Нож: самоделка или нет?

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Со слов наследников бывший владелец привез его "оттуда".
Сам я цим не захоплююсь але тісно спілкуюсь з колекціонерами, кажуть їм буває такі речі приносять, і кожен другий каже - "з Німеччини, то ще прадід з вбитого німецького офіцера зняв......"))))
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Скинув фото тим знайомим колекціонерам, всі кажуть "ужоснах!!!" Кажуть то кустарщина, і там тильній стороні ручки має бути клеймо 4 кільця такі як символ Ауді.....
 

huntumy

Зброяр
Чим кустарщина відрізняється від авторсьго?
У мене батько раніше робив ножі. Так сказать невеличке хобі. Його роботи зараз по всій країні. Ножі якісні, особливо це оцінили різного роду керівництво на Сумщині. У кого їх тільки немає. Як би там не було це все кустарщина. От і хочеться знати в чому різниця. Дякую.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
От і хочеться знати в чому різниця.
Тут не відомо, що автор хотів, ріта, ріма, пума..... Якщо замахнувся на фірму пума або якщо виявиться що ще й ХО, то вже кустарщина. Якщо все в рамках закону то авторська робота.
 

HOWA

Слідопит
Сам я цим не захоплююсь але тісно спілкуюсь з колекціонерами, кажуть їм буває такі речі приносять, і кожен другий каже - "з Німеччини, то ще прадід з вбитого німецького офіцера зняв......"))))
Були рушниці Герінга,.. тепер пішли ножі Гімлера, Мюллера, Бормана.., о, а може то ніж Штірліца? Але точно він потягне на холодну зброю!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Вобщем, история мутная. Владелец:
...где Вы показали стрелкой - три круга - самый маленький диаметром 1-2 мм, потом второй - 4 мм и самый большой 8 мм. На первом снимке они видны. Слабо, но видны.
... На ноже нет ни одной надписи - ничего!
Итог: все-таки, наверное, это кустарщина.
 

gaudi

Слідопит
на початку 90х такі чудасіі ішли з китаю.мав подібний з алюмініевоюручкою.....сміття повне....
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Та й зірки на чохлі, не характерні для німчури))).
 

woodcarver

Мисливець
Вітаю шановне товариство.
Цей ніж не вартує уваги, для полювання, побуту і тп. він не годиться.
Є люди які колекціонують такі "ужаснахи", незалежно від виробника.
До речі, є фірмові ножі які можна віднести до даної категорії.
Він може бути виготовлений в якомусь кооперативі для туристів ГДР, а-ля " козяча ніжка", компаси, барометри і т.п. основними покупцями яких були військові ГСВГ.
Так що тут треба дивитись добре, думаю, що так і є.
Мене завжди дивувало,що найбільше таких "чудних" ножів попадали німецьких і іспанських фірм.
Дякую за увагу.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Все-таки, ИМХО, этот нож предназначался для какого-то узкого функционала 100%: выборка в лезвии для чего-то сделана специально (для чего?) , а окончание рукояти напоминает миниатюрную наковальню, например- для выравнивания рыбацких крючков и т.д.. Заостренным торцом рукояти удобно разбивать стекла автомобиля, при аварии и т.д.
 

woodcarver

Мисливець
Все-таки, ИМХО, этот нож предназначался для какого-то узкого функционала 100%: выборка в лезвии для чего-то сделана специально (для чего?) , а окончание рукояти напоминает миниатюрную наковальню, например- для выравнивания рыбацких крючков и т.д.. Заостренным торцом рукояти удобно разбивать стекла автомобиля, при аварии и т.д.
То все так. Але там така фантасмагорія " загогулін", що зрозуміти його призначення важко, "стеклобой", гачки, пилка, "дол" на такому клинку, металеве руківя, тільки Богу і автору відомо для чого все звалено в купу.
Моя субєктивна думка, ГДРовський кооперативний витвір.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
То все так. Але там така фантасмагорія " загогулін", що зрозуміти його призначення важко, "стеклобой", гачки, пилка, "дол" на такому клинку, металеве руківя, тільки Богу і автору відомо для чого все звалено в купу.
Моя субєктивна думка, ГДРовський кооперативний витвір.
Думаете- не ЗКпроизводства?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
То все так. Але там така фантасмагорія " загогулін", що зрозуміти його призначення важко, "стеклобой", гачки, пилка, "дол" на такому клинку, металеве руківя, тільки Богу і автору відомо для чого все звалено в купу.
Моя субєктивна думка, ГДРовський кооперативний витвір.
Универсальный туристический нож под "охотничий"?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Кстати, не прочитал ни одного мнения по цене.... :rolleyes:
 

Trigal

Снайпер
Все-таки, ИМХО, этот нож предназначался для какого-то узкого функционала 100%: выборка в лезвии для чего-то сделана специально (для чего?) , а окончание рукояти напоминает миниатюрную наковальню, например- для выравнивания рыбацких крючков и т.д.. Заостренным торцом рукояти удобно разбивать стекла автомобиля, при аварии и т.д.
Маркетинг. Для придания «крутизны» пихают в ножи всяко-разно: и кровостоки, и пила на обухе, и стеклобой (типа) и прочее, прочее… В итоге нож а-ля «Рэмбо», мечта лоха)) И кроме нарезки колбасы и помидор никаких других задач он решать не будет. Ну разве что ещё «вау, а ну дай посмотреть»)))
Изготовление… утверждать не буду, но кустарщиной от него за версту попахивает.
Не мешало бы ещё твердость стали проверить, хотя бы стекло поцарапать попробовать.

Кстати, не прочитал ни одного мнения по цене.... :rolleyes:
Мне такое и даром не нужно.
А в общем, думается, гривен за 200-300 может и заберут.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Маркетинг. Для придания «крутизны» пихают в ножи всяко-разно: и кровостоки, и пила на обухе, и стеклобой (типа) и прочее, прочее… В итоге нож а-ля «Рэмбо»
Щось ніж схожий з фільму "Гарячі голови"..:D
Стосовно ціни, взагалі сказати не можу, як по мені, він нікому і даром не потрібний.
 
Зверху