Обробка дерева зброї

Sanya603

Новачок
Доброго дня підкажіть чим можна і як ще обробити приклад і цівку щоб дерево було темного кольору, зараз оброблено датським маслом але хочеться темний колір???? Що порадите???
 

Вкладення

Нічого вже не вийде.
Ви датським маслом просякли деревину на 3-5 мм.
Воно вже полімеризувалось та закрило пори дерева.
Тепер всередину зайти не зможе ні фарба, ні морилкв.
З гарних новин - виглядає непогано та маєте чудове захисне покриття!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
в ацетон на 2-3 доби. з заміною кожної доби. потім морилка - спиртова Горіх разів від 5 до 10 - то шо вже сподобається. далі льняне масло доки вбиратиме, потім хоч просто поліровка хоч даніш-ойл
 

Sanya603

Новачок
Нічого вже не вийде.
Ви датським маслом просякли деревину на 3-5 мм.
Воно вже полімеризувалось та закрило пори дерева.
Тепер всередину зайти не зможе ні фарба, ні морилкв.
З гарних новин - виглядає непогано та маєте чудове захисне покриття!
Дякую
 
Вище порадили спробувати ацетон.
Не треба. Це дуже шкідливо для деревини.
Датська масло - це льняна олія з домішками для швидкого полімеризування. І я не впевнений, що ацетон зможе розчинити затверджену олію.
Якщо дуже кортить.
Візьміть шматочок горіха.
Посякніть його датським маслом. Саме так, як робили з ложею.
Витримайте кілька днів для полімеризації.
А потім на ньому експериментуйте з ацетоном!
Але навряд чи це спрацює!
 

barbos6

Слідопит
Вище порадили спробувати ацетон.
Не треба. Це дуже шкідливо для деревини.
Датська масло - це льняна олія з домішками для швидкого полімеризування. І я не впевнений, що ацетон зможе розчинити затверджену олію.
Якщо дуже кортить.
Візьміть шматочок горіха.
Посякніть його датським маслом. Саме так, як робили з ложею.
Витримайте кілька днів для полімеризації.
А потім на ньому експериментуйте з ацетоном!
Але навряд чи це спрацює!
Та немає в тому маслі ніякого масла! Туфта це все, лак це просто не смердить. Змиється губкою просоченою чи розчинниками чи ноготком жіночим.
 
Ви помиляєтесь.
Неодноразово використовував Danish Oil. Для просякнення руків'я ножів Opinel та Antonini Old bear.
Також для просякнення кухонних торцових дощок.
Поверхня деревини має тверду структуру.
Волога не проникає взагалі!
Можливо, ви не якісно просякли вашу ложу.
Для прикладу - ніж Опінель 8 випив мінімум 4 мл Данішу.
Дошка для кухні стала "золотою", враховуючи вартість Данішу.
Але тепер все служить як повинно - не боячись вологи.
В мережі повно відео, як потрібно правильно провести просякнення поверхні.
На цьому у мене все.
Робіть самі та як вважаєте за потрібне.
 

HOWA

Слідопит
Кроме Danish Oil есть еще весьма эффективное средство для финишной обработки - BALSIN stockoil (от BALLISTOL) - светлое, темно-коричневое, красно-коричневое. Можно смешивать между собой. Для первичной обработки - лняное масло (есть в худ. салонах или в аптеках), пропитывать горячим маслом. DSCN3681.JPG Цевьё ИЖ-27, "самопал", светлый орех, обработанное вышеуказанными средствами. 4-й год эксплуатации .
 
Останнє редагування:

Sanya603

Новачок
Кроме Danish Oil есть еще весьма эффективное средство для финишной обработки - BALSIN stockoil (от BALLISTOL) - светлое, темно-коричневое, красно-коричневое. Можно смешивать между собой. Для первичной обработки - лняное масло (есть в худ. салонах или в аптеках), пропитывать горячим маслом. Переглянути вкладення 595100 Цевьё ИЖ-27, "самопал", светлый орех, обработанное вышеуказанными средствами. 4-й год эксплуатации .
Тобто після даніш оіл можна ним обробити ???
 

Sanya603

Новачок
Кроме Danish Oil есть еще весьма эффективное средство для финишной обработки - BALSIN stockoil (от BALLISTOL) - светлое, темно-коричневое, красно-коричневое. Можно смешивать между собой. Для первичной обработки - лняное масло (есть в худ. салонах или в аптеках), пропитывать горячим маслом. Переглянути вкладення 595100 Цевьё ИЖ-27, "самопал", светлый орех, обработанное вышеуказанными средствами. 4-й год эксплуатации .
Можна детальніше як обробляти???
 

HOWA

Слідопит
Можно, но попросите Администраторов, Модераторов перенести тему из раздела "Моя трудоучасть" в соответствующий раздел.
 

Altay1972

Снайпер
Дело в том что Danish Oil есть тоже не только чистый, но и с различными оттенками, в том числе и орех...
 

Sanya603

Новачок

Altay1972

Снайпер
Не готов ответить однозначно, но если приобретете Даниш с темным оттенком, то думаю стоит попробовать покрыть несколько раз, он будет немного растворять предыдущий светлый и тонировать сверху в темный тон...
Но поскольку приклад имеет изначально разные тона древесины, то после обработки такая цветовая гамма не станет однородной, а сохранит некоторые различия...
 

Oleg 198325

Новачок
Не знаю чи збереглись фото,приклад був світлого кольору,я його відшліфував обробив морілкою і декілька разів проходив дат.маслом.На наступний сезон захотів більш червоного кольору,відшліфував,морілка,масло.Нічого не вимочував,все взялося чітко.Морілкі ложив слоя чотири
 

Dedushka

Снайпер
Кто подскажет, чем лучше обработать приклад: датским маслом или льняным? И как ведет себя датское масло при контакте с металлическими частями ружья? Льняное я знаю не желательно его попадание на метал, а датское?
 
Зверху