Ніж Infiner, сталь D2

Spitze

Мисливець
Продам ніж Infiner, новий
Лезо 12,6см /сталь D2 /HRC59
т. 050/2451120
 

Вкладення

Останнє редагування:

Spitze

Мисливець
От куда видно, что этот китаец именно с Д-2 ?
Підтверджень багато.
Самі перші і прості:
1. Заява Продавця.
2. Ніж куплений на еВаy.
Складні - властивості леза, що встановлюються досвідом в користуванні ножами з D2.
Не будучи в цьому впевнений, я би не писав.
D2 ні з чим не сплутаеш.
 
Останнє редагування:

Spitze

Мисливець
Если Вас не затруднит, объясните нам, диллетантам, как отличается Д-2 от 690 (Böhler), 440С, АТС-34 и пр?
А кому це "нам"?
Воно вам не потрібне.
Це розділ продаж, а не консультація.
Читайте правила Форуму.
Знання це товар і має свою вартість.
 

Spitze

Мисливець
D2 это аналог Х12МФ....
Так.
Врахуйте те, що Х12МФ в Україні НЕ ВИРОБЛЯЄТЬСЯ.
Все, що пропонується в Україні з Х12МФ - перековка з радянських штампів.
Х12МФ, для збереження властивостей, ковати НЕ МОЖНА.
Всі ножі з D2, для збереження властивостей, виготовляють тільки з листового заводського прокату.
 

Lenin3

ветеран форуму
надійна команда
ніж суперовий по геометрії, уточніть є сертифікат? не можу зрозуміти чи він ХО
 

Володимир0504

Слідопит
Если Вас не затруднит, объясните нам, диллетантам, как отличается Д-2 от 690 (Böhler), 440С, АТС-34 и пр?
Доброго дня. По перше 690 (Böhler) і АТС-34 не існує. Є сталь Böhler N690 і ATS-34. Böhler N690 це австрійський аналог 440С, її ще називають австрійська 440С або австрійська кобальтова нержавійка. ATS-34 - сталь з найвищим ступенем опору корозії повітряного гартування. Як і американський аналог 154-CM, є найкращою сталлю з нержавіючих і кращою за багатьох високовуглецевих, але вельми дорогою у виготовленні і загартуванні. Крім того вироби не вимагають дуже ретельного догляду. Як правильно сказали вище за D2 "D2 это аналог Х12МФ". Тепер по суті маю ножі з D2, AUS 8, 440С, 95*18. Так от D2 має суперовий різ але потребує догляду. D2 не має нічого спільного з сталями котрі ви перелічили, крім того що з них усіх роблять ножі.
 

zlody

Мисливець
D2 это аналог Х12МФ....
Да, по хим составу, но их сравнивать ИМХО вообще нельзя. Д2 это порошковая сталь. В свое время можно сказать революционная. Имеет однородную структуру и распределение угля в своей массе. Х12МФ получают методом электрошлакового переплава
Х12МФ, для збереження властивостей, ковати НЕ МОЖНА
Напишите эту глупость на одном из трех ножевых форумов Украины, а то там не в курсе.
Именно серьезной ТМО можно задавать структуру Х12МФ ориентированную на качественный рез - торсированние, осаживание с последующим грамотным ТО.
Таким образом марка стали вторична.
 

СерыйП

Слідопит
Доброго дня. По перше 690 (Böhler) і АТС-34 не існує. Є сталь Böhler N690 і ATS-34. Böhler N690 це австрійський аналог 440С,.........
Володимир, дякую за розгорнуту відповідь, але суть мого питання була не в цьому. Я не лише маю дофіга ножів з Х12МФ, 690, АТС-34, 440С...., а і сам їх роблю. Суть питання була в тому, що на моє запитання продавцю, "чому він впевнений, що на китайці Д-2", продавець відповів, що "Д-2 ні з чим не сплутаєш". От мені і цікаво було дізнатися, як людина взявши в руки ножа , візуально ідентифікує марку сталі. Я б зрозумів, як би він відповів, що він поклав лезо в воду і воно заржавіло, або провів по ньому рідиною для вороніння і воно потемніло, а після цього перевірив твердоміром і підтвердилася заявлена 59..... і це дає підстави стверджувати, що це з великою ймовірністю таки Д-2.
Що стосується того, що х12МФ не кується - прийдеться викинути мої ковані ножі з Х12мф, я не знав, що їх не існує...
 
Зверху