ОТГ хоче відібрати мисливські угіддя в УТМР

VS1975

Снайпер
Это шутка? Зарплата секретаря ОТГ минимум 20000-25000 грн...
Може у секретаря ОТГ така зарплата і є. А от діловод ( той самий секретар ) старостинського округу ( до реформування - сільської ради ) отримує мінімалочку.
 

Schmied

Слідопит
Може у секретаря ОТГ така зарплата і є. А от діловод ( той самий секретар ) старостинського округу ( до реформування - сільської ради ) отримує мінімалочку.
Тема совершенно о другом, но автор поста заявил,что работает секретарем и была фраза о минималках. Мне известен перечень должностей в отг и округах, а также размер зарплат. Сорри ТС темы.
 

Panters

Снайпер
Тема совершенно о другом, но автор поста заявил,что работает секретарем и была фраза о минималках. Мне известен перечень должностей в отг и округах, а также размер зарплат. Сорри ТС темы.
Раніше секретар, зараз діловод, а обов'язків та функцій ще більше, ті ж яйця лише в профіль, раніше до мене секретар в с/р отримувала 12 000 грн. Сорі, тема не про це.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Я працюю в ОТГ. СЕКРЕТАР і діловод - це "небо" і "земля". Але і то, і то - посадова особа органу місцевого самоврядування.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Я раніше задавав питання, хто може відповісти. Що і скільки платить мисливська організація на рахунок ОТГ чи ще кудись? Плата за оренду мисливських угіддь? Скільки? Якщо це так, то такса такої плати встановлюється тільки рішенням ради. Якщо сума надходить в повному обсязі, то підстав для розторгання договору оренди чи погодження про коритсування бути не може. Надумають підняти плату - тільки через рішення ради і орендар має першочергове право вирішувати, відмовитися чи платити згідно нових такс. Не знаю що і кому кажуть юристи і які вони бачать законні підстави для розторгнення - я не знаю. Хто знає чи що кажуть юристи - поділіться.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Чем дальше, тем больше хочется посмотреть в глаза тем 73% сограждан, которым, видимо, очень плохо жилось до весны 2019 года. Тогда надо было мозг включать.
Вот точно тоже самое, только все таки значительно меньшему количеству хочется тоже в глаза позаглядывать.. где-то эдак половине. Которые в 2010 не смогли... А ведь он им говорил:
Вот тоже хочется посмотреть.. спросить..неужели так плохо жилось? Где отсутствовал тот мозг?!
 

Russ

Мисливець
Я раніше задавав питання, хто може відповісти. Що і скільки платить мисливська організація на рахунок ОТГ чи ще кудись? Плата за оренду мисливських угіддь? Скільки? Якщо це так, то такса такої плати встановлюється тільки рішенням ради. Якщо сума надходить в повному обсязі, то підстав для розторгання договору оренди чи погодження про коритсування бути не може. Надумають підняти плату - тільки через рішення ради і орендар має першочергове право вирішувати, відмовитися чи платити згідно нових такс. Не знаю що і кому кажуть юристи і які вони бачать законні підстави для розторгнення - я не знаю. Хто знає чи що кажуть юристи - поділіться.
Можу сказати, що у нас УТМР орендує на "безоплатній" основі. Але :
Стаття 24. Плата за користування мисливськими угіддями

Користування мисливськими угіддями є платним.

Розмір та порядок внесення плати за користування мисливськими угіддями визначаються у договорі між користувачем мисливських угідь та власником або постійним користувачем земельних ділянок, на яких знаходяться ці угіддя.

Розмір плати за користування мисливськими угіддями встановлюється залежно від їх місцезнаходження, природної якості та інших факторів.

Плата встановлюється не радою, а договором між власником землі та користувачем, в нашому випадку УТМР. Т.є., базар, власник хоче багато, а УТМР хоче за 1 коп., а далі, як домовляться).
Це питання дуже цікаве і УТМР закриває на нього очі, зараз все на безоплатній оренді, або просто так)) Але в Законі чітко вказано, платними, хоч за 1 грн гектар, але платити потрібно. І тут стає питання, чи правильно УТМР орендує землю? І друге, скільки проіснує УТМР, коли прийдеться платити за кожен гектар?
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Я читав статтю 24 ЗУ. УТМР чи інша організація, клуб, орендар, іншими словами - користувач мисливських угіддь НЕ МОЖЕ встановлювати правила гри, тобто платити чи не платити, чи як ви кажете - "закривати очі". ПЛАТИТИ чи НЕ ПЛАТИТИ вирішує власник землі, в цій темі - ОТГ, селищна рада. Вона як власник вирішує, чи збирати плату за користування угіддями чи "простити" своїм громадянам-мисливцям.
Скільки проіснує УТМР - питання риторичне. УТМР, інші громадська організація, користувач мисливських угідь - люба організація буде існувати рівно скільки, скільки готові їй заплатити її члени, купити їхні послуги, тобто ми з вами. Це якщо грубо. Бо в нашій країні майже всі користувачі мисливських угіддь ховаються за ширмою "громадська організація", яка являється неприбутковою. Не будемо "лізти в дєбрі", але поки що полювання у нас умовно безкоштовне. Якщо все купляти за гроші, в тому числі і користувач мисливських угіддь буде "купляти і продавати" дичину за повну її вартість (що вже є і працює), то там і суми зовсім інші.

