Оптика для нарезного оружия.

Gogi

Мисливець

bomba42165

Мисливець
В моем понимании недорогая,это фабричный Китай.из того что пробовал могу порекомендовать Vector optiks,Visionking,Marcool.первая и вторая у меня настрела до 600выстрелов 223,сейчас стоят у товарищей на 308,как раз после комплектной оптики с карабина,вопросов нет все четко,третий уже настрелял под сотню полет нормальный.
Хотя наверное что то рекомендовать дело очень скользкое,тут и бюджет и цели,ну и восприятие того что стоит у вас на карабине.
 

huntumy

Зброяр
Бажаю добра всім любителям зброї і аксесуарів для неї!!!
Хочу показати свої прекраси...
Переглянути вкладення 669182 Переглянути вкладення 669183 Переглянути вкладення 669186
Користуюся цим прицілом три сезони,дуже якісна,чітка і світла оптика.Одине задоволення від полювання з ним,були гарні трофеї.
Але в кінці цього сезону,після досадного промаху в чистому лісі,де не міг зловити поміж дерев бігучого звіра,дойшов до висновку,що потрібно і каліматор (на швидкозємі),з якого на багато краще ловити ціль,поміж дерев,переконався на власному досвіді.Nikona планую на більш відкриті місцевості,швидкозєми дозволяють міняти ОП після кожного загону.
Доокомплекував свого BRAWNINGA хорошим каліматором... Переглянути вкладення 669188 Переглянути вкладення 669189 Переглянути вкладення 669190
Залишилося тільки пристріляти...
Це щось між коліматором і оптикою загонником.
Всю суть коліматора покаже тільки відкритий коліматор. Закриті вже міняли на відкриті. Дуже не зручно в гущавині, лісі з близька.
 
Зверху