Одностволки

Panters

Снайпер
В одно время загорелся пневматикой. Купил турка ( КРАЛ - 001 ). на газовой пружине. Поигрался стрельбой по мишени на даче и теперь лежит в чехле, пылью припадает)))). Бывает и забуду что и есть такая игрушка)))). Лучше-бы ИЖ18 купил-бы. Хоть изредка да на охоту брал-бы. ;)
Всі ми помиляємось, і потім думаєм нафіга воно треба,
я колись загорівся Сайгою 12, після першого полювання
подумав - от дурень, куди тепер його подіти, благо що продав,
дай боже здоров'я тому хто купив.
 

Panters

Снайпер
І що, не купили ? Чи воно не продається ?
Не продається (подарунок), якби й продавалось
то не взяв би, де ж на 24 кал. взяти боєприпаси
та комплектуючі, померлий калібр.
Та й на даний час маю тоз-34 та нещодавно
придбав н/а Франкі (+ ще маю карабін), думаю
вже пора зупинитись:), цього арсеналу більш ніж
достатньо на всі види полювань.
 

VS1975

Снайпер
Не продається (подарунок), якби й продавалось
то не взяв би, де ж на 24 кал. взяти боєприпаси
та комплектуючі, померлий калібр.
Та й на даний час маю тоз-34 та нещодавно
придбав н/а Франкі (+ ще маю карабін), думаю
вже пора зупинитись:), цього арсеналу більш ніж
достатньо на всі види полювань.
Я маю дві горизонталки ТОЗ - 63 та ІЖ - 58. Обидві у 16 калібрі. Але ІЖ - 5 :rolleyes:, та ще й у 24 калібрі, і 33 - го року ..... Купив би. А гільзи можна дістати, хоч небагато.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Але ІЖ - 5 :rolleyes:, та ще й у 24 калібрі, і 33 - го року ....
ИЖ-5, тех лет, даже внешне отличался, отдельными деталями, от послевоенных "дубовых" ИЖ-5. Чем? Элегантностью и душевностью, перешедших к нему от Айвер-Джонсонов. И даже формой курка. Не говоря уже о цевье. Доводилось держать в руках разные его модификации, есть, что сравнить. Чем то схоже сравнение с довоенной Б и послевоенной, для тех, кто в курсе, о чем я говорю.
 

Panters

Снайпер
Я маю дві горизонталки ТОЗ - 63 та ІЖ - 58. Обидві у 16 калібрі. Але ІЖ - 5 :rolleyes:, та ще й у 24 калібрі, і 33 - го року ..... Купив би. А гільзи можна дістати, хоч небагато.
Дозвольте запитати в чому для Вас ІЖ-5 :rolleyes:, мені було б
інтересно як з нього полетять кулі, ствол там кажись 780,
але по причині відсутності патронів не було як спробувати.
 

VS1975

Снайпер
Дозвольте запитати в чому для Вас ІЖ-5 :rolleyes:, мені було б
інтересно як з нього полетять кулі, ствол там кажись 780,
але по причині відсутності патронів не було як спробувати.
На Ваше питання відповів
Элегантностью и душевностью, перешедших к нему от Айвер-Джонсонов. И даже формой курка. Не говоря уже о цевье.
Давно хочу купити одностволку у малому калібрі, та все якось зірки не співпадають :D:D.
 

Panters

Снайпер
На Ваше питання відповів

Давно хочу купити одностволку у малому калібрі, та все якось зірки не співпадають :D:D.
Зрозуміло, сам маю таке приховане бажання:).
Але калібр мабуть 28, бо 24 дуже дефіцитний.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Це якби єдина причина (для мене) щоб мати таку зброю,
бо для дробу є більш підходящі варіанти, хоча.... кожному своє.
Вы спрашивали о бое пулей...
О дроби речи не было. Хотя, какой может быть бой из цилиндра с напором? Такой, как из-цилиндра с напором! Несмотря на длинный ствол (780-785 мм), который, увы, абсолютно не влияет на кучность в сторону ее укучнения:). Зато дает возможность, в этом ружье, максимально раскрыть все достоинства дымного пороха!
 

Panters

Снайпер
Вы спрашивали о бое пулей...
О дроби речи не было. Хотя, какой может быть бой из цилиндра с напором? Такой, как из-цилиндра с напором! Несмотря на длинный ствол (780-785 мм), который, увы, абсолютно не влияет на кучность в сторону ее укучнения:). Зато дает возможность, в этом ружье, максимально раскрыть все достоинства дымного пороха!
Про дріб то я так, про себе.
 

Dedushka

Снайпер
Вы спрашивали о бое пулей...
О дроби речи не было. Хотя, какой может быть бой из цилиндра с напором? Такой, как из-цилиндра с напором! Несмотря на длинный ствол (780-785 мм), который, увы, абсолютно не влияет на кучность в сторону ее укучнения:). Зато дает возможность, в этом ружье, максимально раскрыть все достоинства дымного пороха!
Поэтому и более ценятся ружья ИЖ18 из за чекового сужения. ;)
 

Dedushka

Снайпер
Каждое ружье имеет свои + и -, недостатки и преимущества.
Мне, например, в ИЖ-5 нравилось "отрывное" цевье...;)
Вы правы. Кому что нравится. Из одностволок , я в восторге от ИЖ-18. ( бескурковое, чековое сужение, легкое, надежное в эксплуатации). ИЖ-17 которое было не очень нравилось. У каждого свой интерес к ружьям. Так как и с П/А. Многие ими очень довольны. А мне подавай двухстволку. :):)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Вы правы. Кому что нравится. Из одностволок , я в восторге от ИЖ-18. ( бескурковое, чековое сужение, легкое, надежное в эксплуатации). ИЖ-17 которое было не очень нравилось. У каждого свой интерес к ружьям. Так как и с П/А. Многие ими очень довольны. А мне подавай двухстволку. :):)
Из внешнекурковых мне, эстетически, нравится ИЖ-5. После него ЗК, ИЖК и ИЖ-17 "не то пальто". Хотя, вот этого бы "зверя" с удовольствием покрутил бы в руках. Нет, пожалуй бы, даже оставил себе. Да, уж суперредкий он:
мк.jpg
 

SEM 77

Новачок
Алекалібрмабуть 28, бо 24 дуже дефіцитний. Доброго дня.Якщо не помиляюсь ,ТАХО виготовляє патрони 24 калібру
 

SEM 77

Новачок
QUOTE="север, post: 1032494, member: 5254"]В прошлом?[/QUOTE]Думаю що ні.В каталозі магазину Хантер виставлені зараз.
 
Зверху