Обробка дерева

Oleghunt

Мисливець
Відповідаю всім хто цікавився в мене в п/п та по телефону на рахунок полімерного покриття прикладу (на основі епоксидної смоли) -смолу наношу на готовий приклад, попередньо підтонований якщо потрібно , хоча це на любителя ,без тонування мені особисто подобається краще, потім технічним феном прогріваю поверхню , трохи даю витримку, потім знову прогрів, поки вся смола не увійде в дерево, тут головне не переборщити з отверджувачем, щоб не получити "скляну " поверхню, коли смола затвердіє ,не вспівши увійти в дерево, адже нагріванням ми пришвидшуємо процес полімеризації в кілька разів, ну і не перегріти дерево, головне якнайглибше "загнати " смолу в дерево, коли все зробити правильно то поверхня повинна бути шовковисто-матова, без слідів смоли на поверхні , під руками повинно відчуватись "живе" дерево а не пластик, через добу протираю лляною олією(куди ж без неї) правда втягуєтья вона вже мало, Все- приклад готовий до "тяжких умов експлуатації ", поверхня тверда, не продавлюється нігтем ,не царапається гілками, не так боїться різного роду неприємних "коцок", можна також використовувати як весло:D! Зробив перший такий колись одному замовникові -задоволений був дуже, після того деколи використовую даний метод, взагалі то я не є першопрохідцем даної технології ,її активно використовують виробники ножів , у них вона називається стабілізацією , у кожного зі своїми ньюансами та методами!. Буду радий, якщо вдалось доступно пояснити сам процес (як роблю його я),можливо в когось інші думки, діліться своіми ! із задоволенням вислухаю!. P.S. Вибачайте що не відписав кожному хто писав в п/п або дзвонив, написав ТУТ як і обіцяв! З повагою до Всіх!!!
 

ТАР

Снайпер
Добрый день!Скажите пожалуйста сколько будет стоить приклад и цевье на Иж-27?
Добрый день. Ничего не могу Вам ответить по этому поводу так как моя деятельность в этой сфере приостановлена на неопределенный срок. С Уважением.
 

171286

Мисливець
Добрый день. Ничего не могу Вам ответить по этому поводу так как моя деятельность в этой сфере приостановлена на неопределенный срок. С Уважением.
Понятно.Желаю Вам скорейшего возвращения к деятельности!
 

стріла

Мисливець
Прошу поради. Зробили новий приклад і цивйо. Казали замочити у лляній олії на 2 доби, потім витягнути і дати що місяць вони сохли. Так можна чи ні?
 

Oleghunt

Мисливець
Можна ,але легше просто наносити губкою олію по мірі втягування, так кілька днів, для кращого проникнення можете прогрівати феном, потім на сушку, для пришвидшення сушки можна добавити в олію сиккатив (небагато)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
але легше просто наносити губкою олію по мірі втягування
Ладонь руки-самый лучший, ИМХО, вариант для нанесения масла на дерево любимого ружья.
Гладишь его и релаксируешь...:rolleyes:
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Мой знакомый старый оружейный Мастер, увы, уже покойный, вечная ему память, закладывал приклады и цевья в бочку с льняным маслом, где они и плавали. Может с неделю. По его словам, дерево впитывало в себя столько масла, сколько ему нужно: ни меньше, ни больше. Потом длительная сушка, в конце- на солнце, для лучшей полимеризации. А потом суконку ( лучше из армейской сссровской шинели-классное качество) в руки и натираешь приклад и цевье, долгими вечерами, до твердости и матового блеска полированной кости.
Каждый раз, перед новым сезоном ( и после дождя-снега!) наливаю масло в ладонь и прохожусь по дереву: и мне приятно, и ему очень полезно. И ружье вновь играет блеском! И пахнет!;):)
 
Останнє редагування:

han

Мисливець
Мой знакомый старый оружейный Мастер, увы, уже покойный, вечная ему память, закладывал приклады и цевья в бочку с льняным маслом, где они и плавали. Может с неделю. По его словам, дерево впитывало в себя столько масла, сколько ему нужно: ни меньше, ни больше
Вы про Олега Федоровича вспоминаете?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Вы про Олега Федоровича вспоминаете?
Да!
В его мастерской я провел немало времени.
Практически все мои ружья прошли через его руки, за что я ему благодарен по сей день.
Золотой был человек!
И подскажет, и поможет, и всегда выручит.
Дерево на моем ИЖ-54 его работа.
П.С. Заезжал к нему незадолго до его смерти, завез бутылочку хорошего коньяка.
А он меня уже даже не узнал тогда...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
жаль что мастерство свое никому не передал
а що зараз хтось горить переймати слюсарство або столярство, тим більше справу ложевщика, де можна готовий виріб запороти одним рухом??? зараз всім дай ружо з пластику та штампованим залізом, постріляв - викинув. через кілька років таких майстрів ставатиме все менше
 

woodcarver

Мисливець
Запороти з свого матеріалу, то ще півбіди. А з матеріалу замовника ! Деколи порозкручувати болти, проблема ще та, викрутки підігнати під шліци і т.п. Ціна майстерської роботи впала до мінімума з якого не проживеш. Як додатковий заробіток, ще може бути, але не більше. Багато майстрів покинули свою справу, а молоді за такі гроші працювати не будуть.
 

han

Мисливець
Я имел ввиду, что свое мастерство по наследству не передал, так сказать по фамильной династии.
зараз всім дай ружо з пластику та штампованим залізом, постріляв - викинув. через кілька років таких майстрів ставатиме все менше
Согласен с Вами на все 100%.................
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Запороти з свого матеріалу, то ще півбіди. А з матеріалу замовника ! Деколи порозкручувати болти, проблема ще та, викрутки підігнати під шліци і т.п. Ціна майстерської роботи впала до мінімума з якого не проживеш. Як додатковий заробіток, ще може бути, але не більше. Багато майстрів покинули свою справу, а молоді за такі гроші працювати не будуть.
Ну не знаю, не знаю! К еще одному Мастеру попасть, практически, нереально-очередь! С весны еще не рассосалась. Я лишь на октябрь записан!!!
 

Ohotnik47

Слідопит
[QUOTE="woodcarver, post: 923495, member: Ціна майстерської роботи впала до мінімума з якого не проживеш. Як додатковий заробіток, ще може бути, але не більше. Багато майстрів покинули свою справу, а молоді за такі гроші працювати не будуть.[/QUOTE]

Проблема ще в тому, що така діяльність не одобрюється законодавством, м'яко кажучи.:(
На жаль.
 
Зверху