Номер дробу.

Morgot

Мисливець
Шановні мисливці, маю два номера дробу, 4 та 6, яким з них, можна полювати на фазана, качку, та голуба?
З повагою.
 

Morgot

Мисливець
Точніше, який більш з них підходить, хочу спорядити всі набої одним номером, щоб не боліла голова на полюванні, що з собою взяти та що в стволи кинути.
 

иж 18

Слідопит
На голубя 6, на фазана и качку 4 и 6. Я на качку 5-ку предпочитаю на голубя 7-ку.
 

Корнилов

Снайпер
Точніше, який більш з них підходить, хочу спорядити всі набої одним номером, щоб не боліла голова на полюванні, що з собою взяти та що в стволи кинути.
Если есть собака,7 на фазана бомба!!! Ну позже можно 5,но не больше! 6 огонь!!!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Шановні мисливці, маю два номера дробу, 4 та 6, яким з них, можна полювати на фазана, качку, та голуба?
З повагою.
№6
№4 со средины сентября по утке.
( на крайняк, для подстраховки, №4 в левый/верхний ствол на утку с подхода).
 

Виталий 2.

Слідопит
Если есть собака,7 на фазана бомба!!! Ну позже можно 5,но не больше! 6 огонь!!!
Я, фазана всю дорогу охочу- первый 7, второй пять, а в прошлом сезоне, товарищ подогнал не много хорошей, твердой шестерки - реально огонь, что с подъема, что подальше.
Четверка больше, как для уточки по позже подойдет. Ну, а на голубя семерик рулит!!!
 

Trigal

Снайпер
Точніше, який більш з них підходить, хочу спорядити всі набої одним номером, щоб не боліла голова на полюванні, що з собою взяти та що в стволи кинути.
А Вы смешайте оба номера. Получится адская смесь, которой будете косить всё подряд, включая зайцев накоротке (на открытии по пушному, разумеется). И, кстати, это шутка только отчасти - такие смеси номеров дроби реально работают.
 

Виталий 2.

Слідопит
На горлицу 7 - как на зайца картечь :) Ей № 8-9 с головой. Вяхирь - да, 7 рулит. Хотя до 25м и ему девятки хватает.
Так за голубя ж, разговор и был. А горличка ,это пол голубя;), там перепелиных патронов за глаза, я перепела девяткой стреляю, а для чего нужна дробь№ 11-12 до сих пор не пойму:oops::).
 

senya 2011

Мисливець
Це довічне запитання "Яким номером полюєш качку" повторюється знову і знову. А з сучасними комплектуючими та масою відео з нету, зробити вибір без хоч найменшої практики тяжко. Знайомому взяв дріб на форумі №6, то він її всю пересіяв та по таблиці вирішив що це шістка перехідна в сімку(рахує по вазі в 32г), а попередньо №5 також пересіяв на ситах і отримав 40% - №4, 60% -№5. Ну за інші комплектуючі довго і так само скучно. Провів з ним дискусію на рахунок ідеального самозаряду та людських факторі які можуть вплинути на процес полювання( випередження, дистанція до цілі, траєкторія, вибір місці, маскування) - образився ).
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Так за голубя ж, разговор и был. А горличка ,это пол голубя;), там перепелиных патронов за глаза, я перепела девяткой стреляю, а для чего нужна дробь№ 11-12 до сих пор не пойму:oops::).
Так у вас абсолютно правильная логика. Горличка - это пол голубя, а перепел - это пол горлички :D Если горличке хватает № 9, то перепелу впору как раз № 10-12 :)
 
Зверху