Оружейная комната

Александр1390

Мисливець
Доброго дня! Може хто зтикався з таким питанням як оружейная комната? В мене іде будівництво будинку! І я хочу зробити в гаражі таку кімнату! Гараж примикаеться до будинку! Чи е якісь норми будівництва? І чи це взагалі можливо використовувати кімнату замість сейфу? Дякую за допомогу!
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Вообще в приказе так:

12.12. Зброя, бойові припаси до неї, основні частини зброї, пристрої та патрони до них, що належать громадянам, мають зберігатися в металевих ящиках, сейфах, спеціально виготовлених для зберігання зброї, за місцем їх постійного проживання або в місцях тимчасового перебування власників (дачних будинках тощо), про що повідомляються органи поліції. При цьому зброя, пристрої мають бути в розрядженому стані.

Т.е. ни слова об оружейных комнатах нет. Но сделать думаю можно, вряд ли разрешитель или участковый будут против лучшей сохранности оружия.
Требований и норм соответственно никаких нет, но думаю что логично сделать глухие капитальные стены и дэбэлую стальную дверь.
И кстати, наличие оружейной комнаты не освобождает от хранения оружия в сейфах.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Кстати, ещё можете позаимствовать что-то из норм и требований к хранению ведомственного оружия:

11.5. Відомча зброя, бойові припаси до неї, пристрої та зазначені патрони зберігаються в спеціально обладнаному сховищі, яке повинно відповідати таким вимогам:

бути ізольованим від інших підсобних приміщень, мати капітальні стіни, міцні перекриття на стелі та підлозі. Внутрішні стіни (перегородки) повинні бути еквівалентні за міцністю спарованим гіпсобетонним панелям завтовшки 80 мм кожна з прокладеними між ними сталевими ґратами або цегляній стінці завтовшки не менше 120 мм, армовані сталевою сіткою. У раніше побудованих спорудах допускаються перегородки із дощок, зміцнених сталевими ґратами;

мати двоє дверей з міцними і надійними замками, при цьому зовнішні - дощані однопільні товщиною не менше 40 мм, оббиті з двох боків оцинкованим покрівельним залізом із загином країв листа на торець дверей, або металеві; внутрішні - ґратчасті залізні. Зовнішні двері повинні зачинятися на два внутрішні замки і опечатуватися або опломбовуватися. Внутрішні ґратчасті двері зачиняються на внутрішній або навісний замок, обрамлення дверних прорізів кімнати для зберігання зброї виготовляється із залізного профілю. У раніше побудованих спорудах допускаються дерев'яні двері, коробки, зміцнені залізним кутом розміром 30 х 40 мм, завтовшки не менше 5 мм, прикріплені до стіни не менше ніж десятьма штирями зі сталевої арматури діаметром 10-12 мм і завдовжки не менше 120-150 мм;

мати на віконних прорізах зсередини приміщення або між рамами сталеві ґрати. У приміщеннях, розташованих на першому поверсі, віконні прорізи обладнуються внутрішніми залізними або дерев'яними, оббитими з двох боків оцинкованою сталлю, віконницями. Кінці прутів ґрат у віконних прорізах забиваються в стіну на глибину не менше 30 мм і заливаються бетонним розчином. Віконниці повинні замикатися на навісні замки;

ґрати, які встановлюються у дверні, віконні прорізи, для зміцнення стін (перегородок) виконуються з сталевого прута діаметром не менше 15 мм. Кожне перехрестя прута зварюється, утворюючи вічка не більше 150 х 150 мм;

бути обладнаними у два і більше рубежі охоронно-пожежною сигналізацією, виконаною прихованою проводкою до щитка електроживлення, з установленням датчиків на вікнах, дверях, люках, стінах, стелі, підлозі, що спрацьовує на відчинення або злом сейфів, шаф, де зберігаються зброя і бойові припаси, а також на появу людини всередині приміщення. Ці приміщення мають бути передані під охорону поліції охорони у встановленому порядку, з підключенням сигналізації на пульт централізованого нагляду. Допускається прокладання шлейфів охоронної сигналізації в трубах тільки всередині приміщення по залізобетонних і бетонних будівельних конструкціях;

мати протипожежні засоби та опис майна, в який заносяться дані про кількість шаф, сейфів, металевих ящиків із зазначенням їх номерів і якою печаткою опечатуються. У разі наявності вентиляційних вікон, люків на них повинні встановлюватися залізні ґрати з вічками розміром не більше 100 х 100 мм, які виключають можливість проникнення через ці системи. Створи в стінах, призначені для прокладання інженерних мереж, повинні мати діаметр не більше 200 мм.

Кроме, естественно, всяких бредней про пломбы, печатки, опись, прокладку проводки, пожарно-охранную сигнализацию, двое дверей и прочего. Хотя по желанию можно..
И лучше всё без окон имхо, хотя опять же можно, но тогда лучше сделать с решетками и прочим, как требуется для ведомственного иначе 100% приколупаются.
Хотя опять же доля разумного в этих требованиях есть.. и если финансы, возможности и желание, то почему бы и нет. Ведь чем лучше защищено, тем лучше.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Доброго дня! Може хто зтикався з таким питанням як оружейная комната? В мене іде будівництво будинку! І я хочу зробити в гаражі таку кімнату! Гараж примикаеться до будинку! Чи е якісь норми будівництва? І чи це взагалі можливо використовувати кімнату замість сейфу? Дякую за допомогу!
Нав1ть для службової, відомчої зброї, для якої вимагають створити спеціальну кімнату (сховище), в останній для конкретного зберігання зброї вимагають ще й металеві ящики, шафі (сейфи)!
 

