Отримання, продовження дозволів на зброю ?

Статус
Закрита.

VS1975

Снайпер
Для меня и для других я думаю лучше иметь одно разрешение чем к каждому ружью корочку. Зачем оно такое нужно. Лишняя бумажная волокита.
Просто у нас немає стільки зброї :D. Уся влазить у один дозвіл :oops:.
 

Panters

Снайпер
Просто у нас немає стільки зброї :D. Уся влазить у один дозвіл :oops:.
А її стільки й не потрібно, то вже хвороба,
ну в нормальному понятті, сам маю дводулку,
напівавтомат та карабін, це максимум що
потрібно, на всі види полювання в Україні,
15 одиниць то вже колекція.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Давайте не виходити за рамки напрямку теми!!
 

kef

Зброяр
От тепер подивіться,що таке купа зброї в одному дозволі і прикиньте -на кожну одиницю окремий дозвіл з окремими місцями для зняття з обліку і продовження терміну реєстрації!!Що краще? Я не питаю,що легше,а власне,що краще і культурніше!!Якщо в мене зараз 15 одиниць,то куди мені їх вписувати і втискувати,тим більше,що кількість постійно міняється в сторону +/-??
В мене колись була "гармошка" вкладиш з переліком .Але вже то в минулому. Лишилось декілька трубок . Але як тільки буде зелене світло так відразу старого Зауера "чаплю" в добре збереженому стані придбаю.
 
Кстати,интересно,как мне продлевать? в каком году? Если дозвіл получен в 2018,дийсний до 2021,но ружьё ,на которое эта корочка выдавалась,продано в 2020. И в этом же 2020 куплено две еденицы оружия.
прдлеваеться сам дозвіл или ружья )) Переглянути вкладення 659467 Переглянути вкладення 659468
у меня три вписано и что?
 

Трифон63

Мисливець
Какая разница, три ружья в одном разрешении или на каждый ствол своя ксива, кому как нравится , пусть так и будет... Принципиально, чтобы система работала. А вот , когда люди пишут, что их разрешиловка совсем закрылась, вот это плохо...
 

kef

Зброяр
,, Зeлeнку,, нe видають , структуру чи відділ який рeєстрував ,,зeлeнку,, ліквідували , а новий щe нe створили - якось так .
Щe нічого в нашій бюрократичній машині нe зробили , щоб нe чeрeз ,,дупу,, і для людeй :) .
Усі посади дозвільників в районах скоротили. І центри будуть в нових адмін.районах.
 

Трифон63

Мисливець
Сегодня был у своего разрешителя в том же отделе, в том же кабинете, в том же кресле. с теми же амбициями... И работать там собирается до пенсии... Никаким реформированием и близко не пахнет...
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху