Ножі.

Мишко К36

Слідопит
Нож для меня непривычно маленький, но от этого совсем не теряет своего функционала.
Щось мені підказує, узявши до рук, не захочеться випускати... На щодень - те що треба. Розмір більш ніж достатньо, для "виживання" в місті , і не тільки))).
Добрі друзі! Певен що взаємна дружба. Дай Боже !
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Я этот нож крутил в руках не один раз,но как то до чего-то серьезного дело не доходило.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Да,спуски немного вогнутые.
 
Вечер добрый, без лишних слов и пафоса как смог так и передал на практике, прошу прощения за пузо в кадре.... так вышло :).
кто что скажет?

 
Хз.. я нікого в житті не розбирав, з дичини.. але по ролику сказав би, що клинком різали на чьомусь твердому.
Как говориться самый лучший тест ножа это на кабане, особенно на лапах, где очень много песка, и всякой грязи(вот тут нож себя покажет или нет) + шкура очень толстая и жир особенно жир. Из за этих аграриев кабанов не видели 2 года и вот тут повезло. Вообщем сталью я доволен, конечно не каждый сможет её точить и за ней следить. Это не для дяди Пети с его ножом производства СССР, который он правил каждых 5 минут на камне и так раз 7 пока закончили. Вывод: умеешь следить за порошком и знать его плюсы и минусы - бери, не умеешь бери нержавейку за 300- 400 грн и как говориться с песней. Всем мира и добра.
 

Ohotnik47

Слідопит
Завуалировано хамить Вы начали, лучше бы промолчали так бы были выше в почёте. Вам нужно было сфоткать кабана, нож и как им работаю…. Тогда бы Вы поверили, что за народ? И Да, нож тупой как и многое в этом мире.
Хлопці не гризіться.
Кожен має той ніж, який йому потрібен.
На даний час користуюсь ножем, якого зробив весною для заготовки березових віників для копитних, (рапідова пилка, Р6М5 HRC більше 60 одиниць, якщо не помиляюсь),
Пройшовши достатньо жорсткий тест на віниках, плавно перейшов на розроблення дичини і домашніх тварин, бо нормального ножа зробити не встиг в силу різних обставин, хоч і маю кілька толкових поковок. Перед зимовими Святами у селі масово забивають живність.
Цього ножика, з однієї заточки вистачило на 3 оленя і 2 домашніх кабана, від білування і до шматків на столі. Папір він вже не стругає, але ще одного оленя розробити можна без проблем.
Відчуваю приростає до рук, не очікував, в юності зробив кілька ножів з таких пилок, заточку тримали дуже добре, та не подобалось, що швидко іржавіють.
Взагалі надаю перевагу ножам з нержи.
Даний же зразок за цей період не потемнів навіть, хоч для перевірки різав і цибулю , і яблука, і лимон. Або в цій пилці є якась відповідна лігатура, або я навчивсь краще полірувати.
Тому подумую зробити простенький чохольчик, бо ношу в рюкзаку в паперовому тубусі.☺
 
Хлопці не гризіться.
Кожен має той ніж, який йому потрібен.
На даний час користуюсь ножем, якого зробив весною для заготовки березових віників для копитних, (рапідова пилка, Р6М5 HRC більше 60 одиниць, якщо не помиляюсь),
Пройшовши достатньо жорсткий тест на віниках, плавно перейшов на розроблення дичини і домашніх тварин, бо нормального ножа зробити не встиг в силу різних обставин, хоч і маю кілька толкових поковок. Перед зимовими Святами у селі масово забивають живність.
Цього ножика, з однієї заточки вистачило на 3 оленя і 2 домашніх кабана, від білування і до шматків на столі. Папір він вже не стругає, але ще одного оленя розробити можна без проблем.
Відчуваю приростає до рук, не очікував, в юності зробив кілька ножів з таких пилок, заточку тримали дуже добре, та не подобалось, що швидко іржавіють.
Взагалі надаю перевагу ножам з нержи.
Даний же зразок за цей період не потемнів навіть, хоч для перевірки різав і цибулю , і яблука, і лимон. Або в цій пилці є якась відповідна лігатура, або я навчивсь краще полірувати.
Тому подумую зробити простенький чохольчик, бо ношу в рюкзаку в паперовому тубусі.☺
Могли фото поделиться?
 

Ричард

Новачок
image-0-02-05-2db71bb6e42cd87bc2f71efc436df01bb26de0813a81f7faacfb72b83ee61fdc-V.jpg Хорошо,когда умеешь разделывать зверя.
Этот нож разделывал трех косуль и оставался вполне рабочим.
А это результат двух идиотов по одной косуле.Не уследил хозяин ножа...
Никто не спорит ,что порошок хорошо работает на разделке,но разные охотники - разное умение.
Субьективно все это. image-0-02-05-2db71bb6e42cd87bc2f71efc436df01bb26de0813a81f7faacfb72b83ee61fdc-V.jpg
 
Переглянути вкладення 738409 Хорошо,когда умеешь разделывать зверя.
Этот нож разделывал трех косуль и оставался вполне рабочим.
А это результат двух идиотов по одной косуле.Не уследил хозяин ножа...
Никто не спорит ,что порошок хорошо работает на разделке,но разные охотники - разное умение.
Субьективно все это. Переглянути вкладення 738409
Что за сталь?
 
Зверху