Ніж з шх15

Статус
Закрита.

Мишко К36

Слідопит
Доброго здоров'я, шановні!
Хочу запропонувати на продаж ножа.
Передмова.
Даний ніж куплений мною майже місяць тому . Історія така: на аукціоні (не рекламую,якщо модератори вимагатимуть- з радістю дам інфу) придбав одного ножа у майстра. І останній запропонував мені за таку ж ціну, купити в нього ще одного ножа.Я погодився - купив. А сьогодні продаю одного з них. Причин дві,але про них пізніше.Одже ніж:
Клинок ШХ15 кована вручну. Довжина 115мм.,ширина 27мм.,товщина 4мм.Спуски прямі, зведений в 0.3 мм.Твердість 60 HRC. Клинок протравлений,зроблена галтовка.(інф. майстра)
Руків'я: больстер латунь,проставки з вулканізованої фібри,кап клену просочений "danish oil",довжина руків'я 125мм..
Ніж загострений на який кут,не знаю, можливо майстер сказав,але я не пам'ятаю.Брехати не буду.
Дані стосовно марки сталі та ковки,а також значення твердості - від майстра.
Ніж у користуванні не був,у всякому разі в мене. Не різав нічого,ні сала ні папірців.З правого боку клинка є темні п'ятна,таким я його отримав. Можливо наслідки травлення,я не уточнював. Нічого "кримінального" там я не вбачаю,і на причину продажу вони не впливають.
Ціна 600 грн. за які гроші купив за такі і продаю.
Причина продажу: Перша та що сьогодні придбав чергового ножа,і продавши цього хочу підлатати сімейний бюджет.Друга- маю в схожому формфакторі ножі,не бачу сенсу,так би мовити.

Продублюю для неуважних :
ЦІНА 600 грн. .

ПиСи Пам'ятаємо правила:Резерв,бла бла бла і все інше.
Шануймося!
 

Вкладення

Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху