Обробка дерева

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

коли Вам принесуть фото з НЕТУ, покажіть ім, що є й такі фото. де щока є, але максимум заходить на 2/3 загальної ширини. думаю більшість погодиться.
 

ТАР

Снайпер

коли Вам принесуть фото з НЕТУ, покажіть ім, що є й такі фото. де щока є, але максимум заходить на 2/3 загальної ширини. думаю більшість погодиться.
Я согласен только всем крылья подавай и по больше!
 
Останнє редагування:

woodcarver

Мисливець
Доброго дня шановному товариству! Майструю не один рік і хочу висловити свою думку. Інколи береш заказ, людина озвучує, що вона хоче і як би ти не переконував її, що це не добре вона стоїть на своєму, в кінці каже, я плачу, роби так. Ось тут ти ремісник. Інша людина каже, ось порадьте як краще зробити, або зробіть на ваш розсуд, ось тут ти художник. Дане протиріччя завжди було,є і буде, особливо коли ремесло є основним заробітком. Разом з тим абсолютно згоден з NORD-10, що смаки треба виховувати І відносно полювання, і відносно зброї. З повагою.
 

ТАР

Снайпер
Доброго дня шановному товариству! Майструю не один рік і хочу висловити свою думку. Інколи береш заказ, людина озвучує, що вона хоче і як би ти не переконував її, що це не добре вона стоїть на своєму, в кінці каже, я плачу, роби так. Ось тут ти ремісник. Інша людина каже, ось порадьте як краще зробити, або зробіть на ваш розсуд, ось тут ти художник. Дане протиріччя завжди було,є і буде, особливо коли ремесло є основним заробітком. Разом з тим абсолютно згоден з NORD-10, що смаки треба виховувати І відносно полювання, і відносно зброї. З повагою.
Полностью с Вами согласен.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Тогда иди к Васе, Пете и т.д. или сам делай, для мастера - это имедж, если я увижу, что мастер сделал кому-то топорище вместо приклада, даже по желанию, бестолкового заказчика, то я у него никогда ничего не закажу.
И мастера которые полностью потакают своим клиентам в данной отрасли, не становятся профессионалами!
Все ИМХО!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
просто шкода рук майстра, часу, заготовки часто дуже непоганої, бо якийсь "туман сірий" захотів довбню, а на місці майстра мусиш годити.... якось на виворіт все це.
 

woodcarver

Мисливець
Шановний Optimum я відповім вам так. Роботу майстра буде видно все одно, навіть якщо форма буде чудернацька і не відповідатиме канонам, Ви впізнаєте ЇЇ по підгонці металу, насічці, шліфовці, обробці і т.п. Деколи антромометричні дані клієнта досить специфічні і те, що збоку виглядає не правильним, людині надзвичайно зручно. Зауважте, що майстер все одно працює для клієнта.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Роботу майстра буде видно все одно, навіть якщо форма буде чудернацька
Ну не будет мастер делать "чудовище", ну не будет делать и все, даже за очень большие деньги!, а те кто делают, те не мастера, помните, как в "Мастере и Маргарите"!
 

Oleghunt

Мисливець
Кожна робота не повинна виглядати вульгарно, любі антропометричні дані людини завжди можна привести до вимог класики та естетичного вигляду прикладу, тут завжди (або майже завжди) виникають протиріччя між замовником та Майстром, клас майстра ще й в умінні находити компрміс, довести своє бачення кінцевого вигляду та зручності прикладу, адже хороші та якісні роботи запамятовуються на довго , це як хороший результативний постріл !,щодо роботи для замовника- кожен вибирає свою дорогу, (всім треба годувати сімї )одні йдуть шляхом дешевих та не дуже якісних прикладів і вискочити за рахунок кількості, інші навпаки-мало але якісно та не дешево, особисто я вважаю що хороший та якісний приклад в який вложено часточку Майстра не має бути дешевим (напевне це не всім сподобається) ,ніяк не можу зрозуміти як може пластиковий приклад зроблений на термопласт-автоматі деколи коштувати в декілька разів дорожче ручної якісної роботи !(дивився на Ноva 1500, Енхель) ,на рахунок "клієнт завжди правий"- це як кому,(а якщо замовник просто ідіот з повними кишенями грошей?) одні йдуть на згоду заради грошей (клята криза в країні (або в душі)) особисто я таких замовників-ідіотів посилаю "на х---р"(до іншого "майстра") повинно бути почуття гідності, надіюсь що колись і в Україні звичайні Мисливці зможуть купувати хорошу та якісну Мисливську Зброю та аксесуари до неї не ставлячи під загрозу сімейний бюджет!!!:D:D:D З повагою.
 

woodcarver

Мисливець
Петер Хофер один з найдорожчих майстрів-штучників світу. Зверніть увагу на форму лож та розміщення щоки, я думаю, що він не профан своєї справи. Тепер на рахунок щоки, реально працює не 2\3 а 1\3, хоча як бачите Хофер так не вважає. Ще колись звернув увагу, що на багатьох його роботах немає насічки. Так, що як бачимо кому " чудовище", а кому краса і ідеал за скажені гроші. До речі останні тенденції в ложебудуванні направлені більше на форму ніж на практичність. Приємно чути і бачити різні думки щодо даної теми, значить ростем в культурному плані і слава Богу, що багатьох уже не влаштовує ржавий карамультук змотаний ізолентою під військовим бушлатом лише аби мясо було.
 

