ОТГ хоче відібрати мисливські угіддя в УТМР

дукая111

Новачок
Доброго здоров'я! В нашому районі склалася така ситуація, коли було розбито села по ОТГ деякі голови ОТГ рішили створити свої мисливські угіддя відбираючи в УТМР мовби, будемо мати свої не платитимо великі внески в утмр а в своє ОТГ, і там будемо полювати,розводити і таке інше. Питання чи мають на це право? Дякую!
 

tyrist 1945

Тигр
Доброго здоров'я! В нашому районі склалася така ситуація, коли було розбито села по ОТГ деякі голови ОТГ рішили створити свої мисливські угіддя відбираючи в УТМР мовби, будемо мати свої не платитимо великі внески в утмр а в своє ОТГ, і там будемо полювати,розводити і таке інше. Питання чи мають на це право? Дякую!
Тепер вже мають право. Цей дурний сепаратизм вже дістав! Скоро буде кожен полювати в себе на подвір'ї. Що робиться!??
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
чи мають на це право?
Тільки коли в теперішнього користувача МГ закінчиться строк оренди цих угідь.
І то, бажаючі створити нові МГ можуть оформити відповідним чином і подати на розгляд пакет документів, але це не означає, що їм їх обов'язково мають погодити. Ну і звісно залежить від того, наскільки активно місцевий підрозділ УТМР при перезаключенні договору апендицит буде захищати свої (і відповідно усіх своїх членів) права.
Ще можливо при достроковому припиненні договору оренди з цьогочасним користувачем МГ, але там мають бути серйозні наслідки, висновки та рішення відповідних органів, що внаслідок діяльності або бездіяльності МГ стан угідь погіршився і т.д. і т.п.
Думаю це малоймовірно.
Можливо, звісно, але малоймовірно.
Все залежить від того наскільки сильно Ваші ОТГ хочуть "своїх" угідь..
І наскільки сильно вони готові за це пробашляти..
 

дукая111

Новачок
Тепер вже мають право. Цей дурний сепаратизм вже дістав! Скоро буде кожен полювати в себе на подвір'ї. Що робиться!??
Якце тепер, тоді наскільки я знаю всі тварини належать державі, всі ліцензії відстрільні картки видаються з дозволу держави, тоді нехай відловлюють та випускають в інші угіддя і свої розводять.
 

дукая111

Новачок
Тільки коли в теперішнього користувача МГ закінчиться строк оренди цих угідь.
І то, бажаючі створити нові МГ можуть оформити відповідним чином і подати на розгляд пакет документів, але це не означає, що їм їх обов'язково мають погодити. Ну і звісно залежить від того, наскільки активно місцевий підрозділ УТМР при перезаключенні договору апендицит буде захищати свої (і відповідно усіх своїх членів) права.
Ще можливо при достроковому припиненні договору оренди з цьогочасним користувачем МГ, але там мають бути серйозні наслідки, висновки та рішення відповідних органів, що внаслідок діяльності або бездіяльності МГ стан угідь погіршився і т.д. і т.п.
Думаю це малоймовірно.
Можливо, звісно, але малоймовірно.
Все залежить від того наскільки сильно Ваші ОТГ хочуть "своїх" угідь..
І наскільки сильно вони готові за це пробашляти..
Так є пару активістів, які попередньо любили браконьєрство.
Я так зрозумів що все рішається на зборах утмр?
 

old hunter

Снайпер
угіддя відбираючи в УТМР мовби
Вы бы рассказали подробнее, что значит отбирают.
Насколько я знаю районные УТМР получают угодья в аренду пр решению сессии облрады. И сроки аренды там не малые (до 50 лет).
 

tyrist 1945

Тигр
Тільки коли в теперішнього користувача МГ закінчиться строк оренди цих угідь.
І то, бажаючі створити нові МГ можуть оформити відповідним чином і подати на розгляд пакет документів, але це не означає, що їм їх обов'язково мають погодити. Ну і звісно залежить від того, наскільки активно місцевий підрозділ УТМР при перезаключенні договору апендицит буде захищати свої (і відповідно усіх своїх членів) права.
Ще можливо при достроковому припиненні договору оренди з цьогочасним користувачем МГ, але там мають бути серйозні наслідки, висновки та рішення відповідних органів, що внаслідок діяльності або бездіяльності МГ стан угідь погіршився і т.д. і т.п.
Думаю це малоймовірно.
Можливо, звісно, але малоймовірно.
Все залежить від того наскільки сильно Ваші ОТГ хочуть "своїх" угідь..
І наскільки сильно вони готові за це пробашляти..
Повір мені що тепер така фігня твориться що ГВАЛТ! Погоджують, перепогоджують, знов бл... погоджують. Бардак. Я не здивуюсь якщо прокинусь в якійсь інр чи КНР, чи внр))))
 

кей

Мисливець
Бориспіль. Погодження було на 25 років. Пан Щегельський відмовився від оренди частини угідь! і тоді надали "іншому ". Сесія Київоблради.
 

