Ніж мисливський

Статус
Закрита.

КОЛЕК 82

Новачок
Допоможіть визначити ціну для подальшого продажу.Ніж в доброму стані є номер.
 

Вкладення

Я продавав точнісінько такий за 500 грн. і через рік пішов за 300 грн. Було це в березні цього року. Як для колекції - може комусь і потрібен, а от цінова політика для нього слабка через те, що сталь на клинку теж слабка.
 
  • Like
Reactions: kef

old hunter

Снайпер
По фото всего не видно. Но если состояние очень хорошее, то можно рассчитывать на 1000 грн.
 

kef

Зброяр
Як писалося вище .що його ціна не велика. А от пробоеми з ним можуть бути. Якщо він до Вас потрапив випадково . Так як це є номерна річ і потребує реєстрації . Так було раніше.
 

иж 18

Слідопит
Як писалося вище .що його ціна не велика. А от пробоеми з ним можуть бути. Якщо він до Вас потрапив випадково . Так як це є номерна річ і потребує реєстрації . Так було раніше.
Где-то уже обсуждалось, что раньше этот нож считался оружием, потом поменялись требования и он уже не подлежит регистрации.
 

КОЛЕК 82

Новачок
Власник ножа старий мисливець .З його слів ніж пролежав у скрині більшу частину часу ну останні 20 років точно.Розповідав що ці ножі з номером записували у дозвіл.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Такі ножі, як тепер пишуть "номєрниє", продавалися в охотмагах всім бажаючим. А сама процедура "рєєстрации номєрного ножа" зводилася до того, що тьотка за прилавком вписувала цей ножик на останній сторінці мисливського білета. Доречі, туди ж та тьотка вписувала і ті дві банки пороху "Сокіл", які можна було офіційно купити в одні руки один раз в рік. Так що порох "Сокіл" тоді тоже був "номєрний" і тоже реєструвався в білеті. Ніж записувався не в ДОЗВІЛ на зброю, а в мисливський квиток.
По ножу. Ціна діло власника, але по якості нічого особливого. Є такий. Пам'ять від батька. Добре точиться, також добре і тупиться. Якщо міряти в якихось умовних одиницях, то я б назвав якість такого ножа "два зайці". Рівно настільки хватає, далі треба підводити.
 

томка

Снайпер
Такі ножі, як тепер пишуть "номєрниє", продавалися в охотмагах всім бажаючим. А сама процедура "рєєстрации номєрного ножа" зводилася до того, що тьотка за прилавком вписувала цей ножик на останній сторінці мисливського білета. Доречі, туди ж та тьотка вписувала і ті дві банки пороху "Сокіл", які можна було офіційно купити в одні руки один раз в рік. Так що порох "Сокіл" тоді тоже був "номєрний" і тоже реєструвався в білеті. Ніж записувався не в ДОЗВІЛ на зброю, а в мисливський квиток.
По ножу. Ціна діло власника, але по якості нічого особливого. Є такий. Пам'ять від батька. Добре точиться, також добре і тупиться. Якщо міряти в якихось умовних одиницях, то я б назвав якість такого ножа "два зайці". Рівно настільки хватає, далі треба підводити.
[/QUO
Точно,так и было...году 1974(3)..я покупал охотничий нож,тот,что с топориком,сменным,в кож.чехле комплект был.С номером,на лезвии и на топоре. Записали в охот билет.Дело было в Днепре,был там магазин рядом с к-ми" Родина" и Панорама" кто в курсе,конечно...мало таковых осталось. По цене ~500гр.
 
Статус
Закрита.
Зверху