Александр1390

Мисливець
Я планую відвідати дозвільну на днях! Думаю запитати в них що вони про це скажуть! Просто в мене сейф не маленький а вже в його все не влазить))) от і задумався про будівництво такої кімнати!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я планую відвідати дозвільну на днях! Думаю запитати в них що вони про це скажуть! Просто в мене сейф не маленький а вже в його все не влазить))) от і задумався про будівництво такої кімнати!
Це Ваше право, і завжди краще спитати.
Але можете повірити, що навіть у кімнаті будуть вимагати металеві ящики. Але безумовно, залежно від розміру кімнати, там можна розмістити декілька металевих ящиків, сейфів чи одну дуже велику металеву шафу!
 

Vadim1721vadim

Снайпер
А кто подскажет сигнализацию ставить при каком количестве стволов нужно.
 

Мишко К36

Слідопит
Доброго Здоров'я.
Як на мою думку,є можливість - будуйте,муруйте. В моєму розумінні зброярка це кімната куди зайшов,а там усі твої цацки від "А" до "Я" .
Звісно, вся зброя,припаси, в спорядження в шавах.
Це в моєму розумінні.
Я собі, наприклад,намітив добудувати мисливську кімнату, (з шавфами ,сейфами ,і т. д ).є куди будуватм,правда другим поверхом,але всеж...
Зате пішов,"занурився",нікому не заважає,не пахне мастило,клацання затвору.
П.С. Дасть Бог Здоров'я тестю,в цьому році займусь добудовою.
Поради давати не благородна справа,але всеж, у Вас є можливість будуйте.
Життя одне,і те коротке.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
А кто подскажет сигнализацию ставить при каком количестве стволов нужно.
Можно даже свое жилье оборудовать сигнализацией и даже подключить на пульт охраны, само собой согласно действующих тарифов. Т.е. ответ - когда хочется, тогда и нужно :)
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму

Александр1390

Мисливець
А за те що в домі е запах масла і речовин для чистки то це факт!!! от і хочу все винести в окрему кімнату! Я вичитав що стіни і підлога мае бути армованою і обовязково двое дверей! От і все що знайшов! Розмір планую робити 3000*3500см. На мій вік хватить! А всередині можна виварити металевого шкфа на стіні!
 

TRUST ME

Мисливець
А за те що в домі е запах масла і речовин для чистки то це факт!!! от і хочу все винести в окрему кімнату! Я вичитав що стіни і підлога мае бути армованою і обовязково двое дверей! От і все що знайшов! Розмір планую робити 3000*3500см. На мій вік хватить! А всередині можна виварити металевого шкфа на стіні!
Ви робите все правильно. Постом вище, PirotechniK навів витяг по обладнанню приміщення. Зробіть, як вказано і бажано зробити фотографії під час будівництва щоби довести відповідність.
Сейфи стосуються лише мисливців.
До нових порядків, ружейні кімнати робили колекціонери і власники великої кількості зброї. Мій знайомий під ружейну кімнату віддав кладовку і всі перевірки проходили на ура.
Головне щоби там зберігалася лише зброя, а порох, патрони і т.д. в сейфах. Якщо будете зберігати домашні речі, то виникнуть питання. Все в межах законодавства.
 

oms

Слідопит
Розмір планую робити 3000*3500см. На мій вік хватить!
Вы с размерами ничего не напутали?
Если все правильно, то хватит не только на Ваш век. Этого хватит на целый батальон! А технику для батальона (танки, БТРы всякие и т.д.) в гараже можно будет разместить... :D
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Вы с размерами ничего не напутали?
Если все правильно, то хватит не только на Ваш век. Этого хватит на целый батальон! А технику для батальона (танки, БТРы всякие и т.д.) в гараже можно будет разместить... :D
Чего..нормальный такой размер.
А если ещё и в высоту 3500 см, то можно не только девятиэтажку спрятать внутри, а и такую себе МБР :D
 

Корнилов

Снайпер
А за те що в домі е запах масла і речовин для чистки то це факт!!! от і хочу все винести в окрему кімнату! Я вичитав що стіни і підлога мае бути армованою і обовязково двое дверей! От і все що знайшов! Розмір планую робити 3000*3500см. На мій вік хватить! А всередині можна виварити металевого шкфа на стіні!
А Вы хотите в этой оружейной комнате и дом с баней построить?:D:D:D
 
  • Like
Reactions: oms

Monya

S-Moderator
Команда форуму
У меня тоже предусмотрена такая комната,причем с самого начала проектирования и строительства дома.Планирую оружие в этой комнате все равно хранить в сейфе,а все остальное будет антураж ,который соответствует таким комнатам .
Когда все закончу обязательно покажу результат.
 

oms

Слідопит
А Вы хотите в этой оружейной комнате и дом с баней построить?:D:D:D
Вы невнимательно читали... Комната - в гараже, который примыкает к дому. И гараж, и дом в такой ситуации должны быть повнушительнее этой "комнаты"... В "домике" как раз можно будет разместить личный состав батальона. Блин, строительство ведется очень недетское... :D
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Да,по поводу сигнализации сейфа,или квартиры,если у Вас больше трех единиц...Это постановление давно отменили.Хотя у меня в то время когда было около 10 единиц,охрана квартиры была,а отдельно сейфа и не требовали.
 
Зверху