Открытие на пушного зверя2018/19

Ходили на полювання я, і 70-ти літній Микала Васильович. Рано зустрільсь і вирішуєм куди іти, він каже он за селом поле з рільою от туда і підем, взяли ми 2 поля-нічого! дивалюсь Васильович підтомився я і кажу поїхоли краще по траві походим. Переїжаємо і буквалино проходим 300м. і косий встає і я його мазаю. ідем далі і чую бах-бах і заєць від Васильовича побіг цілий. Пропоную перекусити він каже он дерево росте в матрах 200 там і перекусим. Ідем і тут з підніг шур- я відпускаю метрів 25 бах і заєць мій. беру його в руки і іду до черешні до якої метрів 70 і тут в метрах 40 тільки вуха мельк я кидаю зайця і на вскидку бах бах підходю є і 2-гий косий. пообідали тай поїхали по домах. ( перші зайці з ноаої рушниці) Переглянути вкладення 421023
С полем!
ДЕ ЮРЕ. ЧИСТЕЙШОЕ НАРУШЕНИЕ ЗАКОНА. ДЕ ФАКТО И ПО ЛЮДСКИ "БЕЗ ПЫТАНЬ"
....В полемике участвовать не буду! Читайте Закон! И хорошо если "пыжа вставит" Алексеевич, а не тот кто имеет право составлять протокол...
П.С. Без обид. Форум читают разные люди, в том числе, противники охоты. Не пишите о своих "подвигах", это кроме Вас не надо знать всей Украине!С уважением.
 

Mazaj 2018

Слідопит

Андрю F

Мисливець
Що ви хочете сказати якщо ви іднте колективом і вполювали зайця то зачехляєтесь і ідете додому???
Це я від себе писав в темі «полювання на зайця»
- Як я полюю, добуваю зайця і більш не заложую набої, хожу як загонщик, даю шанс товаришам добути свого трофея. Коли рушниця без набоїв, то такі цікаві моментизі звірами трапляються.

Може хтось іде за мясом і для когось, то тяжка карма повертатись без мяса, особисто полюю заради трофея, а чи добуваю чи ні, то вже фарт кожного, і то вже не полювання коли тобі дають той «трофей».

Це моя позиція, нікого нічому не навчаю, має бути всоє бачення для чого мисливцю полювання!
 
Останнє редагування:

МАХНОВЕЦ.

Мисливець
Банзааай.
 
А если два Разрешения?
Проходить! - у випадку, якщо два дозволи виписані на одного мисливця. ))
Але питання ще в тому, - а чи може мисливець отримати на себе рідного два дозволи на один день в одне МГ? )
 

andryx1

Снайпер
- Як я полюю, добуваю зайця і більш не заложую набої, хожу як загонщик, даю шанс товаришам добути свого трофея. Коли рушниця без набоїв, то такі цікаві моментизі звірами трапляються.
Вискакує лис,або вовк.
 

Dedushka

Снайпер
Всем доброго дня! С утра был на охоте. Сначала сам,потом встретил еще двоих знакомых и уже вместе начали топтать поля , овраги , мелкие посадки. Все устали до ужаса а зайца так и не видели. Какое-то невезение. Куда он мог деваться или его там и не было. Говорят что поля с озимой протравленные. Мышей даже нет,лисы к селам близко уже подходят из за не достатка пищи. Откуда зайцу тогда взяться. Но будем надеяться на удачу. Может в следующий раз повезет.
 

beton2464

Мисливець
Тільки-що з полювання! Всюди по полю посіяна озима пшениця в деяких місцях вона не зійшла і видніється червоними плямами (пшениця протравлена), пройшовши декілька кілометрів натрапив на мертвого зайця,піна з рота і ніяких зовнішних пошкоджень,він просто отравився.Хотів сфотографувати і виложити,але на жаль розрядився телефон. Такі випадки це просто ЖАХ
 

Behmen

Мисливець
Тільки-що з полювання! Всюди по полю посіяна озима пшениця в деяких місцях вона не зійшла і видніється червоними плямами (пшениця протравлена), пройшовши декілька кілометрів натрапив на мертвого зайця,піна з рота і ніяких зовнішних пошкоджень,він просто отравився.Хотів сфотографувати і виложити,але на жаль розрядився телефон. Такі випадки це просто ЖАХ
Аналогічно
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Вышли сегодня с утреца, взяли вещи, снарягу, ружья, прошли за огород, вышли на старое пастбище. За ним посадки, поля, в общем думаем, там посмотрим что и как..
Углубляемся метров на 50 и тут где-то с тридцати прямо по курсу подымается эдак неспеша ушастик, серенький такой, симпатичный (мы ещё даже ружей не складывали), и как будто в курсе темы, такой медлительной ленивой рысью отбегает метров на 80, садится и оглядывается на нас. Иронично поприглядывавшись к нам с таким видом типа: "Что, лопухи, не ждали?!", зайка отворачивается и такими же неспешными перепрыжками лениво удаляется в сторону.
Ружжа то мы тут же сложили.
И даже зарядили.
За этим наглецом идти не стали
, понадеявшись на встречу с другими его родичами.
В целом прогулка на свежем воздухе удалась.
Не знаю в общем кто чего, а мы за стол.
IMG_20181111_145227.jpg


Ах, да. Зайцов нихт.
 

Северный

Мисливець
Да мы сегодня были с собачками. Козы мать их задолбали в перемешку с грибниками. Заяц есть, собаки даже затемно не причуяли.
Туман все запахи поднял.
Да что там у нас, даже где зайца полно сегодня ничего знакомые не подняли. Обычно максисум пол часа и собака угоняет. Сегодня как без зверя.
Мы тоже сегодня не подняли .Вообще, нигде. Пусть собаки засижену, пусть бы роботу не показали, вообще и не взбрехнули. Зайчик есть сто процентов...
 

МАХНОВЕЦ.

Мисливець
Позорно промазал .

Даже не так как всегда с под ног.
А нагнаного и раннего,на дороге,на чистом.10 метров.В сидячего.

Обтикаю.:(:(:(
 
Зверху