Ножики, робочі (бюджет)

Статус
Закрита.

woodcarver

Мисливець
Вітаю шановне товариство. Продам ніж, сталь ШХ-15, розміри клинка 134х4,5х29 мм. Твердість 60 рокв., зведений десь 0,3 мм.
Руків'я, мікарта, прикоренева сувель граба, титан, латунь. Пропитано масло-воском.
Чохол, шкіра РД, проклеєно, прошито, пропитано .
Клинок з агресивним різом, ніж не важкий. Ціна 1400 грн.
При потребі додам фото і відповім на всі питання. Заточений, приблизно 30 градусів.
 

Вкладення

Останнє редагування:

woodcarver

Мисливець
Вітаю шановне товариство. Виставлю на продаж ще одного ножа.
Клинок ШХ-15, гартований 60 рокв., розміри 127х4,5х30 мм. Клин по обуху, травлений, зведений тонко 0,3 мм.
Руків'я, стабілений кап клена, латунь, розміри 125 мм. Ніж не важкий, оптимальні розміри і форма для полювання і господарських робіт. Відмінний різ.
Ціна 1400 грн. Без торгу.
 

Вкладення

woodcarver

Мисливець
Вітаю шановне товариство. До кожного ножа, додам бонуси на вибір. Або підставка під ріжки або камінь заточний.

Самопал, притер, розміри 18х180 мм. матеріал такий як каміння для заправки коси.
Бруски працюють з водою, заправити кухонники або сокирку згодяться.
 

Вкладення

Останнє редагування:

woodcarver

Мисливець
Каповий продано.
Залишився грабовий. Ніж з відмінним різом, хто купить не пожаліє. Удачі.
 

woodcarver

Мисливець
Вітаю шановне товариство. Для шанувальників ножів з швидкоріжучих сталей, запропоную такий ножик.
Клинок, мех. пилка, маркування не знайшов, на вигляд мінімальне б/у, а може і не користована.
Розміри 111х26х2.1 мм. Випукла лінза, протравлений, нагострений, зведений десь 0.3 мм.
Руків'я, 120 мм. стабілізований горіх, був з полімером кусок видно на фото. Форма руків'я дуже зручна під різну руку.
Чохол, шкіра РД, пропитана, проклеєно,прошито, підвіс фіксований.
Ціна 750 грн. Докину бонус.
 

Вкладення

Мишко К36

Слідопит
Вітаю шановне товариство. Для шанувальників ножів з швидкоріжучих сталей, запропоную такий ножик.
Клинок, мех. пилка, маркування не знайшов, на вигляд мінімальне б/у, а може і не користована.
Розміри 111х26х2.1 мм. Випукла лінза, протравлений, нагострений, зведений десь 0.3 мм.
Руків'я, 120 мм. стабілізований горіх, був з полімером кусок видно на фото. Форма руків'я дуже зручна під різну руку.
Чохол, шкіра РД, пропитана, проклеєно,прошито, підвіс фіксований.
Ціна 750 грн. Докину бонус.
Доброго здоров'я!
Попрошу резерв. Якщо не проти..
Пишу в приват. повідомлення.
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху