Открыта и закрыта планкы.

Bessarab

Новачок
Сергийко, попробуй вскидывая ружьё сразу смотреть на мушку т.е. целится не по планке, а по мушке! Мне с Бенелли помогло! Мне даже лучше стрелять по летящей птице с открытой планки, обзор лучше что ли?!o_O
 

Сергийко

Слідопит
Сергийко, попробуй вскидывая ружьё сразу смотреть на мушку т.е. целится не по планке, а по мушке! Мне с Бенелли помогло! Мне даже лучше стрелять по летящей птице с открытой планки, обзор лучше что ли?!o_O
Я смотрю на цель, подвожу мушку на цель,а планка уже выставлена закрытой,домашней заготовкой по мушке изменением угла приклада Это в полях,а на болотах по утке использую колиматор или если без него,то перекручиваю угол приклада.С каликом-приклад вверх,соотв.ствол ниже линии ; без калика ,по мушке,приклад вниз,соотв.ствол поднимается на линию прицеливания по планке.
Открытой планкой с наведением мушки на цель не стреляю,стреляю закрытой выше цели.Было такое,что не перекрутил приклад и стрелял открытой планкой,так уж вложилось ружье-результат с 15метров промах.Пока больше не экспериментирую,да и стрельба с каликом приучает исключительно к стрельбе по марке,а без калика привычно ищешь марку(оптоволоконную мушку).
 

Ромка

Новачок
Вітаю шановне товариство.Поділітся хто як себе переналаштував цілитись з відкритою планкою після того як користувались при естрільби закритою планками.Чому питаю тому,що після переходу з тож34 на нео12 виходить дріб лягае нижче.Можливо хтось щось придумав щоб і на далі цілитись з закритою планкою.Дякую.З павагою.
Хочу розповісти про власний досвід з даного питання. Колись загубилася у мене мушка на МР-153, і я купив оптоволоконну, в надії, що вона більша і краще її буде видно, щоб цілитися. Але сталося не так як гадалося, почав взагалі не влучати в ціль. Вистреливши у пластикову пляшку, яка плавала на воді, побачив, що осип дробу лягла перед пляшкою, тобто рушниця почала низити. Здогадався, що мушка велика, а цілюся я так як і завжди (із закритою планкою), тобто ствол опускається нижче. Я замінив цю оптоволоконну мушку на звичайну (із тоз-54) і все стало на свої місця. У цьому році придбав п/а Франкі Аффініті. Після випробування помітив таку ж проблему (воно низить якщо цілитися із закритою планкою). Поміняв мушку на звичайну латунну (маленьку), змінив проставку у прикладі трохи відвівши його вправо та опустивши вниз, і стало все ГУД.
 

TRUST ME

Мисливець
Вітаю шановне товариство.Поділітся хто як себе переналаштував цілитись з відкритою планкою після того як користувались при естрільби закритою планками.Чому питаю тому,що після переходу з тож34 на нео12 виходить дріб лягае нижче.Можливо хтось щось придумав щоб і на далі цілитись з закритою планкою.Дякую.З павагою.
Відкрита чи закрита планка - це чисто психологічний фактор. Мушка завжди повинна накривати (закривати) ціль.
 

ATIS

Снайпер
А если не пользуешься мушкой? :)
Також мушку ніколи не бачу. Купивши аффініті побачив що низить, опустив проставкою приклад, мушку не трогав. Все туди бити як треба, при стрільбі відкрита чи закрита планка небачу.
 

TRUST ME

Мисливець
А если не пользуешься мушкой? :)
В такому випадку, зріз планки підводиться під ціль. Мушка в глакостволі відіграє роль фіксації траекторії і ні в якому разу не вицілювання. Любе вицілювання це промах і втрата часу.
 
Останнє редагування:

babur

Слідопит
А если не пользуешься мушкой? :)
Я не пользуюсь мушкой при стрельбе по движущейся мишени,а стреляю по планке.Пробовал стрелять с открытой планкой,что то не получается,привычка.Мне мушка нужна только тогда когда я стреляю по сидячей цели.например выбежал лисовин из леска на дорогу и крутит головой,определяет откуда надо ждать опасности,а он уже на мушке.
 

мунька

Мисливець
Вітаю шановне товариство.Поділітся хто як себе переналаштував цілитись з відкритою планкою після того як користувались при естрільби закритою планками.Чому питаю тому,що після переходу з тож34 на нео12 виходить дріб лягае нижче.Можливо хтось щось придумав щоб і на далі цілитись з закритою планкою.Дякую.З павагою.
мені після 34-тоза,стріляти з зімсона з відкритою планкою ну просто пісня...вскинув і бьеш і не вицілюєш.на охоті воно ж як,пока вицілиш ту мушку,а це швиденько підвів практично на стволи і вистрілив,рахую що з відкритою планкою на вскид і на зорьках стріляти удобніше,моя така думка....
 

василь довжик

Слідопит
мені після 34-тоза,стріляти з зімсона з відкритою планкою ну просто пісня...вскинув і бьеш і не вицілюєш.на охоті воно ж як,пока вицілиш ту мушку,а це швиденько підвів практично на стволи і вистрілив,рахую що з відкритою планкою на вскид і на зорьках стріляти удобніше,моя така думка....
І з двома откритими очима?Теж себе хочу перенастроіти і мушку тоді можна взагалі викрутити.Пока пребував з откритими очима якось двоіться.
 

мунька

Мисливець
І з двома откритими очима?Теж себе хочу перенастроіти і мушку тоді можна взагалі викрутити.Пока пребував з откритими очима якось двоіться.
ну око я прижмурюю,ше не практикував з відкритими очима скажу чесно,но стріляв з різних рушниць то бачу що з наших рушниць такбимовити треба брати під низ коли стріляєш з відкритою планкою,все це діло привички правда.....
 
Зверху