозги будут пудрить и штрафы выписывать за 10 гр. перелова окушков и карасиков.
 

old hunter

Снайпер
Наразі верхів* я водосховищ Дніпропетровського каскаду відкриті для промислового знищення ікряної риби. зараз в Черкаській обл. відкрита вода і третю ніч тоннами виловлюют ікряного судака і ін. риб. А нам мозги будут пудрить и штрафы выписывать за 10 гр. перелова окушков и карасиков.
Будут.
 
Зверху