Нужна информация об этом ружье MERKEL

huntumy

Зброяр
При нормальному стані ствольної пари -2500 - 2700$!
Звідки берете такі ціни?
Морально постарівший чермет. Вибачте але це так. Не в образу автору.
Хтось може дати характеристики міцності матеріалу стволів за такий період часу експлуатації?
 

tyrist 1945

Тигр
Чесно, ні. Бачив, стріляв, подобається. Також бачив дутий нижній ствол 16к. Один постріл кулею полева. Яка модель не знаю, 2,7кг.
Морально постарівший чермет
Тоді навіщо цей пост. Конструкція запирання і посадка ствольного блоку в колодку неперевершена до цих пір.Рушниця має колосальний запас міцності і проектувалась для спорту. Є одна незручність, це ціна.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Та нет, это Вы явно погорячились. Много меньше.
Старт,а кінцева +/ - 200$.На жаль це все чим я вам можу зарадити.Замітьте,що я написав ціну власне цього екземпляру,а на загал ціна трохи менша,але не менше ніж 2100!!Це Меркель,а не те з чим ви умовно зрівнюєте!!
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму

huntumy

Зброяр
Тоді навіщо цей пост. Конструкція запирання і посадка ствольного блоку в колодку неперевершена до цих пір.Рушниця має колосальний запас міцності і проектувалась для спорту. Є одна незручність, це ціна.
Тому що у метала є таке механічне явище як втомлене руйнування. Якщо на виготовлення конструкції запирання витрачено 2000 у.е тоді все в нормі.
За такі гроші краще нову 686.
 

Gesha

Мисливець
Для себе також моніторю тему меркель 200 і подібних(зим.80 зау.33). Судячи зі стартів і кінцевих цін. То +-1,5 т.уе. На форумі останнім часом( і на других ресурсах) не на розхват. Ціна доходить до 1,5 і подаеться...
 

okhorly

Слідопит
Для себе також моніторю тему меркель 200 і подібних(зим.80 зау.33). Судячи зі стартів і кінцевих цін. То +-1,5 т.уе. На форумі останнім часом( і на других ресурсах) не на розхват. Ціна доходить до 1,5 і подаеться...
Згоден - 1,5 тис. +/- 250 . Треба потримати в руках щоб визначитись. За 2.5 - новий Браунiнг.
 

Гобой

Снайпер
Маю такого, ну сало як сало. По цIнI гадаю 1000 уе I то на любителя.
Не побачив я там якогось супер бою. Одне добре, прикладистий та легкий.
 

Вкладення

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Останнє редагування:

Гобой

Снайпер
Выпуск Июль 1947 года, было подарено в ГДР врачу новым, после превезено в Украину и с 1970 года и до наших дней использовалось по назначению.
Вот Вам такое сало.
А дерево привести в порядок это дело не хитрое.
Бублика нет.
 
Останнє редагування:

tyrist 1945

Тигр
Тому що у метала є таке механічне явище як втомлене руйнування
Для цього і існують збройові сталі.
За такі гроші краще нову 686
Звичайно можна, але це дві різні рушниці. Тобто одна не є гірша іншої.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Зверху