ПС: УТМР - це "благо". Мабудь це останнє, що може отримати проста людина в нашій країні БЕЗКОШТОВНО (ті 1000-1500-2000 грн в рік - це "милостиня" в порівнянні з реальними госпрозрахунковими цінами на полювання).
 
Останнє редагування:

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
ЦІлком можливо, що скоро за мисливські угіддя прийдеться платити повну вартість. Чув, що в нашій області лісники хочуть за свої угіддя 3-4 грн за 1 га. Якщо прикинути що і інші власники захочуть таку ціну за свої землі, то не важко порахувати, що угіддя площею 20-25 тис. га в рік обійдуться користувачеві 100 тисяч. А ще потрібно "вкинути" в охорону, зарплату, інші витрати. Якщо хто не в курсі, то одна ставка працівника "мінімалка" на сьогодні коштує роботодавцю під 100 тисяч. Скільки в такому разі буде коштувати, наприклад, заєць, щоб "продати"? Багато буде бажаючих відстріляти зайця за тисячу грн (наприклад)? В сусідніх темах "виють", що за рік полювання обходиться 2000-3000 грн і це "грабіж серед білого дня". Впевнений, ще будемо згадувати УТМР і безкоштовне доступне полювання як казку :)
 

Gayman

Мисливець
ЦІлком можливо, що скоро за мисливські угіддя прийдеться платити повну вартість. Чув, що в нашій області лісники хочуть за свої угіддя 3-4 грн за 1 га. Якщо прикинути що і інші власники захочуть таку ціну за свої землі, то не важко порахувати, що угіддя площею 20-25 тис. га в рік обійдуться користувачеві 100 тисяч. А ще потрібно "вкинути" в охорону, зарплату, інші витрати. Якщо хто не в курсі, то одна ставка працівника "мінімалка" на сьогодні коштує роботодавцю під 100 тисяч. Скільки в такому разі буде коштувати, наприклад, заєць, щоб "продати"? Багато буде бажаючих відстріляти зайця за тисячу грн (наприклад)? В сусідніх темах "виють", що за рік полювання обходиться 2000-3000 грн і це "грабіж серед білого дня". Впевнений, ще будемо згадувати УТМР і безкоштовне доступне полювання як казку :)
Все правильно. Мы живем в раю, просто этого не понимаем. Со временем к сожалению поймём.
 

Russ

Мисливець
Я читав статтю 24 ЗУ. УТМР чи інша організація, клуб, орендар, іншими словами - користувач мисливських угіддь НЕ МОЖЕ встановлювати правила гри, тобто платити чи не платити, чи як ви кажете - "закривати очі". ПЛАТИТИ чи НЕ ПЛАТИТИ вирішує власник землі, в цій темі - ОТГ, селищна рада. Вона як власник вирішує, чи збирати плату за користування угіддями чи "простити" ...
Дуже сильно помиляєтесь)) Якщо в Законі написано на платній, значить хоч за 1 коп., але платити. Інше - порушення Закону, домисли або щось інше. Раніше було на платній або договірній основі, тади да, тоді і за гарні очі можна здавати в оренду. Ми пробували в однієї держ організації взяти в оренду 300 га, ми хочемо, вони лише за, а ніхера. В Законі на платній, значить на платній. А в видах діяльності цієї організації не передбачено здача в оренду за гроші, просто так, будь ласка. Як ми не бились не бились, а офіційно в оренду ми її не взяли. Юристи не пропустили.
А про власність в ОТГ чи селищних рад після масової роздачі 2-х гектарних, краще мовчіть. В нас перезаключення в 23 договорів і всі в холодному поту, як їх заключити) А ще сказати про оплату, тоді це буде кінець. Це буде далеко не 1 грн за га.
 

Russ

Мисливець
Це не рай, УТМР, це єдина структура, яка ще існує в СРСР) Просто всім так вигідно.
 

VS1975

Снайпер
Я працюю в ОТГ. СЕКРЕТАР і діловод - це "небо" і "земля". Але і то, і то - посадова особа органу місцевого самоврядування.
Секретар у ОТГ, діловод у старостинському окрузі ( колишні сільські ради, які увійшли в ОТГ). Зарплати, як і обов'язки, дуже різні. Діловод старостинського округу отримує мінімалку.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Дуже сильно помиляєтесь)) Якщо в Законі написано на платній, значить хоч за 1 коп., але платити. Інше - порушення Закону, домисли або щось інше. Раніше було на платній або договірній основі, тади да, тоді і за гарні очі можна здавати в оренду. Ми пробували в однієї держ організації взяти в оренду 300 га, ми хочемо, вони лише за, а ніхера. В Законі на платній, значить на платній. А в видах діяльності цієї організації не передбачено здача в оренду за гроші, просто так, будь ласка. Як ми не бились не бились, а офіційно в оренду ми її не взяли. Юристи не пропустили.
А про власність в ОТГ чи селищних рад після масової роздачі 2-х гектарних, краще мовчіть. В нас перезаключення в 23 договорів і всі в холодному поту, як їх заключити) А ще сказати про оплату, тоді це буде кінець. Це буде далеко не 1 грн за га.
У нас оренда угідь закінчилася ще 2014 році і це в Луганській області. Так що про те, що вас жде, я знаю набагато краще, ніж ви думаєте :) проблеми починаються на рівні реєстрації громадської організації :)
 
