Отримання, продовження дозволів на зброю ?

Статус
Закрита.

ODEON

Мисливець
Кстати,интересно,как мне продлевать? в каком году? Если дозвіл получен в 2018,дийсний до 2021,но ружьё ,на которое эта корочка выдавалась,продано в 2020. И в этом же 2020 куплено две еденицы оружия.
прдлеваеться сам дозвіл или ружья ))
8A372CD3-C524-40A8-9AFC-098A8D2CB696.jpeg
3E89FC40-8D36-4986-908E-95B38C414AE4.jpeg
 

иж 18

Слідопит
Можливо в інших областях і районах так, як Ви кажете, а у нас по іншому і не було ніколи...
Да в таком случае, за 5 минут как у меня не оформить очередное ружьё, может в будущем поменяются люди, и всё станет просто как у других.
 

иж 18

Слідопит
Кстати,интересно,как мне продлевать? в каком году? Если дозвіл получен в 2018,дийсний до 2021,но ружьё ,на которое эта корочка выдавалась,продано в 2020. И в этом же 2020 куплено две еденицы оружия.
прдлеваеться сам дозвіл или ружья )) Переглянути вкладення 659467 Переглянути вкладення 659468
продлевать разрешение нужно
 

ONe

Мисливець
В нашій країні стільки хвороб набагато серьйозніших, ніж ця...
Якщо думати завжди про глобальні питання, то й вдома порядку може не бути. То папірець підняти, то "зауваження"\ пендаля комусь дати, хоть не завжди є 100% ефект, але є рух, а рух - це життя :). ІМХО
 

Федченко

Новачок
,, Зeлeнку,, нe видають , структуру чи відділ який рeєстрував ,,зeлeнку,, ліквідували , а новий щe нe створили - якось так .
Щe нічого в нашій бюрократичній машині нe зробили , щоб нe чeрeз ,,дупу,, і для людeй :) .
Закона об оружие нет....
 

Altay1972

Снайпер
Не надо три страховки,три мед справки.Все это действительно три года.А вот справка о несудимости это да и квитанции на каждое ружье,ну и личное время
если у вас по страховке или мед справке от первого ружья остался срок годности 1 год или 2, то второе или третье ружье вам на три года не продлят, заставят сделать новую страховку и новую справку на следующее, второе или третье ружье, и такие накладки будут идти все время...и вынуждены будете делать и вторую и третью страховку и справку... поэтому проще и дешевле (за коньяк) свести все оружие в одну дату...
 

Винтик

Мисливець
Кстати,интересно,как мне продлевать? в каком году? Если дозвіл получен в 2018,дийсний до 2021,но ружьё ,на которое эта корочка выдавалась,продано в 2020. И в этом же 2020 куплено две еденицы оружия.
прдлеваеться сам дозвіл или ружья )) Переглянути вкладення 659467 Переглянути вкладення 659468
В таком случае указывайте цель вашего.... Сарказм.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Кстати,интересно,как мне продлевать? в каком году? Если дозвіл получен в 2018,дийсний до 2021,но ружьё ,на которое эта корочка выдавалась,продано в 2020. И в этом же 2020 куплено две еденицы оружия.
прдлеваеться сам дозвіл или ружья )) Переглянути вкладення 659467 Переглянути вкладення 659468
От тепер подивіться,що таке купа зброї в одному дозволі і прикиньте -на кожну одиницю окремий дозвіл з окремими місцями для зняття з обліку і продовження терміну реєстрації!!Що краще? Я не питаю,що легше,а власне,що краще і культурніше!!Якщо в мене зараз 15 одиниць,то куди мені їх вписувати і втискувати,тим більше,що кількість постійно міняється в сторону +/-??
 

Dedushka

Снайпер
От тепер подивіться,що таке купа зброї в одному дозволі і прикиньте -на кожну одиницю окремий дозвіл з окремими місцями для зняття з обліку і продовження терміну реєстрації!!Що краще? Я не питаю,що легше,а власне,що краще і культурніше!!Якщо в мене зараз 15 одиниць,то куди мені їх вписувати і втискувати,тим більше,що кількість постійно міняється в сторону +/-??
Так у Вас целый оружейный магазин на дому)))):):):)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Так вам тогда портфель нужен, чтобы все книжечки складывать...
А вони в мене в сейфі в відведеному місці складені і лежать спокійно без товканини.Для того і є в сейфах окремий мінісейф для документів.Іду на полювання з карабіном-беру дозвіл на карабін,з трійником-на трійник ,з гладким №1-дозвіл на №1 і т.д.Порядо і благодать.Під час перевірки перевіряючий бачить одну одиницю з документом,а решта його не хвилює і т.д.Одним словом,що ви куме не кажіть,а нога біля с... товща!! :p
 

иж 18

Слідопит
А вони в мене в сейфі в відведеному місці складені і лежать спокійно без товканини.Для того і є в сейфах окремий мінісейф для документів.Іду на полювання з карабіном-беру дозвіл на карабін,з трійником-на трійник ,з гладким №1-дозвіл на №1 і т.д.Порядо і благодать.Під час перевірки перевіряючий бачить одну одиницю з документом,а решта його не хвилює і т.д.Одним словом,що ви куме не кажіть,а нога біля с... товща!! :p
Да можно перепутать, и не ту корочку взять под нужное ружьё, но зато в случае потере немножко легче)
 

Трифон63

Мисливець
От тепер подивіться,що таке купа зброї в одному дозволі і прикиньте -на кожну одиницю окремий дозвіл з окремими місцями для зняття з обліку і продовження терміну реєстрації!!Що краще? Я не питаю,що легше,а власне,що краще і культурніше!!Якщо в мене зараз 15 одиниць,то куди мені їх вписувати і втискувати,тим більше,що кількість постійно міняється в сторону +/-??
Згоден з Вами. Кожен ствол зі своїм дозвілом. І буде порядок.
 

Трифон63

Мисливець
Если много оружия, то можно сфотографировать все разрешения, и пусть будут в телефоне для страховки. Если вдруг перепутать и не то возьмёшь
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Если много оружия, то можно сфотографировать все разрешения, и пусть будут в телефоне для страховки. Если вдруг перепутать и не то возьмёшь
В мене всі дозволи на зброю,з якою я полюю, на час сезону полювань знаходяться в кишенях кейсів від цієї зброї.Я їх не виймаю,а копії знаходяться в фототеці мобільного телефону.Проблем ніколи не було.
 

Dedushka

Снайпер
Згоден з Вами. Кожен ствол зі своїм дозвілом. І буде порядок.
Для меня и для других я думаю лучше иметь одно разрешение чем к каждому ружью корочку. Зачем оно такое нужно. Лишняя бумажная волокита.
 
Статус
Закрита.
Зверху