Осінній трофей

Hovarf

Слідопит
Минулої неділі приймав участь в облавному полюванні на кабана. День видався просто чудовий - сонячний і тихий, справжня золота осінь. Першою нагінкою беремо невеличкий перелісок, оточений з усіх боків закинутими сільгоспугіддями, - трави і бур'яни вище пояса. Лисиця вийшла прямо на мій номер. Почув її здалеку, бо вітру не було, а сухе листя під лапами голосно шурхотіло. Звір кілька разів зупинявся і оглядався в сторону нагінки. Це дало можливість перезарядити кулю "нулівкою". І ось - постріл, трофей взятий на місці. Ним виявився молодий лисок. Фото на згадку і полювання продовжується. Правда в цей день кабанів ми так і не побачили, але залишилось велике задоволення від чудового осіннього дня, запаху опалого листя, від спілкування з друзями біля мисливського багаття.
 

Вкладення

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

север

ветеран форуму
надійна команда
Минулої неділі приймав участь в облавному полюванні на кабана. День видався просто чудовий - сонячний і тихий, справжня золота осінь. Першою нагінкою беремо невеличкий перелісок, оточений з усіх боків закинутими сільгоспугіддями, - трави і бур'яни вище пояса. Лисиця вийшла прямо на мій номер. Почув її здалеку, бо вітру не було, а сухе листя під лапами голосно шурхотіло. Звір кілька разів зупинявся і оглядався в сторону нагінки. Це дало можливість перезарядити кулю "нулівкою". І ось - постріл, трофей взятий на місці. Ним виявився молодий лисок. Фото на згадку і полювання продовжується. Правда в цей день кабанів ми так і не побачили, але залишилось велике задоволення від чудового осіннього дня, запаху опалого листя, від спілкування з друзями біля мисливського багаття.
С ИЖК- на кабана?:cool:
 

Hovarf

Слідопит
Так, з ИЖК (16 кал. 1959 року випуску, циліндр з напором) на кабана. Не можу зрозуміти, що Вас так здивувало. Дана модель в переважній більшості має хороший бій кулею, моя рушниця не є виключенням.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А если осечка или промах - конец охоте? Шанс, очень часто, бывает лишь один...Это же не с вышки-не спеша прицелился-щелк, как на бойне. Еще и перезарядится всегда успеешь... А тут-динамика, лес, волнение, опасность в конце-концов...Ах, да-еще и ответственность перед коллективом!
 

Pavel1988

Снайпер
А если осечка или промах - конец охоте? Шанс, очень часто, бывает лишь один...Это же не с вышки-не спеша прицелился-щелк, как на бойне. Еще и перезарядится всегда успеешь... А тут-динамика, лес, волнение, опасность в конце-концов...Ах, да-еще и ответственность перед коллективом!
Перезарядити і тут завжди встигнеш, от тільки чи буде можливість другого пострілу це вже питання. Колись починав полювати з ІЖК так деколи перезаряджав та робив другий постріл швидше чим мисливці другий з двухстволки. На рахунок відповідальності та небезпеки з Вами згідний повністю!
 

Pavel1988

Снайпер

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
хлопці, людина ходить з чим звикла, та до чого пристрілялась. минулого року на закритті на копито я з ІЖ-27 промазав по кабану, точніше встиг вистрелити 1 раз кулею полева-6 прямісінько в ясен, діаметром 6-8 см, перед кабанчиком, другий постріл не робив - кабанчик втік у кущі. якщо він стрілець кращий за мене - то 1стволки в цьому випадку би вистачило з головою. а ходити з 2,5 кг на з 3,4 кг по лісу одне задоволення.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
хлопці, людина ходить з чим звикла, та до чого пристрілялась. минулого року на закритті на копито я з ІЖ-27 промазав по кабану, точніше встиг вистрелити 1 раз кулею полева-6 прямісінько в ясен, діаметром 6-8 см, перед кабанчиком, другий постріл не робив - кабанчик втік у кущі. якщо він стрілець кращий за мене - то 1стволки в цьому випадку би вистачило з головою. а ходити з 2,5 кг на з 3,4 кг по лісу одне задоволення.
А по мне - лишних патронов не бывает, бывают запасные... Кабан-это не заяц...
 

Hovarf

Слідопит
А по мне - лишних патронов не бывает, бывают запасные... Кабан-это не заяц...
Якщо я Вас правильно зрозумів, то в Вашому розумінні найкраща зброя на кабана - ЕМЦЕШКА- автомат, тільки з магазином не на 4 патрона, а з автоматним рожком штук так на 30 - ть хоча б і з підствольним гранатометом.
 

Hovarf

Слідопит
А по мне - лишних патронов не бывает, бывают запасные...
Якщо я правильно зрозумів, то для Вас найкраща зброя на кабана ЕМЦЕШКА - автомат, але з магазином не на 4 патрона, а з автоматним рожком, патронів на тридцять хоча б, і з підствольним гранатометом, на всякий випадок.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Якщо я правильно зрозумів, то для Вас найкраща зброя на кабана ЕМЦЕШКА - автомат, але з магазином не на 4 патрона, а з автоматним рожком, патронів на тридцять хоча б, і з підствольним гранатометом, на всякий випадок.
Но и отнюдь не одностволка. Хоть и ИЖК с цилиндром с напором
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Якщо я правильно зрозумів, то для Вас найкраща зброя на кабана ЕМЦЕШКА - автомат, але з магазином не на 4 патрона, а з автоматним рожком, патронів на тридцять хоча б, і з підствольним гранатометом, на всякий випадок.
Почему бы и нет?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
якось я на полюванні завів мову про П/А і один з найстарших мисливців в колективі мені сказав:
"положено 2, значить 2"
Если уж быть точным, то 3? Один в патроннике+2 в магазине? Старшие охотники, наверное, все же придерживаются правил охоты, но много ли молодых владельцев п/а их соблюдают? Понимаю, что вопрос чисто риторический, но побывав однажды на открытии охоты на р.Днепр, в пределах Черниговской области, на границе с Белоруссией и выслушав беспрерывную канонаду с 5.00 до 10.30 со всех калибров, в т.ч. очередями по 5-6-8 патронов, невольно задумался, как далеко еще нам всем до Европы, в которую так стремятся наши правители. Все кивают друг на друга, но никто не хочет понять, что начинать надо, в первую очередь, с себя. Кому мы такие там нужны?!
А о своих критериях выбора гладкоствольного оружия на кабана я уже высказался: безопасность, ответственность, страховка. Одностволка, ИМХО, этим критериям не отвечает.
 
Зверху