Вкладення

Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Петер Хофер один з найдорожчих майстрів-штучників світу. Зверніть увагу на форму лож та розміщення щоки, я думаю, що він не профан своєї справи. Тепер на рахунок щоки, реально працює не 2\3 а 1\3, хоча як бачите Хофер так не вважає. Ще колись звернув увагу, що на багатьох його роботах немає насічки. Так, що як бачимо кому " чудовище", а кому краса і ідеал за скажені гроші. До речі останні тенденції в ложебудуванні направлені більше на форму ніж на практичність. Приємно чути і бачити різні думки щодо даної теми, значить ростем в культурному плані і слава Богу, що багатьох уже не влаштовує ржавий карамультук змотаний ізолентою під військовим бушлатом лише аби мясо було.
Где-то проскакивала информация о том, что насечка на ружьях высокого разбора- уже прошлый век, моветон. Хотя лично мне такая тенденция не по душе.
 

karman

ветеран форуму
надійна команда
Петер Хофер один з найдорожчих майстрів-штучників світу. Зверніть увагу на форму лож та розміщення щоки, я думаю, що він не профан своєї справи. Тепер на рахунок щоки, реально працює не 2\3 а 1\3, хоча як бачите Хофер так не вважає. Ще колись звернув увагу, що на багатьох його роботах немає насічки. Так, що як бачимо кому " чудовище", а кому краса і ідеал за скажені гроші. До речі останні тенденції в ложебудуванні направлені більше на форму ніж на практичність. Приємно чути і бачити різні думки щодо даної теми, значить ростем в культурному плані і слава Богу, що багатьох уже не влаштовує ржавий карамультук змотаний ізолентою під військовим бушлатом лише аби мясо було.
Обратили внимание, линии щеки плавные, легкие и полностью отсутствует эффект нависания и громоздкость - это точно не "топорище", а работа мастера. Как то так.
 

karman

ветеран форуму
надійна команда
Хотя там и цена не 1200 грн. Тоже блин, как то так.
 

karman

ветеран форуму
надійна команда
Где-то проскакивала информация о том, что насечка на ружьях высокого разбора- уже прошлый век, моветон. Хотя лично мне такая тенденция не по душе.
А что дает насечка? Я понимаю если она выполнена высокохудожественно и является украшением дерева, а в варианте как на советских ружьях, туда только грязь набивается - сплошная антисанитария :). Как то так.
 

karman

ветеран форуму
надійна команда

коли Вам принесуть фото з НЕТУ, покажіть ім, що є й такі фото. де щока є, але максимум заходить на 2/3 загальної ширини. думаю більшість погодиться.
Даже здесь щека смотрится грубовато. У ИЖ-27, на мой взгляд, самое громоздкое цевье и нужно приложить массу усилий, чтоб на его фоне приклад выглядел громоздко. Да, может оно прикладистое, может удобное, но должно смотреться легче. Как то так.
 

ТАР

Снайпер
А что дает насечка? Я понимаю если она выполнена высокохудожественно и является украшением дерева, а в варианте как на советских ружьях, туда только грязь набивается - сплошная антисанитария :). Как то так.
вот моя)
 

Вкладення

север

ветеран форуму
надійна команда
А что дает насечка? Я понимаю если она выполнена высокохудожественно и является украшением дерева, а в варианте как на советских ружьях, туда только грязь набивается - сплошная антисанитария :). Как то так.
Если взять в спортзале гантель с рифленной накаткой и энное время позаниматься-это одно дело. А вот такого же веса другая гантель, с гладкой ручкой-это, как говорят в Одессе-две большие разницы. Она скользит, плывет и требует дополнительных усилий для удержания в правильном положении. Так и насечка в ружье, кроме художественного, эстетического удовольствия имеет еще и практическое значение, способствуя более ухватистому удержанию ружья, ИМХО. Да и просто приятно вскинуть ружье, ощущая, во многому благодаря именно насечке, монолитность комплекса стрелок/ружье. Насчет грязи- ухаживать за ружьем надо, вот и все. Во всяком случае насечка в моих ружьях грязью не забита.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
На многих прикладах ИЖ-18 насечка полностью отсутствует с завода- и что, они от этого стали лучше? Отнюдь...
 
Зверху