дукая111

Новачок
Вы бы рассказали подробнее, что значит отбирают.
Насколько я знаю районные УТМР получают угодья в аренду пр решению сессии облрады. И сроки аренды там не малые (до 50 лет).
В нашого утмр оренда угід ще на 10 років, але деяких шановних це не влаштовує, бо мол податок з утмр не йде в їхнє ОТГ, отже треба утворити своє відбираючи мисливські угіддя утмр бо своїх не мають
 

дукая111

Новачок
Бориспіль. Погодження було на 25 років. Пан Щегельський відмовився від оренди частини угідь! і тоді надали "іншому ". Сесія Київоблради.
Це коли відмовився, тобто нормальний начальник утмр на таке ніколи не погодиться, отже підкуп або залякування
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Повір мені що тепер така фігня твориться що ГВАЛТ! Погоджують, перепогоджують, знов бл... погоджують. Бардак. Я не здивуюсь якщо прокинусь в якійсь інр чи КНР, чи внр))))
Коломийська Народна Демократична Республіка :D :D
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
В нашого утмр оренда угід ще на 10 років, але деяких шановних це не влаштовує, бо мол податок з утмр не йде в їхнє ОТГ, отже треба утворити своє відбираючи мисливські угіддя утмр бо своїх не мають
Питання таке є. Який податок?
Якщо мається на увазі ПДФО, то хай ваше УТМР за тих єгерів, що працюють на цих спірних землях, перераховують податок на рахунок тієї ОТГ. Це цілком законно, а саме головне - зовсім не складно.
 

old hunter

Снайпер
В нашого утмр оренда угід ще на 10 років, але деяких шановних це не влаштовує, бо мол податок з утмр не йде в їхнє ОТГ, отже треба утворити своє відбираючи мисливські угіддя утмр бо своїх не мають
Опять не понятно.
Что значит отбирают?
Если ваш УТМР откажется от своей аренды в их пользу (или с ним расторгнут договор аренды), тогда возможно.
А так нельзя отобрать.
Только через сессию облрады.
Хотя, голова сильрады может закрывать охоту у себя (поправьте, могу ошибаться). Но забрать угодья.................... не понятно.
 

дукая111

Новачок
Люди ніяк не хочуть зрозуміти, що якщо щось робиться, значить комусь одному ць
Опять не понятно.
Что значит отбирают?
Если ваш УТМР откажется от своей аренды в их пользу (или с ним расторгнут договор аренды), тогда возможно.
А так нельзя отобрать.
Только через сессию облрады.
Так ніхто не хоче відмовлятись від оренди, а шановні говорять що ми в судовому порядку це питання вирішимо!
 

old hunter

Снайпер
Ладно.
Когда заберут, расскажете как оно было на самом деле.

Пока я так понял только то,что:
что-то кого-то не устраивает, а еще кому то кажется, что у него что-то отбирают :D
 

okhorly

Слідопит
Люди ніяк не хочуть зрозуміти, що якщо щось робиться, значить комусь одному цього треба.
Но лучше не станет. Готовьтесь к резкому повышению цен на все и беспределу в угодьях. Небогатых охотников выдавят, а богатые будут барствовать . Наблюдаю одно такое хозяйство более 10 лет - печально все.
 

дукая111

Новачок
Отже в нас існує утмр в якого оренда користування мислив угідями до2032р. Але з початком об'єднання районів і утворення ОТГ ,один із мисливців цьогож утмр став головою ОТГ в якого є декілька мисливців людей та залучившись думкою створити своє мисливське господарство але тут проблема в них виникає землі ліс в оренді, а своїх то немає, тоді потрібно розпочинати робити спроби розірвати оренду. Голова ОТГ говорить утмр не платить податки для нас, а якщо зробимо своє МГ то будемо самі полювати не сплачувати чималі внески і в тому дусі.
 

tyrist 1945

Тигр
Отже в нас існує утмр в якого оренда користування мислив угідями до2032р. Але з початком об'єднання районів і утворення ОТГ ,один із мисливців цьогож утмр став головою ОТГ в якого є декілька мисливців людей та залучившись думкою створити своє мисливське господарство але тут проблема в них виникає землі ліс в оренді, а своїх то немає, тоді потрібно розпочинати робити спроби розірвати оренду. Голова ОТГ говорить утмр не платить податки для нас, а якщо зробимо своє МГ то будемо самі полювати не сплачувати чималі внески і в тому дусі.
Це все звикла історія.. нічого нового.
 
Зверху