Нужна информация об этом ружье MERKEL

gaudi

Слідопит
Тому що у метала є таке механічне явище як втомлене руйнування. Якщо на виготовлення конструкції запирання витрачено 2000 у.е тоді все в нормі.
За такі гроші краще нову 686.
то дві різні речі.меркель е меркель.а беретта е беретта...не краще і гірше.а різні.
 

huntumy

Зброяр
Сало зараз дорожче за м'ясо. Але Меркель є Меркель !
На все повинно бути обгрунтована ціна. На даний час ціну підняли прихильники антикваріату. Цього раніше не було.
Зараз зауери, зимсони які в технічному плані гірші за нову зброю коштують дорожче.
А по настрілу добре хоч пару тисяч настріляти щоб воно не розвалилося.
У товариша бюхаг в ідеальному здавалося б стані. Настріл до появи шату стволів менше тисячі. Використовував набої більше Ріо і трохи RC. Красивий кіт у мішку і не більше.
 

huntumy

Зброяр
то не показник....який говорить про якість рушниці...
Звичайно не показник. На моє питання так ніхто і не відповів, стосовно технічних характеристик металу. Просто стільки бо воно обоготворене і не більше.
 

kef

Зброяр
На все повинно бути обгрунтована ціна. На даний час ціну підняли прихильники антикваріату. Цього раніше не було.
Зараз зауери, зимсони які в технічному плані гірші за нову зброю коштують дорожче.
А по настрілу добре хоч пару тисяч настріляти щоб воно не розвалилося.
У товариша бюхаг в ідеальному здавалося б стані. Настріл до появи шату стволів менше тисячі. Використовував набої більше Ріо і трохи RC. Красивий кіт у мішку і не більше.
Це не антикваріат. Рущниці фірми Меркель завжди були в ціні.
 

gaudi

Слідопит
На все повинно бути обгрунтована ціна. На даний час ціну підняли прихильники антикваріату. Цього раніше не було.
Зараз зауери, зимсони які в технічному плані гірші за нову зброю коштують дорожче.
А по настрілу добре хоч пару тисяч настріляти щоб воно не розвалилося.
У товариша бюхаг в ідеальному здавалося б стані. Настріл до появи шату стволів менше тисячі. Використовував набої більше Ріо і трохи RC. Красивий кіт у мішку і не більше.
вона і е обгрунтованою.стара зброя зроблена з якісного металу.стволових сталей.яких е багато різних.перевірених десятиліттями.фрезерована.ручна підгонка і багато іншого....сучасна зброя виконана не зрозуміло з чого.......сплави.пластик.іт.п.
 

Gesha

Мисливець
Меркель в ціні бо він і знову не дешевий. А тому він і статусніший. Як на мене то найцікавіший він в 16 калібрі. Бо вага відповідае навіскам. А в 12му є багато конкурентів . В плані зручність(баланс), живучість та ціна.
 

Виталя

Снайпер
Тут я згідний. І якщо Меркель 303 й коштує 10 тисяч, то він і буде коштувати так завжди. Я знаю трьох людей які шукають його в Україні. Результати ніякі.
Только что посмотрел так образно, ружье сильнейшее.... Но надо очень любить охоту чтобы охотиться с таким ружьём.... Как по мне тут больше для коллекции,но и статус.
 

kef

Зброяр
вона і е обгрунтованою.стара зброя зроблена з якісного металу.стволових сталей.яких е багато різних.перевірених десятиліттями.фрезерована.ручна підгонка і багато іншого....сучасна зброя виконана не зрозуміло з чого.......сплави.пластик.іт.п.
Сто відсотків так. В'язкість ствольної сталі дає можливість використовувати її у тонкостінних трубках стволу .
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Сто відсотків так. В'язкість ствольної сталі дає можливість використовувати її у тонкостінних трубках стволу .
За рахунок цього і зменшувалась вага зброї!!Ну,а за відсутність всілякого покриття ствольних трубок в середині,в зброї Меркель,взагалі мовчу.Фірма гарантувала відсутність любих корозій при правильному користуванні цією зброєю.Чистка не раз в сезон,а після кожного полювання чи використання,змазка лише відповідним мастилом і використання спеціального приладдя для цих цілей.Навіть для користувачів з СРСР ці поняття лрукувались в паспорті на російській мові!!
 
Останнє редагування:

tyrist 1945

Тигр
Меркель це рушниця яку нема що обговорювати! Меркель це мерседес в зброї! Одне шкода, це те що люди добивають ці рушниці не чистячи їх і стріляючи кулями і картечами. А рушниця ця не для цього.
 

huntumy

Зброяр
вона і е обгрунтованою.стара зброя зроблена з якісного металу.стволових сталей.яких е багато різних.перевірених
Стара! )))
Її навіть УЗД ніхто не робив бо нічим.))) Термообробка навіть в Україні на сьогоднішній день в рази краща.
А хімсклад взагалі мовчу. Якщо є кусок такого металу можу зробити хімію, побачимо з якісного чи ні.
Колись вона можливо була якісна. Естетично виглядає супер. Але це вже морально застаріле. В ціновій категорії 2700 у.е. сучасна зброя набагато якісніша і головне безпечна.
З повагою до всіх!
 

huntumy

Зброяр
Сто відсотків так. В'язкість ствольної сталі дає можливість використовувати її у тонкостінних трубках стволу .
Крім в'язкості є багато інших властивостей котрі впливають на живучість.
12х18н10т в'язка, але її розирве і покоробить як Бог черепаху.
 

kef

Зброяр
Крім в'язкості є багато інших властивостей котрі впливають на живучість.
12х18н10т в'язка, але її розирве і покоробить як Бог черепаху.
Залиште Бога у спокої і ту бідну черепаху. Нехай живе собі на здоров'я.
Ствольна сталь ... ;)
Немає сенсу щось на далі пояснювати в цій темі.
 

gaudi

Слідопит
Крім в'язкості є багато інших властивостей котрі впливають на живучість.
12х18н10т в'язка, але її розирве і покоробить як Бог черепаху.
а про яку сталь ви написали.....ви думаю знаете скільки в одних німців було стволових сталей....тільки у круппа....як думаете для чого.....і чому так....
 

gaudi

Слідопит
При вартості в німетчині 200 300€ це дуже великі гроші цікаво що німці більш краще доглядають за мисливською зброєю
за такі гроші я у вас куплю пару штук.ну і форумчани розкуплять то що залишиться.....з повагою.
 

gaudi

Слідопит
На все повинно бути обгрунтована ціна. На даний час ціну підняли прихильники антикваріату. Цього раніше не було.
Зараз зауери, зимсони які в технічному плані гірші за нову зброю коштують дорожче.
А по настрілу добре хоч пару тисяч настріляти щоб воно не розвалилося.
У товариша бюхаг в ідеальному здавалося б стані. Настріл до появи шату стволів менше тисячі. Використовував набої більше Ріо і трохи RC. Красивий кіт у мішку і не більше.
раз коштують дорожче і люди купують.значить вони кращі....аксіома ринку....а про бюгах товариша.то ви йому заздрите.....
 
Зверху