Олень 32 кал.

Статус
Закрита.

tyrist 1945

Тигр
Прошу дати грошову оцінку цієї рушниці. Реєстрація Коломия. Рушниця моя. Є чи то сип крупна, чи мілкі раковини:). Труби рівні, куля на 50 метрів приходить майже в одну точку з двох стволів. З парадокса бій добрий на далекі дистанції 90- 100 м. Тримається купи, шату нема. Прогари на фото:rolleyes:
 

Вкладення

валентин 65

Мисливець
Я с подобного аппарата стрелял. Товарищ правда потратил на пристрелку времени, пока не сделал свою пулелейку. До 100-120м задачи решаются. А дальше- это уже другая ниша. И энергетики хватает с головой. Правда, стрелять-то надо уметь. Удачной продажи. С ув.
 

Тарас_Когут

Мисливець
Важко її оцінити, тому що мабуть в нас з таким калібром мало хто полює. І агрегат рідкісний відповідно. Навіть не знаю що сказати Вам. Думаю грошей багато не виручити за неї.
 

стасооныч

Мисливець
за рідкість думаю 450 у.е. можна дати
 

север

ветеран форуму
надійна команда
за рідкість думаю 450 у.е. можна дати
Вы очень большой оптимист, ИМХО.
Редкость-одна из важных, но лишь составляющих, ценоообразования ружья.
О боевых характеристиках этого оружия ( в хорошем состоянии, конечно) деликатно промолчу- в интернете полно отзывов о его практическом применении на охоте, со слов владельцев.
В условиях Украины, в свое время ( в период СССР) применялось при промотстреле лосей.
ИМХО, одна из "легенд" СССР. Но - не более.
 
Останнє редагування:

валентин 65

Мисливець
Я уже говорил- о товарище, который берет на охоту "одностволку". Просто до этого надо ,увы, расти. А за эклюзив, уважаемые, минимум 100% --- другой такой не будет. С ув.
 

стасооныч

Мисливець
Вы очень большой оптимист, ИМХО.
Редкость-одна из важных, но лишь составляющих, ценоообразования ружья.
О боевых характеристиках этого оружия ( в хорошем состоянии, конечно) деликатно промолчу- в интернете полно отзывов о его практическом применении на охоте, со слов владельцев.
В условиях Украины, в свое время ( в период СССР) применялось при промотстреле лосей.
ИМХО, одна из "легенд" СССР. Но - не более.
нє ну а шо!
ця зброя на любітєля..я наприклад за свій убитий тоз 34-28 віддав 300 при курсі 8
 

стасооныч

Мисливець

_brodyaga

Мисливець
за рідкість думаю 450 у.е. можна дати
3 роки тому майже за таку ж суму купляв трохи в кращому стані, легкий сипок в парадоксі, гладкий чистий, лоб чистий, правда була тріщина на прикладі.
Вище виложену думаю за 200 заберуть точно, стартувати можна з 300.
 
Останнє редагування:

валентин 65

Мисливець
Хреновая одностволка у нас-3500-4000,нелегал-плюс штука. Не надо спешить. Залежи кончаются. Как говорят-"всех много,а всего-мало и........... Любитель всегда появится. С ув.
 

Володимир0504

Слідопит
Думаю, треба "реставрувати" і виставити на продаж вже відновлену рушницю. А ціна буде рушниця+матеріали+робота, кожен майстер в праві оцінювати свою роботу самостійно.
 

NickTN

Мисливець
Далекувато(((, можна було би домовитися та відреставрувати, а з приводу відновлення тільки собі потім залишати, на форумі декілька екземплярів вже довго «висять», то краще таку продати, а людина хай «грається», з Пов.
 
Статус
Закрита.
Зверху