ОТГ хоче відібрати мисливські угіддя в УТМР

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Брехня у мене навіть ніхто непитав дозволу чи можна полювати на моїй власності і іншех також маю на увазі моїх односельців.
Ваші паї в оренді? Хто обробляє? Якщо в оренді, то міг погодження надати орендар. А потім, згідно законодавства не має потреби, щоб зібрати погодження всіх ділянок без виключення. Набрали основну частину, а хто не надав погодження чи не згоден - будь ласка, городіться. Я не жартую, так і є.
 

CROC1

Новачок
Я обробляю сам і нікому в оренду не надаю і ненадаватему. Поле приблизно гектарів 100 і жодного власника ніхто не питав чи можна хоч я все розумію, всі ми люди і хочим полювати просто брехню нелюблю.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Мені власне байдуже, це якщо честно. За потреби можна з'ясувати, хто кому бреше, це не дуже складно. Але то ваш хлопіт.
Мене як мисливця взагалі сільгоспземлі цікавлять тільки як "тіло", "мясо" для реєстрації мисливської організації і аби набити необхідні площі. Полювання цікаве в лісах, неудобках (ярках, балках, що не підходять для сг виробництва) і посадках, які частково являються власністю лісників, але в основній масі державної та комунальної власності. Хоча помилково багато хто з власників землі вважає посадки "своєю" площею. Оці угіддя набагато цікавіші, ніж оранка. Менші площі, менше головоної болі, врешті решт менше платити. А те, що їздять по полях з озиминою браконьєри - то хай і у власників землі голова болить. Так честно?
Може не правий, це мої міркування, особливо коли поспілкуюсь з черговим власником...
 
А підскажіть, Сергій Васильович. Я отримав пай, оформив в приватну власність (пишу юридично не грамотно, по простому))), якась селищна рада (яка вже не існує), до цього надала мою землю в користування УТМР на 10 років, я проти цього, взагалі люблю тварин і т.п. або поки не заплатять. Далі - суд?
Це я змоделював ситуацію, яка вже на носі. Ви, як представник УТМР, що скажете?
Вітаю! Селищна рада не могла давати погодження на Ваш пай, вона могла надати погодження (теоретично, бо треба дивитись в кожному окремому випадку) лише на "свої" землі. Землі запасу, резервного фонду (балки, лісосмуги, сіножатні)...Ваш пай міг погодити землекористувач (той кому Ви віддали його в оренду).
Пи.си. Я не представник УТМР, і ним ніколи не був...Я такий же член товариства, як і Ви.
 
Останнє редагування:

Russ

Мисливець
Вітаю! Селищна рада не могла давати погодження на Ваш пай, вона могла надати погодження (теоретично, бо треба дивитись в кожному окремому випадку) лише на "свої" землі. Землі запасу, резервного фонду (балки, лісосмуги, сіножатні)...Ваш пай міг погодити землекористувач (той кому Ви віддали його в оренду).
Пи.си. Я не представник УТМР, і ним ніколи не був...Я такий же член товариства, як і Ви.
Дякую! Трохи не про те, вони, ще до того, як став пай мій, землю дали в користування. Вище вже розібрались.
П .С. Вибачаюсь, перепутав)
П.П.С. Це я не про свій пай.
 
Зверху