Останнє редагування:

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Секретар у ОТГ, діловод у старостинському окрузі ( колишні сільські ради, які увійшли в ОТГ). Зарплати, як і обов'язки, дуже різні. Діловод старостинського округу отримує мінімалку.
Я ж вище писав, що працюю саме в ОТГ. Так що трішки орієнтуюсь, що, як і до чого.
Доречі, прості спеціалісти, діловод,землевпорядники - у таких працівників СТАВКИ на рівні 4000-5000 тисяч, все інше - доплати, премії, стаж. Але відверто скажу - якби важко не працювалося діловодам чи спеціалістам в ОТГ, це значно краще ніж роботягам з лопатою на морозі :) так що хай тримаються і не плачуть :)
 

Степанович 2

Снайпер
" Бо в нашій країні майже всі користувачі мисливських угіддь ховаються за ширмою "громадська організація", яка являється неприбутковою".

- ключові слова,чому так відбувається, що немає оплати оренди.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Чем дальше, тем больше хочется посмотреть в глаза тем 73% сограждан, которым, видимо, очень плохо жилось до весны 2019 года. Тогда надо было мозг включать.
Что касается темы, то подождите, это ещё землю сельхозназначения не распродали. Потом собственник земли будет решать, пускать на неё охотников или нет. И ответ как-то сам напрашивается…
Смешно и грустно..

//////
Законодавче підґрунтя для докорінної зміни системи влади та її територіальної основи на всіх рівнях почало формуватися у 2014 році.
//////

Так кому в глаза смотреть будем?
Может не 73-м %, а?
Может таки 54,7%?

Вот так бы прям всех вот прямо сейчас собрать и каждому, каждому прямо в глаза! До самого глазного дна!!!

//////
У квітні 2014 року Уряд схвалив основний концептуальний документ - Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Після цього був затверджений План заходів щодо її реалізації, які дали старт реформі.
/////////

////////
Уряд з 2014 року розпочав реформу в межах чинної Конституції.
//////////

//////
Відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів, в Україні сформовано 1469 територіальних громад, які покриватимуть усю територію країни.
////////

Так может всё-таки не 73 % в глаза нужно смотреть?
И даже может не 55 %?
А совсем-совсем другим процентам?
И вообще концептуально по другим выборам? Как минимум по данному вопросу..
Шо ж ты будешь делать...
Слава богу, в такое замечательное время живём, что мозг оказывается раньше надо было включать.
А сейчас уже, к счастью, не обязательно тумблером без толку щёлкать туда сюда.
 

Trigal

Снайпер
Смешно и грустно..

//////
Законодавче підґрунтя для докорінної зміни системи влади та її територіальної основи на всіх рівнях почало формуватися у 2014 році.
//////

Так кому в глаза смотреть будем?
Может не 73-м %, а?
Может таки 54,7%?

Вот так бы прям всех вот прямо сейчас собрать и каждому, каждому прямо в глаза! До самого глазного дна!!!

//////
У квітні 2014 року Уряд схвалив основний концептуальний документ - Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Після цього був затверджений План заходів щодо її реалізації, які дали старт реформі.
/////////

////////
Уряд з 2014 року розпочав реформу в межах чинної Конституції.
//////////

//////
Відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів, в Україні сформовано 1469 територіальних громад, які покриватимуть усю територію країни.
////////

Так может всё-таки не 73 % в глаза нужно смотреть?
И даже может не 55 %?
А совсем-совсем другим процентам?
И вообще концептуально по другим выборам? Как минимум по данному вопросу..
Шо ж ты будешь делать...
Слава богу, в такое замечательное время живём, что мозг оказывается раньше надо было включать.
А сейчас уже, к счастью, не обязательно тумблером без толку щёлкать туда сюда.
Землю продать тоже могли давным-давно, но тем не менее, хватало ума продлевать мараторий. Не надо всё списывать на «попередників» - ответственность всегда лежит на том, кто принял окончательное решение. Если бы хотели, то при наличии «монобільшості» в парламенте, могли и отменить всё «Законодавче підґрунтя».
О том, куда сейчас загоняют предпринимателей, я даже говорить не хочу.
Так что кому в глаза смотреть, рассказывать не стоит ;) У нас демократия, меньшинство вынуждено согласиться с мнением большинства. Просто «большинству» надо иметь смелость признать, что лоханулись. И сделать выводы на будущее…
Впрочем, судя по соцопросам, от тех 73% уже мало что осталось :)
 
Останнє редагування:
Зверху